ביוצים ליום שני

שי לי 24

New member
גם אצלי ככה

אחרי הביוץ לא כ"כ בא לי , אבל מהרגע שהווסת מסתיימת אני טורפת - בא לי כל יום כל היום....
משהו כזה....
.

scorp30

New member
אצלי דווקא זה קורה ביום החמישי בערך

של המחזור, אני מחורמנת בטירוף ממש לא יוגעת למה. אבל מה זה חשוב, מה שחשוב זה שמאז מתחילים להשתולל

milix

New member
ביוץ בלי הפרשות ../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

אני כבר ממלאת גרפים, מודדת חום, ועוקבת אחרי הפרשות כבר די הרבה זמן החודש הוספתי גם מעקב זקיקים לכל הענין. (מתמכרת לאולטראסאונד .. ) המחזור שלי לא ממש סדיר - בין 40 ל - 60 יום. בדרך כלל הביוצים שלי היו מלווים בהפרשות רבות, אבל החודש - כמעט כלום, אם לא הייתי רואה את הזקיק שנעלם לא הייתי מאמינה. יכול להיות ביוץ "טוב" בלי הפרשות ? תודה

כמעט אף פעם לא זיהיתי את הפרשות

הביוץ והביוץ היה טוב מספיק כדי להגשים לי חלום. בהצלחה!!!

קצת מבולבלת......

היי בנות, כמו שכבר סיפרתי לכן לא מזמן, החלפתי רופא שבדק ואמר שהזרע של הבעלול "תת פורה" , הצורתיות נמוכה (5%). נתן לי איקקלומין 2 כדורים ליום למשך 5 ימים, מעקב זקיקים ביום ה-13 שהראה זקיק בגודל 25, רירית 6 מ"מ. הרופא אמר שנחכה לווסת הקרובה ונתחיל טיפול חדש לקראת הזרעה (עולים כיתה). בי"מ 21 בדיקת פרוגרסטרון 88.8 nmol/L. היום יוא"ב 12 החום ממשיך להיות גבוה
אז מה בעצם הבילבול???: זו הפעם הראשונה מזה כמה חודשים שאני ממש מצפה לווסת כי אני רוצה כבר להתחיל את שלב הטיפול לקראת ההזרעה. אמרו לי כבר בפורום שהפרוגרסטרון שלי גבוה ואולי, אולי (בזהירות רבה) יכול להיות שזה תחילת הריון, החום נשאר גבוה (טפו טפו, שום בצל....), מצד שני, לפי תגובת הרופא לפני שבוע וחצי לא ממש יש לי למה לצפות כי הזרע לא משהו. אני מפחדת לפתח ציפיות כדי לא להתאכזב שוב בפעם המי יודע כמה. אתמול בדיקה ביתית של יס או נו שאמורה לזהות 4 ימים לפני האיחור שלילית (אחה"צ). היום, ממש פחדתי לבדוק..... ממש מבולבלת, והייתי חייבת להוציא (לא מעזה לשתף אף אחד, מזל שיש לי אתכן) ותודה למי שהגיעה עד כאן.....

גם "יהיה בסדר" זו תגובה../images/Emo4.gif ככה

להתעלם???? בינתיים החום ירד ל-36.72 (מדדתי ב-06:45 - יצא 36.6 מדידה מתוקנת 36.72), אז אני מאמינה שהבלבול שלי יסתיים בקרוב ותגיע המכשפה........ יום טוב

שי לי 24

New member
אני כ"כ מצטערת על ההתעלמות מהשאלה

אני עצמי לא מבינה בגרפים ובחום השחר , ולכן אינני עונה על השאלות שאני לא יודעת את התשובות עליהן. בכל מקרה, את לגמרי צודקת בתגובתך האחרונה. ואני שראיתי את השאלה כמה פעמים ללא מענה אתמול, מצטערת מאוד שלא הגבתי בדרך כלשהי.
את לגמרי צודקת, כל שאלה שנשאלת רוצה התייחסות מסויימת גם אם לא לגמרי יודעים את התשובות וגם אם זה רק חיזוק ועידוד שבאמת יהיה בסדר.
אז אני מחזקת את ידייך ומקווה מאוד שהיום המומחיות ייכנסו ויוכלו לעזור לך, שמתי לב שאתמול מרביתן לא נכנסו לפורום (איפה טאקית? לולה? כל ממלאות הגרפים למיניהן?)

