שאלה לחובבי אסטרולוגיה

../images/Emo8.gifשאלה לחובבי אסטרולוגיה

נניח והיית פוגש מלאך אמיתי והוא היה מציע לך מליון דולר באם תענה על שאלה אחת קלעת הרווחת ולשאלה יש רק 2 תשובות .אז ככה השאלה שהיית נשאל האם אסטרולוגיה עובדת או נכונה,נצא מנקודת הנחה שהמלאך אכן יודע אם אסטרולוגיה עובדת אז קדימה כולכם מוזמנים לכתוב מה היא תשובתכם למלאך נסו לא להתחכם בתשובתכם תנו תשובה אמיתית כאילו באמת הייתם פוגשים את המלאך וכמובן רציתם לזכות בכסף 2 אפשרויות א.כן עובדת ב.לא עובדת אז קדימה לענות לשאלת המלאך

וואלה, מזכיר לי שיחות שהיו לי

כשהייתי בן 16 או 17,סטייל בוא נתערב על מליון דולר ש.. ומה תמיד אמרתי? בוא לא. האמת? שוב נשמע הסגנון החיפאי המוכר... אבל לא רוצה להרגיז את המלאך, אז מעדיף לשתוק.

../images/Emo6.gif

יאיר... מה יש לך נגד החיפאים
בחיפה דווקא אוהבים אותך, לפחות אני
בחיי
אסטרולוגיה עובדת ... נרצה או לא, נאמין או לא,

../images/Emo13.gifלמה לשתוק

מה היית עונה למלאך זה לא יפחית מערכך לתת תשובה אפילו אם אתה מסויג זרוק תשובה אבל בבקשה תשובה אמיתית

shlomitss

New member
ההיגיון של השאלה מעורפל

אבל למלאך הייתי משיבה שאין אמת באסטרולוגיה. מלאך, אחרי הכל.

זה באמת מזכיר את הילדות שלי.

עכשיו לאור הנסיון שלי הייתי רוצה לבדוק אם הוא מלאך לפני שאשיב לו. והייתי שואל אותו אם הוא מכיר את אלוהים? על איזה פלנטה או כוכב הוא ממונה? האם הוא אחראי על חלוקת כספים? איזה מזל הוא נוצר? והאם אלוהים יכול ליצור אבן שהוא לא יכול להרים אותה? שלום לכולם אני חדש פה. ושמח לקרא אתכם.

אהלן מיקי ../images/Emo24.gif

בסוף הגעת לפורום אסטרולוגיה... יפה. נראה אותך מביא אותי עד לפורום טארות.

היי אש, ידידי, מורי ומדריכי.

זווית הראיה שלי לתהרו היא לא שגרתית. איני יכול להמליץ על עצמי כמורה טוב כמוך. אך אם גילי תרצה בעתיד, אשמח להראות לכולם את נתיב התהרו שלי. כעת אני ממש נפעם מכל מה שאתה מלמד אותי. תודה לך
שלום גם לך פרח ירוק. מזמן לא התכתבנו.

למעלה