שרשור היכרות סוקר

../images/Emo20.gif עונה גם ../images/Emo9.gif

שם: צביה
איזור: חיפה
עיסוק: אמא במישרה מלאה (בעלת תואר ראשון וחצי תואר שני-שוקלת ללמוד שוב או עוד ילד
)
מרכך כביסה: בדין כחול אבל אם יש משהו אחר במבצע אז מנסה וחוזרת למקור-בדין כחול.
נפשות בבית: 5 (2 ילדות וכלבה גדולה)
דברים שאני אוהבת בניהול הבית: אוהבת מאוד לסדר ארונות ובעיקר להעיף דברים=לזרוק=לתת=לתרום. לא משנה אם זה בגדים או כלי מטבח העיקר לרענן. שלא יהיו הרבה דברים אבל מה שיש שיהיו ממש טובים ושאני ממש אוהבת. אוהבת לסדר מיטות ככה נראה שכל החדר מסודר גם אם הוא לא הכי הכי מסודר.
דברים שאני שונאת בניהול הבית: שונאת לסדר/לפזר את הבגדים בארונות לאחר הקיפול. ממש שונאת. הרבה פעמים אני צוברת וצוברת ערימות ואז מתקשרת לאמא שלי שאני טובעת והיא באה מקפלת ועוזרת לי.
עקרונות ועמדות בנושא סדר, ניקיון והתנהלות: אין לי ממש. מעדיפה כמובן לצאת מהבית או ללכת לישון כשהכל במקום אבל לפעמים מעדיפה גם להיות עם הבעל שחוזר מאוחר ולא תמיד חוזר בכלל (המון חו"ל) אז מוותרת ומעלימה עין.
מה הייתי רוצה לשפר בפורום: הכל מצויין. אוהבת את הפורום.
רעיון להגדלת משתתפים: כפי שכבר אמרו לפני, פורום טוב יביא לבד נוספים. ואולי הייתי מציעה פרסום או באנר בפורומים אחרים. זה ימשוך....
פינה שבועית: רעיונות לחומרים אקולוגיים/טיבעיים. אולי קניה מרוכזת במחיר טוב של כאלה חומרים. רעיונות ופתרונות איחסון וכמובן עם מקום קניה במחיר טוב והוגן. תמונות של המשתתפים ברעיונות. והכי הכי הייתי רוצה זה פרוייקט שבועי של סדר. כפי שהיה פעם וגם בתיה=נועם@בת הציעה. אדם
תודה על ניהול פורום מקסים כזה. עלה והצלח!

הנה החדר שלי...

היכרות: שם: אזור: צפון אמריקה עיסוק: בעיקרון מלמדת באקדמיה, כרגע מחפשת עבודה... מרכך כביסה: Downy ------------- כמה נפשות בבית: ארבע דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: לבשל. לכבס (!) לנקות את הכיור באמבטיה. וזהו. דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: כל היתר. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: הטיימר אהובי, אני יודעת שמנהל הפורום מתנגד
אבל אני לא מסוגלת לנקות יותר מרבע שעה ברצף. מעיפה ללא רחמים חפצים מיותרים, אבל את מה שנשאר בבית קשה לי מאוד להביא למצב של סדר. עבודות בית משעממות אותי להחריד ואני מעדיפה להיות בפורומים במקום או לבשל משהו מושקע... ------------- מה הייתי רוצה לשפר בפורום: השרשור היומי מוצלח מאוד, אצלי בגלל הפרשי השעות אני רק מתחילה כשכולם כבר בסוף היום... רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים: לא צריך. הם כבר יגיעו לבד. (אוהבת פורומים קטנים...) איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: משימה שבועית קטנה. למשל, לנקות מעל למקרר. למשל, לעבור בין הארונות ולהעיף עשרה פריטי לבוש. להכין תפריט שבועי. אולי גם אירוח שבועי של מנהל פורום "ניהול כלכלת בית".

