תחרות השירים-שלב ההצבעות

../images/Emo79.gif../images/Emo41.gifתחרות השירים-שלב ההצבעות../images/Emo70.gif../images/Emo79.gif

שלום לכולם
החל ממוצאי שבת האחרון ועד לפני מספר דק' הייתה באפשרותכם לשלוח במסרים לכינוי הזה שירים מקוריים שאתם כתבתם. במהלך הימים האחרונים נשלחו מספר שירים,אמנם לא הרבה שלחו אבל אפשר להבין ולדעת שלא כולם יודעים לכתוב שירים וזה לא נורא כל כך.
תיכף יעלו פה השירים שהמתמודדים שלחו,זכרו כי אלה שירים מקוריים ואין להשתמש בהם מבלי רשות של הכותבים הבלעדיים של השיר
זהו עניין רציני וחבל להתעסק בו יותר מדי,אז אנא המענו מבעיות מראש
אפשרות ההצבעה תערך מעכשיו ועד יום שישי בבוקר בע"ה.
על מנת להצביע,אתם צריכים לשרשר את האייקון-
מתחת לשיר שאהבתם הכי הרבה.בבקשה תשרשרו נכון כי תהיה בעייה אחכ' להבין לאיזה שיר הצבעתם
כל אחד רשאי להצביע לאיזה שיר שהוא רוצה וגם אלה שהשתתפו בתחרות רשאים להצביע,אך שימו לב שמי שינסה לרמות ולפתוח שמות משתמשים כדי להצביע אנחנו נעלה עליו מידית ונפסול את השיר וחבל
עד כה כל התחרויות שהתקיימו בפורום התקיימו בצורה כייפית ומהנה אז אין סיבה שגם הפעם זה לא יהיה ככה
הלינק לקישור הזה של ההצבעות יפורסם ברחבי תפוז ויקנה למתמודדים את הזכות שהרבה אנשים יקראו ויתכן שגם יגיבו על השירים.אם קראתם תגובה לא נעימה,תנו לי לטפל בזה ואל תגרמו למריבות,סה"כ מדובר בעניין של דעה וכל אדם רשאי להביע את דעתו בכל נושא.
בסופו של דבר יהיה זוכה אחד והוא יזכה בזוג כרטיסים לסרט פתוח..פרס שווה
מקווה שיהיו הרבה הצבעות ושהתחרות תסיים על הצד הטוב ביותר. תהנו

../images/Emo79.gifשיר מספר 1../images/Emo79.gif

X2פזמון : מתחיל מהתחלה ללא דרך, ללא סוף את העבר שלי אני עוד לא יכול לשטוף צועד תמיד קדימה, אך מסתכל לאחור ובלי שאני שם לב, אני תמיד נופל לבור בית 1 : אני מתחיל מהתחלה כדי להתקדם כל פעם שאני חושב לעצמי אני גם חולם תמיד רציתי להגיע רחוק אך במקום לעשות זאת, ידעתי רק לשתוק אני מספר על חיי כדי שיבינו שהעתיד זה לא הכל כי העתיד יכול להיות מושלם אבל בהווה אפשר לסבול החיים שלי לא משתנים, רק מראים פרצופים אחרים שרק אני רואה ולא כל שאר האנשים תמיד ידעתי, תמיד שתקתי, תמיד סבלתי אבל עכשיו אני מתחרט, עכשיו עברתי עברתי את הגבול, עברתי את העבר אך במקרה שלי, העבר שלי לא נגמר תמיד ימשיך עד סוף חיי, תמיד ימשיך בעקבותיי הוא ימשיך ללא די, הוא הולך אחריי רק בשביל הפרוטוקול אני מתחיל מהתחלה אבל אז אני שואל את עצמי, בשביל מה ?! X2פזמון : מתחיל מהתחלה ללא דרך, ללא סוף את העבר שלי אני עוד לא יכול לשטוף צועד תמיד קדימה, אך מסתכל לאחור ובלי שאני שם לב, אני תמיד נופל לבור בית 2 : מתחיל מהתחלה אך לא חוזר להתחלה תמיד מתחיל מהתחלה משו כמציאות שונה כמציאות מדומה, לא מציאותית, לא ממשית זורק הכל כמו קוביות, לא חושב על העתיד חושב על ההווה, על החיים שלי כרגע אני לא עושה כלום למרות שאני יודע שכל רגע זה פגע אני מנסה לצאת, מנסה להמלט כל פעם שאני מנסה לעשות משו, משו בי שולט אני לא מפצח תעלומות, אני רק מפצח גרעינים מתוקים או מלוחים, לא משנה העיקר יהיו טעימים המילים שלי ישרפו לכם את התאים במוח אז כדאי שתתחילו לברוח ולצרוח רק בשביל הפרוטוקול אני מתחיל מהתחלה אבל אז אני שואל את עצמי, בשביל מה ?! בשביל מה להתחיל מהתחלה אם אני כבר באמצע הדרך ? טוב עד פה חפרתי, אתם כבר עכשיו יכולים להכתיר אותי למלך ! X2פזמון : מתחיל מהתחלה ללא דרך, ללא סוף את העבר שלי אני עוד לא יכול לשטוף צועד תמיד קדימה, אך מסתכל לאחור ובלי שאני שם לב, אני תמיד נופל לבור

