ותיקים אבל חדשים...

../images/Emo8.gifותיקים אבל חדשים...

בס"ד כמה טוב לראות את איש הרוח ואישתו מביאים לאינטרנט מתנה כ"כ יפה "פורום חוזרים בתשובה". יש לי כ"כ הרבה דברים להגיד לכם..בזמן כ"כ קצר. הכרתי את בעלי בצ´אט דתיים של תפוז..(ברגע זה בטח חלק מכם כבר נזכרים בנו..) כשהכרנו,אני הייתי דתיה נסורתית,מה זה אומר? זה אומר שבת-כן! כשרות-ככה כהה! צניעות -לא,מסיבות-למה לא..וכו´..בעלי לעומת זאת חזר בתש..יודעים מה,אני לא כ"כ אוהבת את המושג הזה..בעלי יצא מהסרט הזה כמה שנים לפניי,ובדרך נס משמיים(אם תתעקשו אספר לכם כיצד הכרנו),אנחנו ביחד..לא אפרט יותר ממה שפרטתי..אבל ישתבח הבורא,אין מאושרת ממני. היום אני אצל הוריי למשך כמה ימים,מקווה להיות פה כמה שיותר,איתכם ואולי,מי יודע,הקב"ה יהיה בעזרי ואוכל לספר לכם את הסיפור שלי,או לענות לכם על כמה דברים,ולהראות לכם את הדרך היפה שאנו חיים בה.. +++דבר נוסף,למי שלא מכיר את ערוץ 2000...(יש מישהו כזה??),זהו ערוץ ברדיו בתדר102.6 עם מגוון תוכניות נהדרות,בכ"א,היום בסביבות השעה 23:00ואולי קצת אחרי,יש תוכנית שנקראת"מהפכנים בחצות" תכנית לחילוניים בלבד, טראנסים,צחוקים ותשובות לעיניין לכל השאלות שאי פעם רציתם לשאול ואולי התביישתם או סתם להינות מתכנית מרתקת שמשלבת הנאה עם אהבת ה´..בהנחיית רב ,תלמיד חכם,שגם הוא כמו רבים,גילה את דרך התורה ועלה על מדים..
ושוב תודה למקימי הפורום, אוהבים את בורא עולם ואתכם.. טורבו ותחתית

תחתיתתתתתתתת ../images/Emo24.gif

ואוו, איזה הפתעה נעימה
ברוכה הבאה לפורום
תחתית, אנחנו כאן אוהבים לשמוע את הסיפורים האישיים. אז...בבקשה...אם יהיה לך כח וחשק לכתוב לנו כאן את הסיפור שלך נשמח מאוד

כרפולי

New member
טוב יש לציין שיש לך כשרון כתיבה

לא אמשיך... אבל הייתי שמח לשמוע את הסרט שאת עברת בשביל לחזור לאבא.

התמ-ים

New member
זוכרת מה היה המשפט האחרון שכתבת לי

באייסי? (מה איתו, באמת?) כבר חוזרת!,תהיה פה!!!וזאת לא שאלה אלא דרישה. שמח שחזרת ... :)) אמנם שנה וחודשיים פחדתי לזוז מהמחשב, שמא אני לא אעמוד בדיבורך ... אבל מה זה שנה וחודשיים, בשביל לחכות לך ... שווה ...
ד"ש בבית
(אפשר לזוז?)

למעלה