מעורב ירושלמי-הפרק האחרון:הערב

SupeRonit

New member
../images/Emo82.gifמעורב ירושלמי-הפרק האחרון:הערב../images/Emo82.gif

אני בפער עוד של שבוע שעבר
צפייה מהנה
אני כמובן אראה את זה רק עוד כמה ימים ואתאפק לא להיכנס לפורום ולקלקל לעצמיף-D

ny22

New member
מנהל
בעיקרון אני הייתי אמור לפתוח...

אבל רק עכשיו גילתי איך אני יכול להוסיף הודעה. יש לי איזו בעיה בדפדפן שההוספת הודעה מופיעה לי באמצע ההודעה... צפייה מהנה!

ny22

New member
מנהל
פרק ממש טוב!!!

היה פקר מדהים ומרגש. בייחוד כל הסיפור עם אפריים, מיכל והילד. היה יפה שהתסריטאים חשבו על זה ועשו שהילד של המוכר יהיה עם תסמונת דאון ויראו ובסוף יראו איך הוא אוהב אותו. יש לזה מסר מאוד חשוב. גם כל מה שהיה עם שמעון ויונה היה מאוד מרגש. חבל ששמעון לא סלח לו קודם לכן. הבנתי מאוד את הכעס של שמעון אבל לדעתי הוא היה צריך לסלוח. לפחות כל הכבוד לו שהוא למד מזה וביקש סליחה מלאה. עמוס לביא (יונה), שפוט שיחק מעולה את האיש החולה. זה היה נראה ממש אמין. וכמובן שרה פון-שוורצה ואמונה
שיחקו פשוט מעולה! אני בהחלט מקווה שתהיה עונה רביעית!

clevelandrocks

New member
סיום טוב לעונה

למרות שהרגשתי שקצת הזדרזו לסגור את כל הקצוות. אולי היה צריך לפרוש את זה על 2 פרקים. אהבתי שלפחות אבישי לא הגיח פתאום. זה היה יותר מידי מתקתק וקיטשי. לא נראה לי שתהיה עוד עונה (לקח 3 שנים לשדר את זאת אחרי שכבר צילמו אותה), למרות שנתוני הרייטינג היו סבירים+ לתוכנית דרמה. ופינת קטנוניות כפולה לכבוד סיום העונה: (1) מי הולך לעשות בדיקת מי שפיר באמצע הלילה (אחרי שהשוק נסגר)? (2) צריך לבדוק את השמיעה של אנשי הכתוביות- אפרים אמר לנהג מונית 'שערי צדק' (בית החולים) ותרגמו 'בסדר'
ועוד דבר- אני מניח שהפורום יכנס לתרדמת בקרוב. היה נחמד לדקסקס איתכם את הפרקים ולהוציא קיטור מידי פעם (מי אמר מירי מסיקה?). תודה לכולם ובמיוחד לורד המנהלת

SupeRonit

New member
סליחה שגנבתי לך את התפקיד../images/Emo140.gif

אני מתאמצת ממש לא לקרוא את ההודעה שלך

ny22

New member
מנהל
חחח.... אני ממש לא כועס. זו פאשלה של תפוז....

נהפוכו כל הכבוד לך שלקחת יוזמה ופתחת אותה!
את יכולה לקרוא את ההודעה שלי ולראות שהיא לא הכי נוראה... לך הלחצן של הוספת הודעה מופיע במקום הרגיל?

SupeRonit

New member
עכשיו ששאלת אני נזכרת שלא../images/Emo6.gif

הופיע לי רק בתחתית המסך אז פשוט גילגלתי למטה

SupeRonit

New member
וואו.פרק מדהים לסדרה מעולה.../images/Emo47.gif

אהבתי את הכנות של אפרים עם עצמו ועם מיכל
את ההבנה והפתיחות של שמעון
את הסוף שעברו כמה חודשים
דינה בהריון מתקדם
מיכל יולדת
ורק אריאלה שלא ראו אותה כל הפרק פתאום צצה...כאילו רצו לסגור את כל הקצוות-העלילות ממהלך העונה אבל השאירו הכל פתוח...הלוואי שזה סימן לעוד עונה

veredmp

New member
פרק חביב, אבל קיוויתי ליותר

כמוכם גם אותי עצבנה הצורה בה הם סגרו דברים. דחפו הכל לתוך הפרק הזה בצורה מאוד לא אלגנטית. מאוד עצבן אותי הקטע עם יונה, איציק ודינה, כשיונה "העביר" את דינה לאיציק כאילו היא איזה שולחן או משהו. ורק אותי הטרידה העובדה שבפרק האחרון של העונה שתי דמויות לא הופיעו? (וכן, אני יודעת ששמו את אריאלה שניה בסוף הפרק, אבל זה לא נחשב
)

למעלה