../images/Emo79.gifשיר מספר 2../images/Emo79.gif

"כשאת איתי את רק שלי אז תקשיבי ילדה הגיע הזמן שתברחי לפני שאתפוס אותך חזק בידי יש לך הזדמנות אחת לא להיות שלי. כמעט בכל יום, השעה כבר מאוחרת. לא יוצאת מהחלום. תמיד נשארת. הרסת אותי ועכשיו גם את עצמך. הלב שלי נקרע וזה הכל באשמתך. לא ביקשתי הרבה. רק שתעזבי. זאת אהבה נכזבת, הגיע הזמן שתביני זה לא שנמאס, זה לא שלא בא. זה פשוט קשה, אהבה עמוקה. זה לא יילך, זה לא יעבוד. אף אחד לא יקבל את התירוץ של "עוד". אם רק תתני לי להראות לך, אם רק תתני לי לגעת בך, אם רק תתני לי להוכיח לך שאני כולי שלך.. מה את עוד רוצה? ספרי לי יפייפיה. אני פה בשבילך ואעשה הכל למענך. זאת משאלתי הכמוסה. אהבה שנגדעה. כמעט בכל יום, השעה כבר מאוחרת. לא יוצאת מהחלום. תמיד נשארת. הרסת אותי ועכשיו גם את עצמך. הלב שלי נקרע וזה הכל באשמתך. כתיבה מהירה, לוחצת על הכפתורים, לא מסתכלת על האותיות בוהה בשדים בדיוק כמו שלוחצים לי על הרגשות, בדיוק כמו שדורשים ממני תשובות ילדה, זאת אהבה. וגם אם זה לא נראה, זאת הכוונה. אני רוצה אותך, כמו מתנה. וגם אם קשה, זה לא כזה נורא. כי הלב שלי נכבה. כל דקה שאת שלה. האנשים שלך הם חברים שלך. כשהם לא מקבלים אותך הם לא שווים אותך ממתי כל כך איכפת לך, ממתי כל כך מסוכן, להראות שאתה אוהב. להראות שאתה מוכן. מה כבר ביקשתי? הזדמנות קטנה להראות לך שאת האחת היחידה?"

נוגה69

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

פשוט מהמם...עוד לא יצא לי לראות את אחרים אבל זה ממש חזק ומדהים!!!!

