שאיבות ומשאבות

מיכל 1111

New member
הי שאבתי חלב ביום ב' בבוקר ושמרתי ב

במקרר. היום אני נוסעת ורוצה לקחת איתי את הבקבוק ולהאכיל אותה בדרך. אני אשמור את הבקבוק בתיק שומר קור/חום. השאלות שלי: כמה זמן אפשר ככה לשמור את הבקבוק? והאם אני אתן את הבקבוק בטמפרטורה שתהיה או שאצטרך לחמם? תודה מראש.

noboddy

New member
איך מסתדרים עם שאיבות??

אני צריכה להתחיל לעבוד עוד כשבועיים וביתי בת חודשיים וחצי.. אני רוצה מאוד להמשיך את ההנקה.. איך מתכוננים לשאיבות? מה צריך לרכוש חוץ ממשאבת חלב? כמה זמן ניתן להקפיא או להשאיר במקרר??? אשמח מאוד אם תעזורנה לי בנושא.. תודה מראש

tovim

New member
יש המון מידע על כך במאמרי הפורום

כל השאלות שתרצי וכל התשובות. התחילי שם וחזרי לכאן אם יהיו עוד שאלות. בהצלחה.

בלינקה

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אנא בדקי במאמרים ובשאלות הנפוצות של הפורום (יודעת איפה למצוא?).

משאבת הנקה חשמלית מומלצת

אני מפתח תקוה וזקוקה ל המלצה על משאבה המלצה על גוף שמשאיל אחת כזאת כדוגמת יד שרה או ... דחוף

כתומה30

New member
תקראי במאמרים של הפורום

ואם יהיו לך שאלות ספציפיות תשאלי שוב. תפרטי גם קצת על מתי, איפה, וכמה את מתכוונת לשאוב (זה רלוונטי להמלצה).

השאלה החוזרת:

עניתי מליון פעמים, אבל רוצה חיזוק: (סופסוף, הפעם, מדובר בבת שלי...) הגעתי למעון היום ב-ד-י-ו-ק כשסיימו לחמם את הבקבוק. כמובן שהיא כבר לא קיבלה אותו. (הייתי חייבת גם לרוץ, לקחת את השודד מהשכנים) הסיכום היה שנשאיר למחר, ואז היא תבדוק מה מצבו, ותחליט אם לתת או לא. נכון שזה בסדר? (פעם ראשונה נמצאת במרדף כמויות. מוזר לי. אצל השודד הייתי מוותרת על בקבוק כזה בלי להתבלבל בכלל)

feline9

New member
לי זה קרה כמה פעמים

ועוד אף פעם לא התקלקל החלב ביום למחרת.

את התיאוריה אני יודעת

ואפילו עניתי על השאלה הזאת, ודומותיה אינספור פעמים. הפעם הייתי צריכה תשובה בעצמי. אח"כ נראה מה היה היום (לא מאמינה שלא נתנו לה)

אפרתי פ

New member
שאלה ../images/Emo206.gifה לפני שאני זורקת 50 מ"ל

הי לכן הבונבון אכל בשעה 19:30 רק חצי מהמנה שנשאבה שעה קודם לכן. ועכשיו הוא ישן לו וסביר שיישן עד שתיים בלילה לפחות (ולפעמים הוא ישן עד הבוקר)
. נותרו בבקבוק 50 מ"ל - יש דרך לא לזרוק? אולי אם אני אקפיא עכשיו זה "יציל" את המצב?

אפרת_ח

New member
מה פתאום לזרוק בבוקר?

להשאיר במקרר ולתת בארוחה הבאה גם אם היא בבוקר, בתנאי שאין ריח חמוץ. האנזימים ברוק של הילד מתחילים לעכל את החלב, וזה תפקידם הטבעי. זה לא בגדר "קילקול"

תּמר

New member
תראי, כל מזון שהילד אכל ממנו

ולא משנה אם זה חלב אם, תמ"ל או מזון מוצק, מאבד חלק מערכו התזונתי בגלל השפעת האינזימים שברוק של הילד (הם מפרקים את מרכיבי המזון). אם הוא רוצה קרוב לסוף הארוחה - אפשר לתת ללא שאלות. אם עובר זמן ההמלצה היא לזרוק את המנה.

אפרתי פ

New member
אוף ../images/Emo10.gif

פעם ראשונה שזה קורה לי (הוא בן חודשיים ואני שואבת כמעט מלא). כנראה שהוא ממש לא היה רעב קודם. מנסה לא לבכות על חלב שנשפך
"עובר זמן" זה מעבר ל-3-4 שעות, נכון?

למעלה