התפקדות יוני:-
P

../images/Emo80.gifהתפקדות יוני:-../images/Emo152.gifP../images/Emo176.gif

שם: גיל: כיתה: חור מגורים: להקה שעשתה ל את החודש: שיר שעשה לי את החודש: משהו/מישהו שעשה לי את החודש: משהו/מישהו פחות טוב החודש: הדבר הכי מצחיק החודש: משהו שאני מצפה לו החודש: משהו שאני פחות מצפה לו החודש: תמונה(שלכם): חודש מהנה לכולם

YuvalSP

New member
../images/Emo203.gif

שם: יובל גיל: כמעט כמעט 14 כיתה: חור מגורים: חור חור, אבל סימפל פלאן הולכים להיות פה בעוד שבועיים! להקה שעשתה ל את החודש: סימפל פלאן
שיר שעשה לי את החודש: משהו/מישהו שעשה לי את החודש: סימפל פלאן באים לארץ!!! האנטומיה של גרייXD וחוגי סיורD: ובית ספר שהופך להיות יותר ויותר טוב לקראת סוף השנה XD משהו/מישהו פחות טוב החודש: האנשים החרא שבבית ספר שלי. אני שונאת אותם. וחברה שלי שנראה כאילו היא מאוד מאוד לא אוהבת אותי. הדבר הכי מצחיק החודש: ואווו היו המון! לכו לסיכומי שבוע ותראו אם זה כל כך מעניין משהו שאני מצפה לו החודש: יומולדת לי, ולעוד מלא מלא חברים
לגמור בית ספר משהו שאני פחות מצפה לו החודש: טיול של החוגי סיור...כי יש ויכוח גדול מתי הטיולך הולך להיות והרבה ילדים הולכים להצטער על זה ><

PerfectSP

New member
לא,דרים ת'יאטר יהיו פה עוד שבועייםXD ../images/Emo190.gif

סימפל פלאן עוד חודשיים

Aarieli

New member
../images/Emo224.gif../images/Emo111.gif../images/Emo225.gif

שם: אריאל D: גיל: 13 באוגוסט :) כיתה:ח' חור מגורים:רמהש להקה שעשתה ל את החודש: סימפל פלאן ו 30STM שיר שעשה לי את החודש:The story-30stm משהו/מישהו שעשה לי את החודש:SP ו-30 באים לארץ!! כל השאר חרא . משהו/מישהו פחות טוב החודש:אין חופש ...באלי חופש...באלי קרמבו! הדבר הכי מצחיק החודש:לא זוכרת ... משהו שאני מצפה לו החודש:חופש...אני...מחשב...ג'ארד לטו...זרעים עפים באוויר XD משהו שאני פחות מצפה לו החודש:אחרי חודש מתחיל בצפר
תמונה(שלכם): *כיעור כיעור כיעור* אתם ביקשתם !!

mafakit

New member
../images/Emo195.gif |אלפקה|../images/Emo218.gif

שם:דרור גיל:16 כיתה:י חור מגורים:עמיקם להקה שעשתה ל את החודש:סימפל כמובן
שיר שעשה לי את החודש:MY IMMORTAL
משהו/מישהו שעשה לי את החודש:כל מיני אנשים D: משהו/מישהו פחות טוב החודש:כנ"ל XD הדבר הכי מצחיק החודש:הרבה משהו שאני מצפה לו החודש:כל מיני ^^ משהו שאני פחות מצפה לו החודש:בגרויות ._. תמונה(שלכם):רק בגלל הסיידליפ XD

מתפקדת ../images/Emo195.gif D: ../images/Emo60.gif |פטריה| ז"ל

"אם אני מרגיש עצוב והכל כבר לא חשוב רק להיות שוב עם עצמי."
שם: ניי,נויצ' או בקיצור; נוי D:
כיתה:|סדגש ח' ._.|
חור מגורים: רמת גן D:
להקה שעשתה ל את החודש: סימפל,פינק פלויד,מופע הארנבות של ד"ר קספר ואנברלין D:
שיר שעשה לי את החודש: השיר שלי-מופע הארנבות של ד"ר קספר P:
משהו/מישהו שעשה לי את החודש: זאתי שכתבה פה בפורום על זה שצ'אק אישר הגעה XDD
משהו/מישהו פחות טוב החודש: חברה שלי ~.~ הקקי D:
הדבר הכי מצחיק החודש: איש שהיה איפה שהדשא ליד הקניון ופשוט התעמל בצורה מצחיקה XDDDDDDDDDDD ואפילו צילמנו אות בוידיאו D:
משהו שאני מצפה לו החודש: לסיים שנה סופסוף
משהו שאני פחות מצפה לו החודש: המוניי חזרותתת
גם לוינטר (כבר אינלי כוח להסביר מה זה לכל מי שלא גר ברמת גן XD) וגם למחזה העלוב שלנו,כי אני מסיימת יסודי השנה ~.~ (בר"ג אין חטיבת ביניים P:)
תמונה(שלכם): אני משמאל

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif../images/Emo195.gifמתפקדת../images/Emo70.gif../images/Emo195.gif

שם:
ספיר
כיתה:
ח'
חור מגורים:
בת ים
להקה שעשתה ל את החודש:
SP , McFLY, 30STM, Three Days Grace, All Time Low, You Me At Six.
שיר שעשה לי את החודש:
ואוו יש מלא $#$%^
משהו/מישהו שעשה לי את החודש:
עהעהא קיבלתי את Wonderland - CD, DVD של מקפללי:] ראיתי את בשבקין, איגור ואיויצה DD: איילללת #$%^$#& סבתא שלי חזרה מארה"ב D: דודה שלי הגיעה מארה"ב ושנה הבאה היא עוברת לגור בארץ. הכלבה שלי
קיבלתי 97 במתמטיקה D: 30 שניות למאדים הודיעו שאולי הם יבואו לארץ D: סימפל פלאן באים לארץ D: $#%$^$%*^% אחות של טום ממקפלי עתנה לי בטוויטר D: ראיתי 2 חתיכים וחמודים באיילת D: ברצלונה ניצחו D: פוסטר של מקפללי, פוסטר של 30 שניות למאדים D: סיימתי את עונה 1 של על טבעי XD
משהו/מישהו פחות טוב החודש:
קיבלתי במיצ"ב במדעים 70 ]: השמנתי
הייתי חולה. מנצ'סטר הפסידו ><
הדבר הכי מצחיק החודש:
בניימטר באיילת XDDD
משהו שאני מצפה לו החודש:
חופפש גדדול @#$#^ כמוובן !!! עבודה XD בריכה D: לראות את wonderland DVD של מקפלי .. לקנות מלא דיסקים, לסוע לת"א. ...
משהו שאני פחות מצפה לו החודש:
מבחן במורשת >< בוחן בערבית >< תעודה
תמונה(שלכם):
^^"

Aarieli

New member
../images/Emo224.gifאת רק בעונה הראשונה ../images/Emo2.gif?

ונייטמר זה כזה מגנייב XDD

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif >.< כבר לא ..

אני באמצע של עונה שנייה
אוף מה אני אעשה שאין לי זמן ?

Aarieli

New member
../images/Emo224.gifהוו מגניב...

אני שונאת ת'פרק האחרון של העונה הראשונה >< חחח טוב לי יש זמן XD אני סיימתי את זה תוך איזה חודש.. XD כן,כן,אני ילדה ללא חיים שלא יכלה לישון בלילה כי היא הייתה במתח מה יקרה בפרק הבא XDD

למעלה