טלויזיה בחדר שינה , בעד ונגד

אנחנו בכלל לא בעד טלוויזיה.

אחרי שנחזור לארץ נתנתק סופית מהכבלים, ונשאיר טלוויזיה אחת בשביל ה DVD, שתהיה או בחדר השינה או בחדר העבודה.

Mורני

New member
אני נגד הגבר בעד

בנתיים אין טלויזיה בחדר . חדר השינה נועד לשינה וזוגיות (ובחודשים האחרונים לקטן) . טלויזיה בסלון זה מקומה

פלגיה

New member
פשוט אי אפשר לישון כך

אין שום דבר עקרוני, חוץ מזה שהטלויזיה מפריעה לשינה.

s h i r i 1

New member
לגמרי נגד

אני אישית בעד להכניס כמה שפחות מכשירי חשמל לחדר שינה. בעיני בחדר שינה צריכה להיות אוירה רגועה ונעימה שמתאימה לשינה או לפעילויות מהנות אחרות... לא טלוויזיה, לא מחשב, לא מערכת (לנו יש רמקולים קטנטנים שהאיי פוד מתחבר אליהם וככה שומעים מוזיקה) אבל אני קצת קיצונית, יש גם צבעים של מצעים שלעולם לא אצליח לישון עליהם וארגז המצעים שלנו הוא לא מחסן, יש בו רק מצעים ושות' (מגבות, שמיכות, כריות)

תלוי..

בחדר שינה של ההורים - ובעלי נגד ואני בעד (חולת טלוויזיה שכמותי) בחדר שינה של הילדים המתוכננים - שנינו נגד !

f o o s

New member
לנו יש

וזה כיף אנחנו לא חיים סביב הטלויזיה יש ימים שאנחנו כמו בטטות כורסה מצויים שיושבים ורואים ויש ימים שהטלויזיה לא נדלקת אפילו . אם לא הופכים את זה לדבר רע וזה בגבולות אין בזה פסול. מה שבטוח שאצל הילדים שלי עד סיום התיכון לפחות לא תהיה טלויזיה בחדר .

doris12

New member
לא נחרץ !! חדר השינה אינו חדר טלויזיה

כדרך אגב גם לפי הפנג שואי אסור להכניס טלויזיה לחדר השינה - זה פוגע בזוגיות!!

b e t u s h

New member
נגד

בזמנו כשעוד היינו מחוברים לכבלים, לא רציתי, כי העדפתי לישון מאשר לבהות חצי רדומה בתכניות שממש לא מעניינות ורואים מכח האינרציה... ועכשיו שאנחנו בלי כבלים בכלל לא מרגישה צורך בזה....

אני נגד באופן נחרץ

חדר שינה זה בית המקדש של הזוגיות, לא מכניסים לשם שום דבר שלא שייך ... בטלויזיה יש גם הרבה אנרגיות שליליות... אסור שהיא תהייה בבית המקדש.

איללי

New member
בעד וזהו

בלי הצדקות ובלי אמיית. נכון שבאופן עקרוני לא הייתי רוצה, אבל אנחנו חולי טלויזיה וזה פשוט נחמד. ואם עייפים? מכבים טלויזיה והולכים לישון. פשוט וקל

למעלה