עם המון תודות לאימאית

אימאית

New member
אממממ ... ניסיון.....

רואים בחתימה
אם כן...שם נמצא הפתרון למשחק...

אימאית

New member
Thanx ../images/Emo140.gif אני אשמח...

אם תגידו לי מה דעתכם, אם משו לא עובד/לא תקין/שגוי.... כל הפתרונות שלנו...פה

Lady in red2

New member
אימאית

תיקון לקישור של Jinx: http://www.ytv.com/gamepad/play/default.asp אי אפשר לתת קישור ישיר
צריך לרדת למטה ולבחור את המשחק ב-New Games. מוסיפה פתרון ל-Jinx 2 (שגם אותו מוצאים באותו מקום): 1. לכו שמאלה וכנסו למכרה. 2. לחצו איפשהו בפנים - הפנס מהפרק הקודם יידלק. 3. פתחו את הספר. 4. נסו להשתמש במעלית - היא לא עובדת, צריך למצוא דרך לתקן אותה... 5. לכו שמאלה וקחו את הפחם מהעגלה. 6. הזיזו את האבנים ע"י לחיצה עליהם. 7. לכו ימינה ושוב ימינה. לחצו על המכונה - היא תהפוך את הפחם ליהלום. 8. לכו 3 פעמים שמאלה והכניסו את היהלום למכונה ע"י לחיצה עליה. 9. המעלית עובדת! כנסו אליה. 10. לחצו על הכפתור האדום, עליכם לחזור על הצבעים שהוקשו - צהוב, כחול, ירוק, סגול, צהוב. 11. עלו במדרגות. 12. פתחו את הספר. 13. עלו למעלה וקראו את המכתב - צריך לפגוש את הפרופסור בקוטב הצפוני. 14. עכשיו אתם משחקים את הפרופסור - פנו ימינה ושוב ימינה. 15. פתחו את הספר, עליכם ללחוץ על הכפתורים עד שהטמפ' מגיעה ל-0 והמים קופאים. 16. הזיזו את העץ משמאלכם - גיליתם שביל נוסף. 17. עלו למעלה והפילו את כדור השלג. 18. רדו למטה והמשיכו פעמיים קדימה. 19. לכו ימינה - השדונים תפסו אתכם! 20. אתם משחקים שוב בתור הילד שנשאר בתחפושת
פנו למפעל. 21. כנסו פנימה. 22. פתחו את הספר. 23. פנו ימינה ולחצו על השדונים כדי להקשיב להם. 24. כנסו דרך הדלת הימנית. 25. פנו פעמיים ימינה. 26. קראו את הפתק
קחו את המפתח. 27. פנו פעמיים שמאלה חזרה לכלא. 28. לחצו על הדלת כדי לשחרר את הפרופסור. 29. קראו את הפתק - הסמל הסודי כדי לפתוח את הדלת ב- Control Tower הוא עץ אשוח. 30. סמנו אותו ועלו למעלה. 31. קראו את הפתק והתאימו את הצבעים בלוח הבקרה. 32. רדו בחזרה למטה. 33. צאו מהמפעל, צפו בסיום.

Leeat1

New member
וואוו אימאית כל הכבוד../images/Emo65.gif../images/Emo207.gif

איזה יופי!!! ועכשיו בכלל יש לנו מבחר ענק של משחקים, אני מתכוונת לעבור אחד אחד ולשחק...שלא ייגמר לעולם...
(רק שלא ימאס לי)

אימאית

New member
אוה, שמחה לשמוע...

שיש שימוש
תהני
אני אשמח לשמוע הערות/הארות/בקשות... וכל דבר שאת חושבת שיכול להועיל.

מקס6

New member
"שאפו"../images/Emo45.gif../images/Emo106.gif

כל הכבוד, אז בזמנו אמרתי לך מתי הפתרונות יתפרסמו ,כדי לתת לך ציון. אז איך אומרים בעברית קלה ,שיחקת אותה,והציון 10

ilanama1

New member
../images/Emo141.gifאמאית ציון לשבח על ההשקעה

עשית עבודה כבירה

אימאית

New member
תודה רבה על הפידבק ../images/Emo13.gif

אני רק מקווה שתשתמשו בזה, כך שהעבודה הרבה תשתלם

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifשירשרת להודעה ישנה..

לא ממש יכולתי לראות את ההודעה שכתבת... ואני יענה לשאלתך...\ כרגע האתר מופיע בטאגליינס ואני מכניסה אותו גם לקישורים. ביקשתי שהאתר יופיע גם בלינק בצבע אדום בצד הפורום.

למעלה