מי מתכוון לעקוב אחר האח הגדול

אתה לא יודע איזה לא משהו גדלתי

ובכל זאת יש לי חברים שגדלו גם במשפחות נוראיות וגם בשכונות נוראיות והם לא כאלה קל מאוד להגיד שהסביבה או המשפחה אשמים בזה

Rיקושט

New member
בוא לא נשחק במשחק ההכללות, תמיד

יש יוצא מן הכלל. ואני מסרב להאמין שהמטומטמים וגסי הרוח סביבינו הם פשוט "ככה".

הכל זה בחירה

אני נולדתי למשפחה שאוהבת מאוד בשר החלטתי שאני לא משתתף בזה ולמרות המון בעיות אני מתמיד בזה אם רק הסביבה היתה קובעת אז מזמן הייתי בוחר את הבחירה הקלה או הברורה עובדה שאני לא בחרתי כך אותו דבר במקרים אחרים אבל כנראה שהתירוץ הזה פוטר אנשים מהתנהגות דוחה

אני גם חושב ככה

אבל כמו שאני מכיר את עצמי בשלב כלשהו אני אתמכר ואראה את זה על בסיס יומי.

דנה411

New member
אז אתה מכור בהכחשה../images/Emo8.gif

אני מכורה ומודה בזה. אתמול היה הלילה הראשון ללא שינה ומצפים לי עוד הרבה כאלה ב-3 החודשים הבאים. זה מדהים איך אפשר להתמכר לזה בקלות בלתי נסבלת
. אפילו אני מכורה. איך נפלו גיבורים???????????

BlackUnicorn

New member
../images/Emo45.gif לא יכולה לסבול את הזבלונים האלה.

דווקא את הריאליטיז מחו"ל אני די מחבבת (הישרדות ודומיהם), אבל ההפקות בארץ פשוט דוחות אותי.

דנה411

New member
הלוואי עליי לחשוב שזה שעמום../images/Emo8.gif

לילות לבנים היו נחסכים ממני

lllMangalll

New member
לא אני, אין לי טלויזיה ../images/Emo3.gif

כלומר יש, פלזמה 42 אינץ' שעלתה לי כמה אלפי שקלים לפני מס' חודשים ומאז משמשת כפריט דקורטיבי התלוי לי על הקיר בסלון (זה לא לגמרי נכון כי היא משמשת גם כמראה לעת מצוא). קיצר אני לא מחוברת לשומדבר...

דנה411

New member
../images/Emo20.gifמגנה אל תשאלי../images/Emo7.gif

אני סובלת בזמן האחרון מאלרגיה מסוימת בעור. פניתי בזמן האחרון לרופא עור כדי לבדוק את הנושא. סיפרתי על כך שיש לי בע"ח בבית. האלרגיה הזו לא הופיעה אצלי בעבר, ולכן הרופא אמר שלדעתו רוב הסיכויים שהכלב הוא הגורם לאלרגיה. הוא המליץ לי לא להיות ליד הכלב למשך כמה ימים ולראות אם יש שיפור במצב. עכשיו אני צריכה אולי למסור אותו וזה כואב לי מאוד להתנתק ממנו. בינתיים בימים הבאים הוא יהיה אצל חברה כדי להיות בטוחים שהוא הסיבה לאלרגיה שלי. אם יתברר שהוא באמת הגורם לבעיה אצלי אז לא יודעת מה לעשות....

עושה בעיות רק למי שלא יודע מה זה

זה מחזיר אותי לימים שבהם הייתי חננת על(אולי אניכזה עד עכשיו ואני לא יודע אבל חפיף)

למעלה