שרשור היכרות סוקר

goanin

New member
../images/Emo82.gif שרשור היכרות סוקר

שלום לבאות ובאי הפורום.
הפורום שלנו תוסס ומלא בכל טוב, בזכותכן!
כמו שאתן שמות לב, בנוסף לקוראינו האנונימיים נוספו לשורותינו כמה חברים חדשים.
אז חשבתי שזו הזדמנות מעולה לעשות היכרות:
שם:
אזור:
עיסוק:
מרכך כביסה: -------------
כמה נפשות בבית:
דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית:
דברים שאני שונא/ת בניהול הבית:
עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: -------------
מה הייתי רוצה לשפר בפורום:
רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים:
איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום:
מאד נהנה פה. מקווה שנמשיך ליהנות ולהפיק תועלת מהפורום
אדם

שלום לכולם!

דבר ראשון והכי חשוב: אדם אתה מקסים! הרמת את הפורום אתה מסור ואתה עושה עבודה נהדרת! אני כותבת חדשה אני גיליתי את הפורום כשחיפשתי טיפים לכביסה בגוגל, ומאז אני פה שם: חנה צנעני אזור: ראש העין עיסוק: מנהלת עסק + עקרת בית מרכך: סוד ירוק/ורוד נפשות בבית: 4 (2 ילדים כבר עזבו) אוהבת: לכבס, לעשות כלים, להתעסק עם כספים, לנקות הכל חוץ מהרצפה. שונאת: לשטוף, לסדר אחרי כולם, לעשות קניות, לנקות את חדר האמבטיה ולהוריד כביסה (את זה האיש שלי אוהב לעשות). ------------------- עקרונות ועמדות: אני אוהבת לעשות הכל בבת אחת, ולא לפרוס. אני לא מרשה לבני הבית להשאיר את הדברים שלהם לשניה אחת לא במקום. אני לא מרשה להכניס מרגרינה ומשקאות ממותקים הביתה. אסור אצלי להכנס למינוס בבנק, ואני לא קונה בתשלומים. מי שלא מתחלק בעבודה, אני לא עושה בשבילו עבודה. שיפורים בפורום: הכל עשר! כולם פה נפלאים. אין משהו שדרוש שיפור רעיונות להגדלת הפורום: פרסום בדף הראשי של תפוז. יש פה הרבה טיפים ואנשים לא מודעים שהפורום המדהים הזה קיים פינה שבועית: פינה קטנה, כמו שAURORA עשתה פינה על למה צריך מצנם ונתנה טיפים קטנים וטובים. צריך להמשיך את זה ---------

גם אני

שמי מוריה
מבאר שבע
סטודנטים ועובדת במשרד
מרכך כביסה: בדין צהוב או לבן
אנחנו 2 בבית (בינתיים)
אני אוהבת לעשות סדר, אבל יותר אוהבת לנקות.
אני שונאת שהגבר שלי לא עושה מספיק בבית. אני גם לא כל כך אוהבת לעשות כלים
העקרונות שלי מסתכמים ב"אסור לערבב בסיס וחומצה", לא להתקמצן על הבית ולא להשאיר אותו מלוכלכך בחיים. אין לי ילדים עדיין אז אין לי הרבה חוקים נוקשים, כי כמה שהגבר לא עוזר הוא גם לא שם רגל..
הייתי רוצה יותר מאמרים בפורום, כדי שלא נחזור על נושאים כמו "חומץ ותפקידיו"...
אני חושבת שברגע שנכנס מישהו לפורום, הוא יהפוך לקורא/משתתף קבוע. אז כדי להגדיל את מספר המשתתפים רק צריך לפרסם את הפורום יותר (אני עושה את זה דרך החתימה שלי). חוץ מזה אני אישית לא אוהבת שיש מאה אנשים בפורום אחד, ואז ההודעות נדחפות למטה..
פינה שבועית? אולי פינת איכות הסביבה? או פינת רעיונות לעיצוב ודקורציה. גם אני מקווה שהאווירה הנעימה והפורה הזאת תמשיך. נעים מאד

עונה בלי פרטים מזהים.

ז חשבתי שזו הזדמנות מעולה לעשות היכרות: שם: פלפל אזור:כדור הארץ עיסוק: עקרת בית מרכך כביסה: לאחרונה בלי. (כשהשתמשתי, זה היה הכי זול בסביבות ה12 ש"ח מה שהיה במבצע) ------------- כמה נפשות בבית: 4 דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: לא אוהבת. (אולי לקנות דברים חדשים, אבל רק אם יש כסף ברווח) דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: הכל. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: שורדים את הרגע
(פעם הייתי מפקידה ללכת לישון כשהכל נקי ומסודר, היום, אני מקפידה ללכת לישון...) ------------- מה הייתי רוצה לשפר בפורום: לא עולה בדעתי כרגע. רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים: לפתוח בלוג שירכז דברים חשובים מהפורום. הבלוג יקדם את הפורום. (ראה פורום חינוך לנוער, או משהו כזה, בהנהלת פלגיה) איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: משימה קבועה מתחילת השבוע לכולם. למשל- השבוע ממיינים נירות, השבוע מסדרים אלבומים, השבוע מנקיםכיריים ומקרר. וכו'

Fun Fair

New member
חדשה, דנדשה ועונה :)

אז חשבתי שזו הזדמנות מעולה לעשות היכרות: שם: בפורומים ידועה בשם סלו' (קיצור של "סלולארית", הניק הקודם שלי) אזור: חיפה עיסוק: QA מרכך כביסה: סופט סוד צהוב ------------- כמה נפשות בבית: 1 + 2 חתולים דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: את הריח של הנקי ביום שישי אחה"צ
ולסדר את הבית (להזיז רהיטים, למקם מחדש וכו') דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: לשטוף רצפות ולגהץ. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: לא משאירה כלים בכיור- לעולם (לא הולכת לישון אם יש כפית בכיור), הכי מקפידה על נקיון שוטף של שירותים-מקלחת ומטבח, תמיד משאירה מיטה מסודרת כשיוצאת מהבית (ככה הרבה יותר נעים לחזור הביתה ואיכשהו תמיד נדמה לי שכשהמיטה מסודרת, החדר נראה פחות מבולגן...), משתדלת להמעיט ככל האפשר שימוש בכלור ואקונומירה ובכלל, משתדלת להשתמש בכמה שיותר חומרים טבעיים: חומץ, מלח לימון, לנקות עם קיטורית וכו'. ------------- מה הייתי רוצה לשפר בפורום: בנתיים- כלום
רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים: בטח יצוצו לי בקרוב
איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: אולי פינת טיפים?

גם אני כאן.

אמא של דוכסית ,מהקריות ,עקרת בית מתוך בחירה (שבפועל עובדת עם החצי העצמאי מהבית) ,ומסניפה בדין כחול .... אמא לשלושה ומכרכרת סביב דוכסית ,חתולת אנגורה לבנה ,שבטוחה שהיא בעלת הבית . השריטות העמוקות שלי קשורות למים : כביסות ,שטיפה ,נקיון ,הדחת כלים -כמה שיותר -יותר טוב
.מכורה אמיתית לסדר בארונות ולחומרי ניקוי (בעיקר לסנט מוריץ..
),ולא פוליטיקאל קורקט לומר כאן אבל -אוהבת חומרי ניקוי ,קונה בלי סוף ,ואין לי שום בעיה עם זה .....משוגעת על ריח של בית אחרי שטיפה . שונאת לגהץ ומתעלמת במופגן (אחרי עבודה עצמית ארוכה) מאבק על התריסים ומכתמי ידיים על חלק מהחלונות . מסודרת ,דורשת מהילדים לארגן את הדברים שלהם ,וחיה עם חצי שאני בלגניסטית לידו ,כך שזה מסתדר נהדר . כלל ברזל -בערב לפני שהילדים במיטות -הבית מסודר ! לא משנה שאני עוברת אחר כך ומסדרת אחריהם שיהיה בדיוק מה שאני רוצה ,אבל אין בגדים מפוזרים ,אין צעצועים ,אין ספרים ומחברות לא במקום .(אובססיבית בקטע הזה -פותחת משחקי קופסא ומוודאת שכל החלקים נכנסו פנימה .דואגת שכל צעצוע יהיה בדיוק במגירה המתאימה ובסדר הנכון ...מקווה שזה לא יעלה לי בתשלומי פסיכולוג כשהילדים יגדלו ,אבל אני מתמתנת עם השנים ) הפורום הוא כמו בית ,לא בטוחה שאני רוצה שישתנה . נעים מאוד שהוא מתעורר אבל חוששת שאם תהיה הצפה -זה יהיה קצת פחות בית ויותר בית מלון . תמיד שמחה לטיפים לאחזקת הבית ,טיפים למטבח וכל דבר שיכול לחסוך בבית .

maybesure

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo15.gif../images/Emo62.gif../images/Emo82.gif

שם: מייבי
אזור: חדרה
עיסוק: מזכירה בחצי משרה, עובדת ב 2 מקומות, 3 עסקים שונים.
מרכך כביסה: SO SOFT של זהר-דליה.
נפשות בבית: 3.5 (הבת רק בסופש"ים).
דברים שאוהבת לעשות: כל מה שקשור לכביסות, שטיפת רצפה, כלים, בישולים - יאמיייייי.
שונאת לעשות: גיהוץ, כל מה שמצריך הרמת פריטים כבדים בגלל בעיות גב
עקרונות: כשמישהי שעברה מטאמורפוזה מבלאגניסטיות טוטאלית לסדר - שרוטה על סדר. בית מסודר נראה תמיד נקי! וגם אם לא - יותר קל לנקות אותו אם הוא מסודר כשגרה. לא מדובר על מצב שיש זאטוטים בבית, כמובן.
שיפורים: המלצות על מבצעים אולי?
רעיונות שיווק לפורום: אולי אירוח בנושא כלשהו שיפורסם בכל הפורומים. אני הייתי בוחרת אירוח בנושא עיצוב פנים, סגנונות ופתרונות, התאמת צבעים וכו'..
פינה שבועית: אולי לזמן מה "כוכב השבוע" בפרומים אחרים זה עובד יפה. מן ראיון הכרות עם אחד מקבועי הפורום, יום שלם שישורשרו אליו שאלות ויענה בזמנו החופשי. מותר לשאול הכל - לא חייבים לענות על הכל.
goanin , אכן יצרת לנו פה פורום שהוא בית, מנוהל נפלא, חמים ומזמין. תודה!!!

המממ

New member
../images/Emo13.gif

שם: נעה. איזור: המרכז. עיסוק: שירות לקוחות. מרכך כביסה: משהו מהחברות המוכרות עם תמונה של תינוק. נפשות בבית: 2 דברים שאני אוהבת בניהול בית: אני אוהבת שנקי ומסודר. לכן אני משתדלת לשמור על הדברים האלה כמה שיותר. בכל מקרה פעם בשבוע צריך לעשות נקיון יסודי... לא כזה כיף, אבל ההרגשה אח"כ מצויינת. חוצמיזה אני אוהבת להזות על עיצוב הבית, אבל יש לנו דירה כל כך קטנה שבעיקר צריך פתרונות אחסון יותר מאשר אלמנטים עיצוביים (כמובן שרצוי לשלב). דברים שאני שונאת בניהול בית: ובכן. מה לא?
יש דברים שאני שונאת ויש כאלה שמתעבת
כביסה אצלינו זה לא כיף, כי אין לנו מכונה, אלא חדר כביסה בבניין וזה קצת בלאגן וטרחה. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: כמו שכתבתי אני משתדלת לשמור על סדר ונקיון באופן קבוע. חוצמיזה, מה שכבר הזכירו, משתדלת להכניס בעיקר אוכל בריא. מה הייתי רוצה לשפר בפורום: אז ככה
1. מבחינת התבטאות, חשוב לי שמגיבים יזכרו לכתוב "לדעתי" או "למיטב הבנתי" או "עד כמה שידוע לי" וכד'. לפעמים אני קוראת דעות כה נחרצות עד שהן מנוסחות ממש כעובדות. והאמת היא שאני לאו דווקא מדברת על הפורום שלנו, אלא בכלל על עולם הפורומים... 2. שרשורי פרוייקטים. כמו שהיה בהתחלה. למשל פרוייקט סידור ניירת, או סידור מטבח באופן יסודי. שכל אחד בפורום יוכל להגיב מה הוא עשה בנושא הזה וכו'. 3. סיכום שבועי. מבחינת הפורום כולל לינקים לשרשורים מעניינים בפורום ולמאמרים מבחוץ. 4. מאמרים- מישהי כבר הזכירה את זה. שיהיה מן "שאלות נפוצות" ואז כל אחד שכבר שואל, שוב, על מכונת כביסה
יופנה לקישור הרלוונטי. 5. שרשורי טיפים בנושא מסויים. למשל: טיפים בנושאי אחסון מזון, טיפים בנושאי כביסה, טיפים בנושאי קניות. רעיונות להגדלת המשתתפים בפורום: לדעתי אין צורך. פורום טוב מושך אליו אנשים באופן טבעי. רק צריך "לנהל את הבית" בצורה נעימה ומכניסת אורחים, ויהיה בסדר
מדי פעם שווה אולי לארח מומחה או להתחיל פרוייקט עם פרס נחמד בסופו. אבל זה בעיני בונוס למשתתפים הקבועים
איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: סיכום שבועי
ואולי פינת מתכונים מהירים שאפשר להכין כשלא נשאר זמן אחרי הנקיון
כתבתי המונים. לילה טוב ושקט שיהיה לנו!

נועם@בת

New member
נעים מאוד

שם: בתיה אזור: קריות. עיסוק: מורה בחטיבת בינים. מרכך כביסה: זה שבמבצע, עדיפות לבדין כחול. ------------- כמה נפשות בבית: 4 דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: אוהבת לערוך קניות, לכבס, והכי אוהבת כשהבית כולו נקי מצוחצח וריחני (רק שבמעמד הזה לא נכחתי כבר מליון שנה
) דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: נכון להיות כמעט הכל, והכי שונאת את איך שהבית נראה היום. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: בתאוריה יש הרבה עקרונות, תכל'ס שום דבר לא עומד כרגע במבחן המציאות. ------------- מה הייתי רוצה לשפר בפורום: לא בדיוק לשפר, אבל לחזור לתחושה של פעם, שיש כאן חברים וירטואלים ולא רק גולשים. אני רואה שזה שוב מתעורר ומקוה שאנחנו בכיוון הנכון. רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים: לא רוצה להגדיל. פורום טוב מושך אליו את האנשים נרצויים. איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: פרוייקטים לסידור הבית (אולי סופסוף אשתתף). בתיה

גם אני פה, גם אני!

שם: אנא (כן,כן, עם א בסוף כי זה קיצור) אזור: מודיעין עיסוק: אמא במשרה מלאה לילדון מתוק בן 4 עם כמה בעיות התפתחותיות. מרכך כביסה: לא נאמנה לאף מרכך. קונה מה שזול ומריח טוב. עקרונית מאוד אוהבת את סוד בעיקר סוד בייבי (התמכרות עוד מהיות הפיצ'ון תינוק). כרגע משתמשת במקסימה ורוד. כמה נפשות בבית: 3 דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: בישול ואפיה (תחביב העם הזמן אני מביאה לרמות חדשות שמפתיעות את כולם). אני אוהבת גם לכבס, לגהץ ברוגע מול סרט טוב בטלויזיה, לנקות אבק, ולנקות את האמבטיה והשירותים (אל תנסו להבין). יש לי סריטה אחת - הכיף הכי גדול שליזה ללכת יחפה בבית מיד אחרי ששטפנו (מודיעין זו עיר רווית אבק! שעה אחרי ששוטפים ומנקים שוב מתחיל להתלכלך) דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: לשטוף כלים. כלים יכולים לעמוד כאן הרבה מעוד זמן ואני כבר מצליחה ממש טוב להעלם מזה. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: קודם כל, אין דבר כזה עוזרים לאישה/לאמא. כולם פה שווים בשווים בבית לפי יכולתם. הבן שלי אוסף את הצעצועים שלו מרגע שהצליח לעשות זאת ואני משתפת אותו בעבודות קטנות הוא עוזר לי לתלות כביסה, לסדר דברים בחדרים ולשלוף גרביים מתאימות מהר כביסה לקיפול. בעלי מפרנס יחיד ועובד במשרה ממש דרשנית, יוצא בחמש וחצי בוקר ולא חוזר לפני 21:30. לכן באמצע שבוע האו לא ממש שותף חוץ מלקפל כביסה ולסדר בארון. בסופ"ש הוא השוטף ומסדר הראשי בזמן שאני מבשלת לשבת. עקרונית הוא יודע לעשות הכל ככה שאם אני לא יכולה לעשות משהו (חולה, עייפה וכו') הוא מחליף אותי בלי שום בעיה ובלי לשגע אותי בשאלות. מה הייתי רוצה לשפר בפורום: הפורום נהדר ורק משתפר. אולי צריך יותר לשים דגש על איכות סביבה. רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים: פורום טוב מושך אנשים חדשים. חוץ מזה אני אישית מעדיפה שהפורום אל יהפוך להמוני מדי כי אז קשה לעקוב מיהם כל אחד ואחד. איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: אישיות השבוע, אולי שירשורי חומרים (כמו 'מהניתן לעשות עם אבקת כביסה חוץ מלכבס'). אולי פינה על איכות סביבה.

אענה בשמחה

זה קיצור של אנא-גאל (קוראים את זה ככה: Anna-Gaelle ולא Gelle). זה בעצמם בקשת גאולה אנא=בבקשה גאל=מלשון גאולה. כשנולדתי ההורים שלי החליטו סופית להגשים את חלום העליה לארץ שלהם (נו, טוב, לקח להם עוד כמה שנים טובות...). בנוסף זה גם שני שמות צרפתיים (משם באתי) והחיבור בניהם די נדיר.

גם אני עונה

אז חשבתי שזו הזדמנות מעולה לעשות היכרות: שם: בין ים לאגם אזור: יו"ש עיסוק: אמא מרכך כביסה: בד"כ חומץ, הכי זול. כמה נפשות בבית: 3 ובקרוב 4. דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: צריכה זמן לחשוב על זה... דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: הכל, מבולגנת כרונית, מנסה להשתפר ללא הצלחה מרובה. עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: עקרונות זה טוב, אני כמעט ולא עומדת בהם בנושא הבית.

עונה גם

שם: האמא של הנסיכים אזור:מרכז עיסוק:מזכירת חברה מרכך כביסה: מה שיש במבצע ולא עושים ניסויים בבעלי חיים ------------- כמה נפשות בבית: 6 ( 4 הולכים על 2 ו 2 הולכים על 4) דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית:כלום דברים שאני שונא/ת בניהול הבית:הכל עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות:אין ערקורנות כמה שיותר בלאגן יותר טוב ( סססססתאם ) לא יודעת ברגע שמפריע מתחילים שוב לנסות ולהשתלט

נעים מאוד

קוראת אתכם מספר ימים ורק עכשיו אזרתי אומץ להצטרף שם: אלמוג (כינוי באינטרנט) איזור: המרכז עיסוק: עובדת בתחום ספציפי בתוך ניהול שיווקי מרכך כביסה- נדמה לי סוד כחול מס' נפשות בבית- 5 (3 ילדים בגילאי 4 ו- 2, בינהם זוג תאומים) דברים שאני אוהבת בניהול הבית- כביסה, כולל קיפול כביסה. דברים שאני שונאת- לנקות (תודה לאל מצאתי עוזרת חדשה לאחר שחודש הייתי בלי) עקרונות ועמדות בנושאי סדר- יש לנו בית די גדול ואני משתדלת כל הזמן לשמור על הסדר. להחזיר את הדברים למקום בסוף היום, לשטוף את המטבח אחרי שהילדים הולכים לישון. אוהבת לחזור לבית שהוא פחות או יותר מסודר, במיוחד המטבח ושהמיטה מסודרת. עוד משהו- לא מרשה לילדים לאכול בסלון, זה שומר במידה מסוימת על בית נקי ורק חלק מסוים מתלכלך. אני משתדלת כל כמה ימים לעשות פרוייקטים קטנים שלוקחים לא יותר מרבע שעה מה הייתי רוצה לשפר בפורום- יותר טיפים. פינה שתקח פרוייקט בבית ותיתן טיפים איך לסדר אותו בחצי שעה.

goanin

New member
נעים מאד!

שם: אדם רוסו
אזור: גבעת זאב (אזור ירושלים)
עיסוק: מאמן כושר ועקר בית
מרכך כביסה: סוד ירוק כמובן
-------------
כמה נפשות בבית: 2+כלב
דברים שאני אוהב/ת בניהול הבית: כביסה. כלים. מטבח! צמחים. סדר...
דברים שאני שונא/ת בניהול הבית: לסדר את הבלגן של עמית ואת חדר המחשב
עקרונות ועמדות בנושאי סדר, נקיון והתנהלות: לא פורס לתשלומים! - לא את הכסף ולא את הסדר והנקיון. אסור להכניס הבית מזון לא בריא. חובה לחזיר למקום כל דבר ומיד. מי שמקמט לי את השטיח לא חוזר הביתה בשלום
.
-------------
מה הייתי רוצה לשפר בפורום: יותר סדר בשרשורים היומיים (חולה סדר, מה לעשות)
רעיונות להגדלת מספר המשתתפים הפעילים: אירוח (בקרוב....)
איזו פינה שבועית הייתי רוצה לראות בפורום: בשביל זה שאלתי אתכן... מאד נהנה פה. מקווה שנמשיך ליהנות ולהפיק תועלת מהפורום
אדם

YULI9

New member
../images/Emo140.gifגם אני כאן

-שם- יוליה -אזור-ירושלים -עיסוק- אחות+מנהלת עסק. -מרכך כביסה- מקסימה כחול, ניסיתי כמה פעמים להחליף ותמיד חזרתי. -נפשות בבית-5+חתולה -אוהבת בניהול הבית- לבשל -שונאת בניהול הבית-לעשות סדר -עקרונות-אין -הייתי רוצה לשפר בפורום- ארוחים של מומחים וכניסה שוטפת של מומחים כמו דר' סדר שהתארחה בתקופה הראשונה של הפורום. -רעיונות להגדלת משתתפים- לדעתי אין צורך, מי שבא ברוך הבא (מדי פעם מפנה אנשים מפורומים אחרים לשאלות רלונטיות). מאוד אוהבת את הפורום,
אדם, כל הכבוד על הניהול.

זוהר69

New member
../images/Emo13.gifחדשה...עכשיו ניכנסה......./images/Emo187.gif

שם:זוהר אזור:המרכז עיסוק:מדריכת ספורט,ומישתדלת לארגן את הבית כמו שצריך מרכך כביסה: colon מומלץ!!!!! כמה נפשות בבית:4 נפשות [אני בעלי ו2 בנות מתוקות מתוקות...] דברים שאני אוהבת בניהול הבית: לשטוף ריצפה....עם המון מים....... דברים שאני שונאת בניהול הבית: הכל!!!! אבל עושה בליית ברירה. עקרונות ועמדות בנושאי סדר ניקיון והיתנהלות: חשוב לי ריח...שתמיד יהיה ריח טוב ונעים בבית. מה היית רוצה לשפר בפורום: כרגע אני חדשה פה ...ומיתרשמת יפה מימה שהולך פה...... רעיונות להגדלת מספר המישתתפים פה:הם יגדלו...אני בטוחה איזו פינה שבועית היית רוצה לראות בפורום:הייתי שמחה לראות בפורום כל שבוע איזשהו רעיון חדש להקלה בניהול הבית מציאת פיתרונות....לסדר מהיר בבית....לאיכסון דברים וכ'ו אמממ...אשמח לשמוע כל מיני רעיונות לאיכסון דברים..שלא תופסים הרבה מקום!!!!!!!!! |

למעלה