לאימוץ

honeypie

New member
למסירה בת"א 2 חתלתולים

האחת - יפיפיה טריקולורית בת 3 חודשים, חברותית מאד,מחוסנת חיסון ראשון, השני - זכר שיסורס ויחוסן בשבוע הבא, שחור-לבן, נשמה טובה, מעניק אהבה ונאמן. חגית - 050-5864477

r i p l y

New member
גורים מדהימים לאימוץ

פומה הוא חתול כמובן... אבל נראה כמו נמרון... מקסים ונמצא רק בבית.. בן 7 חודשים , מטופל, יפהפה ומאוד חברותי ומפונק , מאוד אוהב ליטופים ולהתכרבל בחיק אנשים...! לפרטים יעל -איזור חיפה והקריות- 052-8923008

r i p l y

New member
שוקו המתוק.

גור בן שלושה חודשים מקסים חברותי שובב ואוהב פינוק ומגרגר כמו טרקטור... לפרטים יעל איזור חיפה והקריות 052-8923008

r i p l y

New member
שוקו ובילבי

בילבי היא גורה טריקולורית מדהימה וחברותית באופן מיוחד. לבנה עם קצת שחוק וג'ינג'י. 052-8923008 יעל.

r i p l y

New member
תולי היפהפייה

בת חודשיים אולי קצת פחות . מנומרת עם לבן יפפייה! עדינה במיוחד וחברותית. יעל- 052-8923008 או אביבה 052-3707977

../images/Emo124.gifמישהו היה בימי אימוץ../images/Emo35.gif../images/Emo7.gif

אמא שלי לא מפסיקה להתלונן שהבית מסריח בגגל הגור, זה לא נכון, היא סתם מחפשת תירוצים. כל יום היא משגעת אותי שאני אמצא לו כבר בית.. נמאס לי ממנה..
אני רוצה לדעת מה הסיכויים שלי למצוא לו בית ביום אימוץ של SOS ביום שישי. אני מפחדת שסתם אני אלך לשם ואף אחד לא יאמץ אותו.

Bastet

New member
ימי אימוץ זה כמו מאבק על תשומת לב..

קשה, אבל הוא ניראה מקסים אז אני לא חושבת שתהייה לו בעיה רצינית למצוא בית....גם ש...יש עדיפות לגורים בד"כ...
בהצלחה ^^

למעלה