היום ב-
אנשים

Lust chan

New member
אמ~ אמ../images/Emo135.gif

היא התכוונה לסרט רוקי P: עם המוזיקה ההיא של המתאגרפים @@;;

Mana Sama

New member
כן,מופע הקופנוע של רוקי

סגידדדד *_____* היה כזה כיףףףףף

Mana Sama

New member
*הקולנוע ../images/Emo122.gif

אבל קוראים לזה בכלל מופע האימים של רוקי ROCKY HORROR PICTURE SHOW

ס א י

New member
../images/Emo115.gif ניאאא, אני כ"כ רוצה *~*

שניה, את רק רואה את הסרט או גם הולכת להצגה עם הקאסט וכלזה? אני נורא רוצה ללכת אבל יש הגבלת גיל 16 ואני לאדעת אם יכניסו אותי (13.5 גילי העלוב P: ) אבל רוקי *________________* זה כ"כ גאוני.
ני רוצה רוקי.

Mana Sama

New member
להקרנה עם קאסט,ברור *____*

הפעם היה את הולוקאסט..הם כאלה טובים! באמת יש הגבלת גיל..אבל בפעם הזאת האמת שהם לא בדקו תעודת זהות 0.0 אניווי,תמיד אפשר לבוא ולשבת בחוץ אם מי שנשאר שם..למרות שהכיף האמיתי ללא ספק בפנים.. אממ..הם עכשיו בקטע של לעשות חתימה על היד כדי שאם תצא תוכל לחזור..אז בעקרון יש כאלה שיוצאים ואז אפשר להעתיק מהם את החתימה בעזרת רוק (שמים רוק על החתימה ואז שמים את היד שלך על החתימה וזה עובר אלייך) ואז את יכולה להכנס לך בחינם,עשיתי את זה פעם =P ואם תראי מספיק מבוגרת אז לא ישאלו אותך כלום בקיצור-תתאפרי כבד XD אשמח אם תבואי ^.^

mikokikyo

New member
איך הגעת לזה?D:

וואוD:::::::: את זה אני לא אפספס! *מכוונת תזכורת בפלאפון ורושמת בזיכרון* יאD::::::::: כל הכבוד, גל צ'אן, גאמבאטהD: דאייסקי3>

Lust chan

New member
^__^ ורד מנהלת הסאמרקאמפ../images/Emo135.gif

וחברת JAPANKNOWLEDGE הפנתה אותם אליי 3: פאק אני כ"כ גאה בעצמי *מתה* ותודה ^_________________________________________^~!!!!!!!!1111111111111 דאייייייייייייסקי 333333333>

mikokikyo

New member
יאD::::::::::::::::

ראו סוף סוף שאת בין האנשים שהכי מבינים בנושאים הללו, ועוד לנוכח העובדה שיש לך 82 מנגות ושראית איזה, אמ...300 אנימות? יו וואלקם^^ גם אני3>

ולן

New member
אעאע איזה כיף לך~!!../images/Emo11.gif../images/Emo88.gif../images/Emo122.gif

רק בשביל זה אני אלך לישון לפני 12!!! *____* בהצלחה יא כוסיט2#@%@$%&^%& *OOOOOOOOOOOOOOO*

shirlevy101

New member
גל צ'אן בהצלחה

ואת לא תעשי לעצמך בושות-את גל צ'אן ואני אקום ואשמע מכוונת שעון מעורר

harar8

New member
בהצלחה מחר^_^

אני מקווה שאני לא אפסיד מחר, כי אני בקושי שומעת רדיו^^;

למעלה