r i n i

New member
מצטרפת בסוף היום

שם: ריני אזור: קריות עיסוק: מזכירה בכירה שנמצאת יותר מדי שעות מחוץ לבית מרכך: בדין סגול נפשות: 6 + חברים שבאים והולכים, באים ולא הולכים..... דברים שאני אוהבת בניהול הבית: לסדר מיטות ולארגן חדרים דברים שאני שונאת: הכי הכי - גיהוץ עקרונות: הבית הוא של כולם, של הגדולים והקטנים, כולם צריכים להרגיש בו נוח אבל גם לשים יד כדי לשמור על סדר כללי. לכן הסלון משמש כחדר משחקים של הגוזל (בן שנה ושלושה חודשים) עם שמיכה שפרושה במרכז ומלא צעצועים פזורים עליה., אבל מצד שני - אסור לאכול בסלון ובחדרים. לא הייתי רוצה לראות פורום בפורמט אחיד אלא פורום שמתגלגל עם נושאים שעולים בהתאם לדרישה. החל מגירוש ג'וקים ועד בחירת מכונת כביסה והחלפת נורות חסכוניות.

אוצה

New member
עונה באיחור אופנתי

שם: אוצה אזור: צפון עיסוק: עו"ד בדימוס (אחרי הרבה שנים החלטתי שזה לא לי). פותחת עסק בהווה. מרכך כביסה: בגלל הבעל- מקסימה כחול או שחור. כמה נפשות בבית: 3.5 וחתול. היה גם ברווז שנמסר לאימוץ בקיבוץ לפני זמן קצר מאוד. דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: לתקתק את הבית (שונאת לנקות שעות). לנקות כיור בסיומו של כל יום. לסדר לפני שינה כדי לקום לבית מסודר "בעיניים". אוהבת לשטוף כלים ולשטוף ריצפה (מין סטיה כזו אבל אני נשעית עצלנית עם השנים ותוספת הילדים לבית...). אוהבת שהבית נקי ומסודר, אם כי מאז שהכרתי את החצי אני מתמתנת והפריקיות נרגעת מעט. דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: גיהוץ, גיהוץ וגיהוץ. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: בגמילה בקניית מוצרי ניקיון לכל פינה בבית. בעד אוכל בריא בבית ומיעוט שטויות (לא קיצוני, אבל משתדלת לבשל בבית אוכל בריא, קמח מלא ושפע ירקות ופירות טריים תמיד יהיו בבית גם אם אין כלום במקרר). משתדלת לעזוב בית מסודר וללכת לישון עם בית מסודר וכיור נקי. יותר כיף להיכנס לבית מסודר ולקום למטבח מסודר- נותן תחושה של נקיון וסדר גם אם מתחת לספה יש מפלצות אבק.... פריקית של תוכניות שפץ ביתך ולסדר את הבאלגן. משתדלת ליישם מידי פעם טיפים כאלו ואחרים.

וואי אוצה. חשבתי שרק אני חולת נפש בנושא ../images/Emo8.gif

תוכניות הטלוויזיה של סדר את הבאלגן ושפץ ביתך. בעלי תמיד משץגע על מה אני מסתכלת.
אני חולה על זה ויכולה לראות המוןןןן תוכניות כאלה וכמובן שזה מדרבן וממריץ אותי גם. (אמרה צביה שצריכה להזיז את התחת מהמחשב ולקפל כביסה ולסדר בארונות)

אוצה

New member
עוד פסיכית כמוני (עם בעל שלא מבין מה מעניין

בתוכניות האלו..)

גם אני גם אני

חולה על התוכניות הללו. רק שאין לי כבלים/יס ככה שאני צריכה להיסתפק במה שערוץ 2 מועיל בטובו לשדר.

shelico

New member
נעים מאד , קוראים לי שלי ואני בלגאניסטית..

