ביוצים וחום השחר

טל341

New member
למומחיות שלנו, שאלה על ביוץ

קצת מביך אבל אני לא מתאפקת לדעת מה קורה. אז ככה, חודש קודם קיבלתי רק בי"מ 41 לאחר שימוש בכדורים שמסדירים מחזור. היום אני בי"מ 12, אתמול היו לי כאבים בבטן התחתונה, כאילו שמישהו צובט אותי, היום היו לי הפרשות צמיגיות, לבן נוטה לצהוב (סליחה על התאור...), ואני עושה בדיקות ביתיות לבדיקת ביוץ מי"מ 7 ויש רק פס אחד. מישהי יודעת במה מדובר?? חוץ מזה אני מבצעת בדיקות של חום השחר, נראה לי שהחום שלי קצת גבוה יחסית, אני צרפתי את הקובץ. מה אתן אומרות??

ליגל2

New member
תצילול אותי מהגרף הזה.. מה אתן מבינות ממנו?

ביוץ בי"מ 19 - 20 לפי הסטריפים או אתמול לפי עליית החום הגבוהה... אוף עם הדבר הזה!!!

simoneta

New member
בי"מ 22, מה היה החוזק של הפס בערכה?

אם הם היו שווים גם בחוזק ולא רק בעובי, יכוליות שבייצת אתמול ואז הכל מסתדר. בכל מקרה, נדע טוב יותר עוד כמה ימים לפי עליית החום.

ליגל2

New member
הפסים די שווים בעוביים

אבל זה היה ביום שישי ואתמול שני - ביוץ לא אמור להתרחש 24 -36 שעות אחרי הפסים גם בחמישי היו פסים חזקים מאד

רקונית

New member
בי"מ 21

מסתדר טוב מאוד עם החום ועם הסטריפים, למה לחפור מתחת לבלטות?
מה בנוגע להפרשות, תיעדת?

ליגל2

New member
בדרך כלל אין לי הפרשות ברורת

אולי היו מעט אבל לא משהו בררו. אצלי קשה מאד לזהות את הביוץ עם הפרשות/ או כאבים, למרות שכנראה חשתי כאב קל בשחלה הימנית ביום שישי

רקונית

New member
הכאב יכול להגיד הרבה דברים

הוא יכול להגיע לפני ביוץ, במהלך או אחרי או כמו שאמרה באנית אתמול - הוא יכול להגיע גם לפני, גם במהלך וגם אחרי. מבחינת הכאב הכי טוב זה לתעד את זה וללמוד להבא על הגוף שלך. אני מכירה טוב טוב את נושא ההפרשות הלא ברורות ולכן מבינה אותך, אבל בכל זאת תנסי לתאר אותן (את לא חייבת בפורום, אפילו רק לעצמך) בצורה הכי מפורטת שאפשר. דבר נוסף ששמתי לב אליו - ההפרשות מאוד משתנות לאורך היום: אני הייתי בודקת לפחות 3 פעמים ביום
ושמתי לב שבשעות 5 עד 6 בערב הן הכי פוריות והכי מרובות לעומת אחרי 9 או 10 בלילה שהן הכי לא פוריות ומעטות. לגבי אישית - למדנו להתחיל "להתעסק" בשעות מוקדמות יותר ביום, הרי מה שווה הסקס בעשר בלילה אם ההפרשות כבר נעלמו?!

ליגל2

New member
הבעיה כשיש כבר ילד אחד בבית זה בעיה להתעסק

מתי שרוצים.. ובעיקר שמתחילים לעבוד מוקדם או שהילד צריך ללכת לגן בבוקר.. משתדלים לנווט בין לבין....

טאקית24

New member
אני עדיין עם י"מ 21

אבל לפעמים החום עולה יום לאחר הביוץ. והיה ביוץ לדעתי.

טרי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif המשתמשות ב- fertilityFriend

תגידו, האם האתר FertilityFriend באמת מזהה נכון את יום הביוץ? נראה לי שהוא שוגה החודש אצלי. נראה לי שהוא הקדים אותו ביומיים. טאקית - אם אני לא טועה, אצלך האתר שגה ותיקן, נכון? מתי היה התיקון? פתאום יום אחד ראית שזה שינה את הגרף? אני מצרפת לכן את הגרף מהאתר אות האקסל שלי. תגידו מה דעתכן.

טאקית24

New member
טרי מחר בדיקה!!!!

מקווה שאני לא טועה אבל הגרף מצויייין!!!!!! נראה כמו השתרשות ביוא"ב 9. בכל אופן לגבי הגרף הוא לרוב צדק, הוא משקלל את כל הנתונים, ולפעמים אחרי שמכניסים נתון מסויים הוא מעדכן את יום הביוץ, זה קרה אצלי כמה פעמים כי היו גרפים משוגעים. לפעמים גם אם נגיד יש הפרשה קרמית ומתייחסים אליה בטעות כאל הפרשה חלבונית, זה יכול להשפיע על התוצאות ולבלבל את האתר, אבל אני אישית חושבת ולמדתי מניסיון שעדיף להסתמך על מדידה רגילה ולא מתוקנת כדי לקבל תמונת מצב יותר ברורה. גם אם קמים שעתיים קודם. אני מציעה לך בכל אופן להוריד את הסימון של הבדיקת ביוץ החיובית , להוריד את הנתון ולראות אם הגרף מזיז לך את תאריך הביוץ או משאיר אותו. לפעמים החום יכול לעלות גם יום יומיים אחרי ביוץ. מחזיקה לך אצבעות ומחכה לבשורות משמחות!

רקונית

New member
אצלי היא טעה החודש

בוודאות
את צריכה לזכור שזו תוכנה שעובדת לפח מה שמגדירים לה, יכול להיות שמה שיצא להם זה הנכון ויכול להיות שלא, מה גם שמדובר בהפרש של יומיים אז זה לא ביג דיל. אצלי החודש סומנו 3 ימי ביוץ, כל פעם זה העביר את הסימון לפי הנתונים שהזנתי.

טרי

New member
תודה מותק

ומחכה עדיין לעדכונים ממך! מה עם איזה מסרון?

רקונית

New member
בינתיים נשמע נורמלי לגמרי

החום שלך במגמת ירידה קבועה, ערכת הביוץ עדיין לא חיובית - נשמע מתאים ללפני הביוץ. בכל מקרה תמשיכו לעבוד יום כן יום לא ואת תמשכי למדוד חום וביוץ. בקשר להפרשות - בואי תפרטי עוד קצת: מה זה צמיגיות? נמתחות הרבה בין האצבעות? לבן אטום או שקוף? איזה מרקם בדיוק?

למעלה