של שבת+עדכון...

שבת שלום

זמני כניסת ויציאת השבת, לפרשת משפטים ר"ת יציאה כניסה 18:45 18:09 16:56 אילת 18:45 18:09 16:55 באר שבע 18:40 18:04 16:50 חברון 18:43 18:07 17:01 חיפה 18:41 18:05 16:50 טבריה 18:43 18:07 16:53 ירושלים 18:42 18:06 16:52 יריחו 18:44 18:08 16:54 נתניה 18:45 18:09 16:54 פתח-תקוה 18:41 18:05 16:50 צפת 18:43 18:07 16:53 קרני שומרון 18:42 18:06 16:52 שכם 18:45 18:09 17:11 תל אביב .זמני כניסת השבת מחושבים לפי השיטה של 18 דקות לפני השקיעה * מחר אני לא פה אז הבאתי את זה עכשיו. שבת שלום לכולם אני בשוהם השבת אצל חברה.

tamarhp

New member
שב"ש

ובשם ליעד המשפט הרגיל על שכם ויריחו.... אבל ליעד לא פה השבת אז אני משערת שהוא ירצה למסור שב"ש.... וגם אם לא אני מוסרת בשמו
וגם בשם רחלי

דש לקש

New member
שבת שלום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שבת קלה, ושלא תהיו חולים [כמוני]

קיפיק

New member
צ'בת צ'לום../images/Emo70.gif ושבוע מעולה לכולם../images/Emo70.gif

ו........רפואה שלמה לכל היצורים שחולים...

שבת שלום לכולם, אבל מה עם זמני

הדלקת נרות ברוסיה? למה אתם לא מתחשבים בתרצה?

../images/Emo80.gif של שבת+עדכון...

בס"ד אהלן וסהלן חברים יקרים... מה מצב? מה קורה?
עוד עדכונון קצר לחלוטין, שאין לנו מושג איזה מספר הוא, יוצא לדרך... והפעם בסימן אממ..... אממ.... זהירות בדרכים! (אין כל קשר ואני לא הולך לעסוק בזה אבל בואו ניתן במה לזהירות בדרכים...
)
מכה חדשה נחתה על הפורום, מכת שינוי והחלפת ה"ניק", בזה אחר זה התייצבו להם חלק מחברי הפורום והחליפו את ה"ניק" שלהם. זוהי בעייה רצינית, משום שעכשיו אין לי מושג מי זה מי! (אל תשכחו שזה לא מונע ממני עדיין לחסום בעייתיים...
). אין לי מושג מה גרם לשינוי אבל חבר'ה אני רוצה להגיד דבר אחד: אנחנו אוהבים אתכם כמו שאתם...
עוד פחות משבועיים יוצאים ל ב-י-ר-י-ה.... יש כבר שירשור בפורום על זה אז כל הרוצה יבוא ויטול... או יותר נכון ישתתף...
אנו רוצים לברך את כל המצטרפים החדשים (גם אלו שקצת השמיצו אותנו...
) בברכת ברוכים הבאים, תתכוננו להיות מכורים...
הבייבי בום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גל של תמונות של תינוקות הציף את הפורום... בהתחלה חשבתי שיערית כבר ילדה או שהיא חושבת איזה תינוק לבחור, לאחר מכן נוכחתי לדעת שאלו התמונות של חברי הפורום... טוב אז נכון שאתם מעצבנים בד"כ אבל אי אפשר שלא להתנמס (איך אומרים? להתנמס נכון?) בפני התמונות הללו. אנו שוקלים בימים אלו פניה לערוץ "הופ קטנטנים" וכן ל"יס בייבי", אולי מהפורום הזה יצאו מנחים... או סתם תמונות ראווה של תינוקות חמודים...
דבר תורה קצרצר...: שור אוייבך או שור אחיך? הכא נאמר שור אויבך ואלו בפרשת כי תצא (כב-ד) נאמר שור אחיך והלא דבר הוא? מסביר המשך חכמה שהנה אמרו בגמ' (פסחים קיג.) היאך אדם שונא את אחיך הרי התורה ציוותה "לא תשנא את אחיך בלבבך" אלא מדובר באדם שעבר עבירה שמותר לשנואו. א"כ הכא מדובר לפני חטא העגל אזי יכל בן ישראל לשנאו כי הוא צדיק אבל בפרשת כי תצא שמדובר אחר כל חטאי המדבר אזי היאך יהודי יכול לומר אני שונא את פלוני בגלל שעבר עבירה פלונית שהרי אתה בעצמך עברת ושנית ושילשת, לכן בפרשת כי תצא מוזכר שור אחיך ולא שונאך. אמממ.... אני חושב שכיסיתי לשבוע יקר זה את הכל... אנו מאחלים לכם שבת שלום ושיתחדש עליכם שבוע נפלא... לשירותכם תמיד, ליאור כהן וגילת יעקב

למעלה