משאבות ובקבוקים

דפני 3

New member
למכירה משאבה מדלה מיני אלקטריק חדשה

אהלן,אחרי שלא הלך לי עם ההנקה (סיפור מתיש) החלטתי שאני מוכרת את המשאבה:מדלה, מיני אלקטריק. במשאבה לא נעשה שימוש בכלל, כי מיד אחרי שקניתי אותה, השגתי מיד שרה את המדלה שהמליצה לי היועצת הנקה. מה שכן, נעשה שימוש כמובן בפלסטיקים. למי שמעוניינת, יכולה לשלוח לי מסר.

רק לשים לב שבמיני אלקטריק

יש מעבר חלב גם למנוע, ולכן יכולה להעביר צרות, כמו פטריות. לא מאוד מומלצת להעברות.

אפשר הסבר?

הרי החלב עובר מהקונוס לבקבוק והמנוע (החלק הצהוב?) מחובר מהצד השני בניגוד לקונוס. איך עובר החלב למנוע? והאם יש דרך לטפל במשאבה נגד פטריות <שאלה טפשית, אבל אולי בכל זאת... ולמה אני שואלת? יש לי משאבה כזו מחברה וכנראה שגם יש לי פטריה...(לראשונה בכל תקופות ההנקות, שהצטברו לכיותר מארבע שנים) אז מה הפתרון?

החלק הצהוב, המנוע,

מעביר את השאיבה ישר לצינור הפלסטיק שמחובר אליו. דרך אותו החור שבו עוברת היניקה יכול לעבור גם חלב. בעצמי חשתי מדי פעם את המאבה עם טפטופי חלב. בהתחלה עוד ניסית לעבור עם צמר גפן ואלכוהול על הצד החיצוני של המשאבה, אח"כ זה נראה לי לא יעיל ומיותר וויתרתי. פשוט לא מומלץ להעביר, ולא נורא נורא יקר, אם קונים דרך המושלם.

tashian

New member
רוצה להעיר

דיברתי לפני כשבועיים עם אפרת (?) ממדלה, שאמרה שאין דבר כזה, וחלב >לא< עובר למנוע. היא בכלל לא הבינה מה אני רוצה ואיך זה יכול להיות.

Shellylove

New member
../images/Emo41.gifאיפה לעזאזל אני יכולה לראות

איזה מספר פיטמה זאת (פטמות של אוונט)? יש לי כאלו שהגיעו עם המשאבה הידנית (שעוד לא השתמשתי בה) ואין לי מושג איך איזה גודל הן?

דפני 3

New member
זה באמת לא ברור

זה רשום על הפטמה בחלק התחתון שלה. תעבירי אצבע מהפנים של הפטמה (כאילו לנקות מהמים/אדים) ואז תראי את המס' בעיגול.

maya100

New member
מעבר למה שדפני כתבה

הפטמה שמגיעה עם המשאבה היא אכן מס' 1 (הכי קטן)

rnati

New member
ככלל עם הבקבוקים הקטנים פטמה מס 1

ועם הגדולים פטמה מספר 2

maya100

New member
לא, זה לא נכון (ואני מקורבת לנושא..

תמיד לבדוק. חלק גדול מהבקבוקים הקטנים באים עם פטמה 2 (נדמה לי כולם, אבל לא מתחייבת). פטמה 1 אפשר או לקנות בנפרד או לקבל בתוך הערכה של המשאבה.

תסתכלי נגד האור,צריך להיות

למטה בבסיס הפטמה מספר. אם לא - תנסי להסתכל כמה חורים יש בפטמה. יש חור 1 לפטמה מס' 1 2 חורים למס' 2 וכו'.

תשובות

לגבי הפטמות וההנקה - הפטמה של BFREE בעייתית, כיוון שהיא מאוד רכה וממש מתקפלת בפה של התינוק. זו כנראה הסיבה שנוצר בלבול פטמות, אף אם קל יחסית. מה לעשות? דבר ראשון, לא לוותר בזמן ההנקה על תפיסה נכונה, אפילו "ללמד" אותה ולהסביר לה איך לתפוס ולינוק. כמו כן, הייתי מנסה שוב את האוונט, לפחות עד שתגדל עוד קצת - אז החשש לבלבול פטמות פוחת. עושה רושם שמשטר השאיבות + הנקות ישמר את החלב, וכל עוד את ממשיכה בו אין סיבה שהחלב יתייבש בגלל הפסקה כזו. יש לא מעט נשים שכלל לא שואבות, במשך שעות העבודה התינוק מקבל תמ"ל ובשאר היום הן מיניקות. חלב טרי מול קפוא - עדיף תמיד לתת את הטרי. את הקפוא תשאירי כרזרבה לימים בהם לא תספיקי/תצליחי לשאוב (קורה לפעמים), לימים בהם היא רעבה יותר וכו'.

למעלה