טאקית24

New member
../images/Emo140.gifמי אמר טאקית ולא קיבל

טוב יקירתי תודה על המחמאה, אבל אני לא מומחית,אבל אנסה לענות מתוך נסיוני.. הגרף שלך דווקא נראה מאוד אופטימי, לדעתי אם מחר לא תקבלי את יכולה כבר ללכת לעשות בדיקת דם הירידה היום היא מאוד מינורית וסה"כ נראה לי שיש מצב לא רע, אבל תעשי בדיקת דם חבל על הכסף .. למרות שאתמול בלילה הסתכלתי על הגרף ובעלי היה לידי, ואמרתי לו הנה אתה רואה? ככה נראה גרף טוב עם סבירות גבוהה להריון... עד עכשיו כל פעם שזה קרה זה היה הריון... מקוה בשבילך שאני צודקת!! תעדכני מותק.. (היו לי כמה ימים מטורפים של עבודה ולימודים אבלאני נכנסת להתעדכן..).

שי לי 24

New member
שמחה שחזרת. זה קשה להיות בפורום

בלי לראות שאת כאן, עונה כמעט לכל השאלות ותומכת תמיכה אדירה. שמחה שחזרת, אל תיעלמי להרבה זמן יותר, יש כאן לא מעט בנות שצריכות עזרתך...

טאקית24

New member
../images/Emo9.gifטוב אשתדל להיעלם פחות...

מה אני אעשה יקירתי... התחלתי להגיע לעבודה וגם אפילו עבדתי קצת...ובערב כשאני באה הביתה בעלי בדרך כלל תקוע על המחשב כהרגלו... עד שיש קצת עבודה בתקופה המתה הזו..

הלוואי הלוואי הלוואי שתהיי צודקת

בסופו של דבר, למרות שלא ממש נראה לי כי אני ממש לא מרגישה שום דבר. הדבר היחיד ששונה מחודשים קודמים זה הכתמים שהיו מגיעים 3-4 ימים לפני הווסת, היו נעלמים ואז היתה מגיעה המכשושה, החודש זה לא קרה. חוץ מזה שהירידה בחום הבוקר קצת ביאסה אותי (זה אמור לעלות לא?) מחר יוא"ב 14-אם מחר היא לא תגיע, אני יעשה בדיקת דם ביום חמישי. תודה בנות, מה שיהיה יהיה

בדיקת ביוץ חיובית כבר 3 ימים

הי בנות, אני קוראת את ההודעות ונעזרת כל הזמן .... תודה. כבר שלושה ימים אני מקבלת תוצאה חיובית בבדיקת ביוץ (יום חמישי היו 2 פסים זהים, אתמול והיום - פס כהה יותר מפס הביקורת). מה זה אומר? שהביוץ שלי יהיה רק מחר? היה היום? זה ממש לא ברור לי... בכל מקרה שכבנו חמישי בלילה, היום (שבת) בבוקר ונראה לי שננסה גם מחר בערב, בתקווה שיום כן יום לא זה מספיק... בכלל, אני בדילמה עכשיו מה עדיף - לשכב כל יום או יום כן יום לא. זה ממש חשוב לי כי המחזור שלי מאד ארוך (כל 37 יום) ועד שאני מגלה שחיובי, יוצאת לי הנשמה :) למישהי זה מוכר?

מאוד משעשע ../images/Emo13.gif וגם אני שאלה דחופה..

כידוע המחזור שלי לא סדיר בכללללללללללל הקצר ביותר 36 ימים הארוך ביותר 69 ימים החודש החלטתי לעשות בדיקת ביוץ , זוהי הבדיקה הרביעית ברציפות ז"א כבר 15 ימים שאני בודקת ואין כלום ע"פ הטבלה חלון הפוריות שלי אמור היה להיות בין ה-4-10/11 והערכה לא הראתה כלום חום השחר מתעתע בי לחלוטין , גם עקבתי אחרי ההפרשות והם לא ממש צמיגיות או שקופות והבוקר קמתי עם סחרחורת איומההההההההה מה קורה לי ??? מישהו יכול לעזור<??? הצילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה