ניתוח שיר!

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo82.gifניתוח שיר!../images/Emo82.gif

והשיר להפעם הוא DESTROYA: שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? ושורה שממש מפריעה לכם? הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר? איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם? אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר? אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר? אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? למי הייתם מקדישים את השיר? ציון לשיר 1-10? הליריקס: http://www.azlyrics.com/lyrics/mychemicalromance/destroya.html מדגישומטיק: target=_blank rel=nofollow>http://on.liorshemesh.com/mo/2.0/

XoLilMissLolaoX

New member
שאני לא אנתח את דיסטוריה?! ../images/Emo6.gif

כמה חיכיתי לזה!!! חחחחחח נראה לי האהוב עלי באלבום! שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? You don't believe in God I don't believe in luck They don't believe in us But I believe we're the enemy! You don't believe in God I don't believe in luck They don't believe in us But I believe we're the enemy! וכמובן הגניחות המהממות של ג'רארד
חחחחחח (זה גם חלק מהמילים מה.....) ושורה שממש מפריעה לכם? אין! הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? לא משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר? לא איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם? הוא נשמע שונה מעצמו אבל עדיין מדהים! אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? אף אחד ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר? כל מי שאני לא אוהבת (מקורי נכון?) אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? אין לי רעיון חחחחח הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? ב---רור!! למי הייתם מקדישים את השיר? לכל מי שרוצה לפרוץ גבולות ציון לשיר 1-10?9.9!!

lilison13

New member
Were dead flies in the summer time

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? You don't believe in God I don't believe in luck They don't believe in us But I believe we're the enemy! You don't believe in God I don't believe in luck They don't believe in us But I believe we're the enemy! ושורה שממש מפריעה לכם? פוו,יש כמה כל השיר ממש הזוי חחח הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? לא הוא משולם כפי שהוא משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר? מורידה את כל הקטע של CHECK CHECK איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם? אחלה אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
לא דעת סתם שמתי אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? MSI,מעניי איך הקול של ג'ימי ישתלב כאן
ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר? אבריל לאבין אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? we're the enemy הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? נעע למי הייתם מקדישים את השיר? אין לי רעיון ציון לשיר 1-10? 9

QueenCryBaby

New member
אוווווו דסטרויה!D:

אין לי כח לכל הסיכום אבל זה השיר האהוב עליי באלבום
הקול של ג'רארד מדהים שם וכששומעים באוזניות ממש אפשר לשמוע דברים שונים וזה מטורף ואדיר ואני אוהבת את זה
קיצר 10.

NoAmItA ChAn

New member
דיסטרויההה, דיסטרויההה, דיסטרויההההה

נגד השמש אנחנו האוייב! (?) שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה/ממש אוהבים? You don't believe in God I don't believe in luck They don't believe in us But I believe we're the enemy! They laugh, we don't think it's funny If what you are Is just what you own What have you become When they take from you ALMOST EVERYTHING
ושורה שממש מפריעה לכם? They leave us all behind With duck tape scars on my honey Sit down from the boast of the other side Red-mob, we insects hide King rats on the street in another life אני פשוט לא מבינה מה זה אמור להביע XD הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? לא! שיר מהמם
משהו שהייתם מוסיפים/מורידים בשיר? בהתחלה חשבתי שהגניחות של ג'רארד ממש מטרידות ומיותרות, אבל עכשיו התרגלתי וזה פשוט חלק בלתי נפרד מהשיר D: איך הקול של ג'רארד של בשיר לדעתכם? טו-אוב
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? וואי, בא לי ש-30 סקנדס טו מארס יעשו לזה קאבר, גם אם זה לא הכי הסגנון שלהם XP ואמן שממש אבל ממש היה הורס את השיר? ליידי גאגא. אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? X הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? יכול להיות מגניב, אבל אני מעדיפה אותו ככה :) למי הייתם מקדישים את השיר? לכל האנשים שמרגישים חלשים - MAN UP!

XoLilMissLolaoX

New member
חחחח כאילו שליידי גאגא זה כן הסגנון של 30 LOL

וזה דווקא יכול להיות מעניין

NoAmItA ChAn

New member
לא ממש <:

וזה באמת יכול להיות מעניין אם 30סטמ יעשו לזה קאבר! מעניין אם זה ייצא שונה ומוזר כמו הקאבר שלהם לבאד רומאנס XP

XoLilMissLolaoX

New member
דווקא אני ממש אוהבת את הקאברים של 30!

הם משנים את השיר לגמרי ולדעתי נותנים לו משמעות מחוזקת ובצורה יפה יותרP: יהיה מגניב אם הם יעשו קאבר אחד לשני כי הסגנונות הם שונים=)

למעלה