עיסוק - עיצוב מרכך - אדם , אתה לא מצפה שאזכור.. נפשות - 3 , ילדה בת 9.5 ובן בן כמעט 3 , שתי כלבות וחתול לא אוהבת כלום בניהול בית..הכי שונאת כביסה ולקפל ולארון -וזה שזה לא ניגמר . מגהץ אף פעם לא היה לי - זה הפינאלה של העינויים בעיניי...לא , לא , - המכשיר הזה בכלל לא יכנס לבית . לפעמים אני אוהבת לשטף כלים ורצפה . אבל זה דורש סדר לפני , ובזה אני גרועה...שונאת לסדר , ולא יודעת ,ואף פעם הבית לא מצליח להראות מסודר , אלא אם חברה או אמא קופצת לביקור - הן עושות את זה בעשר דקות..קוסמות.. לגבי הפורום כפריקית של אקולוגיה ומיחזור , הייתי שמחה לשירשורי החלפות ומעין לוח יד שניה לחברות הפורום . והכי הייתי שמחה אם צוות של חולי סדר וניקיון יפשוט לי על הבית...

krina

New member
מצטרפת

הגעתי היום ואני אשר, הפורום מדליק ומהרעיונות פה כבר הודעתי לזוגי שהיום עושים יום ניקיון ושיפצורים לדירה הפיצקית שלנו. אז ככה: קרינה, בת 22, תל אביב, כושית במשרה מלאה במשרד עו"ד, מרכך כביסה: אין. (רגע, אל תרימו גבות). אני מכבסת במכבסה ואת המרכך צריך להוסיף בדיוק בשניה מדויקת, אחרת יש כתמים על הכביסה. אחרי כמה ניסינות לרוץ למכבסה בזמן, ויתרתי על הרעיון ואני עושה כביסה פושטה. 2 נפשות בבית, אני אוהבת לעשות רצפה, כלים ובעיקר לסדר - לגלות שיש בית מתחת לבאלגן. אין יותר מדי עקרונות, אלא אם מחשבים את לבקש מהזוגי שיסתלק לכמה שעות ולהתפרע על האבק (הוא ניסה פעם אחת לשטוף שרותים, לנגב אבק ולסדר. היתי צריכה לעבוד אחריו עוד שעה {: ). לא היתי משפרת פה כלום, ממה שהסתכלתי (אני כבר בארכיון), אתם נפלאים, עוזרים ויש לכם רעיונות מעלפים. מצטרפת בשמחה

סמויה שסוף סוף מצטרפת

שם: ניצן אזור: השרון עיסוק: סטודנטית מרכך כביסה: בדין לבן/ כחול ------------- כמה נפשות בבית: 2 דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: כביסות
דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: גיהוץ
עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: עמדות? לפחות שיהיה הגייני. לכן כשאין לי כוח לנקות הכל אני מנקה לפחות את השירותים/מקלחת/כיור ואת המטבח. אוהבת מאד אקונומיקה. ------------- מה הייתי רוצה לשפר בפורום: כלום, נחמד שפתאום יש יותר תזוזה
רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים: אני מניחה שאירוחים ופינות איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: לא חושבת על משהו מיוחד כרגע.

../images/Emo178.gifהגעתי בסוף.....

שם:הקטנה באלפי ישראל אזור:מעבר להרי החושך עיסוק:שילגיה במשרה מלאה מרכך כביסה:אין. (כן. אין.) ------------- כמה נפשות בבית:9 דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית:לא אוהבת. עושה כי זה הכרחי. אני מאוד מאוד נהנת לחיות ב
נקי ומסודר דברים שאני שונא/ת בניהול הבית:את העובדה שזו עבודה סיזיפית יום יומית.. ניקית וסידרת הכל
אז מה
בעוד שעה
/יום הכל ישוב לקדמתו...
עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות:יש לי עקרונות רבים בנושאים אחרים לגמרי... נו, טוב- כולם שותפים בתחזוקת ה
. ------------- מה הייתי רוצה לשפר בפורום: קצת פחות משטר|שוטר|סדר ומשמעת
אם אפשר... תנו לשים אייקונים איפה שמתחשק, לפתוח שרשורים בכיף, ולהרגיש ב
ולא במסדר צבאי|חיל|......
אה...ולא להפוך את הפורום לפורום "טיפים ועיצות לחיים טובים". יש כבר פורום כזה. טיפים זה מצויין, אבל בין כל היתר. רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים:אם יהיה פה כיף- יגיעו אנשים איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: משהוא בנושא כלכלת ה
סה"כ די נעים פה
. . :

YULI9

New member
נפתח לא מזמן פורום לניהול כלכלת הבית

לדעתי מאוד נחמד.

למעלה