בואו הביתה - עם תפוז ורשת ג'

קנגרו10

New member
כשתבוא תראה / שלומית אהרון

כשתבוא בצערך בדומיית שתיקתך בראש מורכן, כשתבוא תראה עודני כאן. כשתבוא בבדידותך, בסער כאבך עייף ומזוקן, כשתבוא תראה עודני כאן. אלטף זיפים שלא עברו בתער אנשק דמעות שקופות של צער אחבק את כבדות הזמן כשתבוא תראה עודני כאן. אלטף זיפים שלא עברו בתער אנשק דמעות שקופות של צער אחבק את כבדות הזמן כשתבוא תראה.

קנגרו10

New member
ערב חג / מירי מסיקה

ערב זה הוא ערב חג וכל הרחובות בעיר ריקים לגמרי עכשיו חשבנו שתרצה לדעת קטעים מתוך שירת החג בוקעים דרך חלונות הבתים כל חדר בם מואר חשבנו שתרצה לדעת הכל הגיעו עד לפה וסובבים את השולחן ואם אתה רוצה לבוא אז יש לך כסא מוכן

ss19671

New member
הצעה לשיר

צלילי קסטה רחוקים. ביצוע רונית אופיר, מילים נתן יונתן,לחן רם גורן

יפעת*

New member
צלילי קסטה ישנה בביצוע רונית אופיר

מילים: נתן יונתן לחן: רם גורן

mom2ia

New member
האר את עיניו - עידן רייכל ושושנה דמארי

האר את עיניו עד שישוב לחוף בטוח בין גליו עוד ים סוער גועש ומבקש הוא את חייו לבטח שמור עליו, האר עכשיו את שתי עיניו הייתי עוטפת אותו בשתי ידי ומחכה שירדם, יישן, ינוח, יירגע הייתי מחכה אני עוד מחכה...

Robur

New member
התמונות שבאלבום\חיים משה

מחר אני בבית\אתניקס צאי אל החלון\אייל גולן ואתניקס רק שמור לי עליו על אור עיניו רק שמור לי עליו7 שמור מקום בלב

yaakov41

New member
עוד לא הגיע זמן ההצבעה

ממחר יוצגו 50 השירים להצבעה. ואז יוכלו הגולשים להצביע.

אמא- שלומי שבת

אמא שלומי שבת ויוסי אזולאי מילים: יוסי אזולאי לחן: שלומי שבת ורן אביב קיים ביצוע נוסף לשיר זה : ביצוע: בחר ביצועעידו ג'רפי מי לצידי הולכת לאורך המסע עם כל חלום, עם כל מבט, אמא מי את כולי עוטפת בחום שלא נגמר באהבה, בדאגה, אמא רק תחבקיני ותראי מי יקרה לי מכולם אל תשתני לי אל תלכי לי לעולם, לעולם את הדרך את יודעת אל הלב שאין לו סוד בנפשי ידך נוגעת ועוטפת את הכל מי את כולה נותנת בלי צל של חרטה בנשמתה אלי קרובה אמא יקרה אף פעם לא נשברת אף פעם לא טועה את הדמעה שלי מוחה אמא רק תחבקיני ותראי מי יקרה לי מכולם אל תשתני לי אל תלכי לי לעולם, לעולם את הדרך את יודעת אל הלב שאין לו סוד בנפשי ידך נוגעת ואוספת את הכל כמו שמש את זורחת והרע הופך לטוב בואי אמא, קחי הפחד וחבקי אותי קרוב מי לצידי הולכת לאורך המסע עם כל חלום, עם כל מבט, אמא. שלומי שבת וחברים (2000)

Tal_Ya_Tal

New member
אדם בתוך עצמו הוא גר- שלום חנוך

היי נעמה, אף על פי שהשיר מייצג כביכול בדידות, הוא בעצם מדבר על ה
האמיתי של האדם. על ה
הפנימי. כל עוד אדם אינו מחובר ל
הפנימי שלו, הוא ימשיך להתגעגע ל
חיצוני ולתחושת ביתיות שיעניקו לו שירים, אוכל ביתי, נעלי בית ואח בוערת(רצוי עם ערמונים קלויים וריח אורנים. ביוחד עכשיו בכריסטמסס
. א-ב-ל ONCE התחברנו אל ה
הפנימי שלנו, תמיד נחווה תחושת ביתיות בכל מקום. מכל מקום, לשם הגברת תחושת הביתיות אני שולחת לגלעד צורה משפת האור ש'עושה את זה' ומאחלת לו שישוב בשלום אל ה
הפנימי והחיצוני שלו כאחד. חג שמח L&L TALYA

למעלה