ביוצים ליום שני

אני אציץ../images/Emo9.gif../images/Emo51.gif ושאלה דחופה../images/Emo207.gif

האם קפיצתה חום מתחייבת לאחר ביוץ? מאז הוסת החום שלי 36.3, בימים של לפני הביוץ זה ירד ל-36.1 ליום ואחרי זה התקבע על 36.2.. ועד היום שזה י"מ 20 החום אותו דבר
אני אחרי זריקות גונל וזריקת אוביטרייל ברביעי שעבר! ומעקב זקיקים שהראה גודל זקיק 21 ביום חמישי שעבר שזה יום אחרי האוביטרייל ושבו התחלנו לנסות במשך חמישי וששי.. אז חיכיתי לראות את הקפיצת חום..ונאד'ה!!! מייאש האמת..יש מצב שלא היה? איך אפשר... הצילוו

בדיקות ביוץ ביתיות

החודש ננסה פעם ראשונה. חודש וחצי בלי גלולות. תמיד (וגם הפעם) המחזור קבוע כל 28 יום. היום זה היום ה-12 ולפי הבדיקות הביתיות כדאי להתחיל לבדוק, האם כדאי להתחיל היום או לחכות עוד יום יומיים. אני גם לאחר ביופסיה בנרתיק, ולכן יחסי מין עלולים לכאוב מעט בשלב זה (לכן אני משתמשת בערכה, כדי שנוכל לקיים מינימום יחסים)

lironso

New member
הפרשות וכאבי ביוץ

מזה כ-5 ימים אני מזהה הפרשות שקופות שאמורות לסמן ביוץ וחשה כאבי ביוץ (כאבים בבטן התחתונה וקצת כאבי גב). האם יכול להיות שהכאבים וההפרשות נמשכים 5 ימים?

miri love baby

New member
כן

יכול להיות, גם אצלי זה ככה! יש לי הפרשות מרובות אפילו אחרי הביוץ. יש עוד תופעות יחד עם זה...אני עייפה גם.

שי לי 24

New member
סיגל, אני איתך. (אבל על הבוקר???)

אני מאמינה שבזמן הביוץ אני נהיית חרמנית יותר. הגוף דורש....

יש שעות לחרמנות?../images/Emo12.gif

הלוואי וזה היה מסונכרן עם השעות "הנכונות". מילא החרמנות, אבל ה-PMS הוא שהורג אותי.

טאבית

New member
שאלת ביוץ

כמה זמן נמשך ביוץ? סליחה על הבורות אבל יום שבת הרגשתי כאבים חזקים גב ובטן תחתונה יום ראשון זה התגבר ואתמול עדיין כאב לי אני די בטוחה שזה הביוץ כי לפני 4 חודשים כשרק הפסקתי את הגלולות הגעתי לרפואת חירום בגלל הכאבים הללו (חשבתי שזה התוספתן) תודה

כאבים חזקים לא חייבים להיות ביוץ

בהכרח. אם הכאבים מאוד חזקים, צריך להבדק בכדי לשלול מצב בו ישנה הסתבכות של השחלה.

טאבית

New member
באמת??

הקטע הוא שהיום לא כואב לי יותר. חודש שעבר הרגשתי את אותם כאבים רק יותר חלשים ופחות זמן לכן הנחתי שזה הביוץ... יש לי תור לרופאת נשים ב-7 לדצמבר,אני אברר תודה רבה

yaam1

New member
בדיוק אתמול בערב אמרתי לבעלול..../images/Emo4.gif

שבתחילת חודש אני חרמנית ומעוניינת ואחרי הביוץ הכל נעלם.. לא מתחשק לי ואני עושה טובה שאני משתםת פעולה בכלל

למעלה