../images/Emo79.gifשיר מספר 3../images/Emo79.gif

HOOK: מתפללים לשלום ולשלמות החלום דו-פרצופיות: ביד תנ"ך, הרגל עוד בסדום ועמורה, הרבנים עוד משנים איך שרוצים את התורה "אדון עולם" אשר ברא מציאות פנאטית של שררה א מהי משמעות הכאב, בעולם שבו אדם לאדם זאב לחוש את המוות בפינה אורב, לדעת שהסוף הולך וקרב כי אין לך רצון להלחם שם אלא בשביל האמונה- שבעזרת כוח גרילה יבוא יום, תשתנה התמונה ולא נצטרך לעמוד מול ארבע אמהות שכולות, לתהות על מה הן חושבות ובאיזה סם דיכאון הן תלויות הרי חלומות הם דבר מופשט שלא ניתן לחקוק על אבן פינה- הם נחרטים כלאחר יד על אבן מצבה, או מתנפצים בטכס אשכבה אל מול חומות התקווה, שקיימת רק בעולם הפשוט אם אגיע לגן עדן, סימָן שמישהו סימֵן אותי בטעות כי ברור לי שרציונלים, ייעודם להיקבר בגיהינום פשעם היחיד הוא שהבדילו בין המציאות לחלום לא מאמין בישות מוסתרת שעוד עדיין נלחמים בשמה כל מקום שהוא קדוש, מקדש רק את השנאה עצמה. HOOK ב אין לנו אויב יותר קטלני מהבורות הבערות היא הקלון, אסור לקבל את המרות כבר היה מי שאמר שדת היא אופיום להמונים וסם מטבעו גורם לך לראות דברים לא נכונים איך אפשר להסביר לילד שעוד "מורעל" על הצבא, שבין השאר יגן על מנורה שאורה מזמן כבה וקיר מלא אזוב שהיה פעם חלק מבית מזבח והיום קרנו משמשת עילת התאבדות לעוד צעיר טובח השמש עוד זורחת והשוחט ממשיך לשחוט כהרגלו אלוהים נשאר מכחיש אבל האשמה היא רק שלו חוקי הטבע שונים לחלוטין מכל חוקים של הגיון- מדוע נבראנו כמהים לאלימות, אם היא גורמת לכיליון? התבונה- לא מחפה על דם שפוך היא רק שופכת אותו במקוריות המוסר- בד"כ כפול, או מנוגד לאינסטינקט של אכזריות הרצון הטוב עוד מסתתר במסווה תאוות בצע וסדום גם תרי"ג המצוות נועדו רק כדי להבטיח בשמיים מקום לא מותר האדם מן הבהמה, מותר הבהמה מן האדם, כי בהמה הורגת כדי לשרוד, אנחנו סתם צמאים לדם. HOOK ג הזמן גורם לך לשנות פרספקטיבה, לשכוח את המראות בהווה אתה מתעלם, מוכן בשביל העם על עצמך להתעלות חייהם של אנשים מקופחים לשווא בשם השם גם הקב"ה יודע שהוא לא שווה מבט חסר-חיים של לוחם הוא לוקח את הטובים כדי שישרתו בעולמו ומשאיר את הנבלים על האדמה, שלמרות זאת מאמינים בקיומו במקום להתמודד עם העובדות פנים מול פנים בוחרים להאמין במה שנמצא מאחורי העננים ואם תקרא לי חוטא, מחלל האמונה המקובלת אסכים אתך כי אין לי אמונה במה שלא מביא תועלת ואין לי אהדה למה שלמענו עוד ממשיכים להיאבק טלית של תכלת לא כרוכה סביב צווארי, זה מזויף וזה חונק לא מסוגל ולא רוצה לנשק מזוזות על מפתן דלת הבית כי סגידה לחפץ ממוסמר על הקיר לא תמנע את קריסת עץ הזית אם האדם נברא בצלמו של האל, אז בצלמו המוות קיים, אנו כלי משחק של הקוסמוס, הוא אדון לעצמו ולא אדון עולם אלוהים שומר על ילדי הגן, ופחות על ילדי בית הספר עוד מלאך מקבל כנפיים בגן עדן, עוד אֶנוֹש- רקוויאם עם מסר.

../images/Emo127.gif

איזה מילים חזקותתתת... "השמש עוד זורחת והשוחט ממשיך לשחוט כהרגלו אלוהים נשאר מכחיש אבל האשמה היא רק שלו" יש לך את זה...

MANY MEN

New member
ללא נושא

אני דווקא לא סובל את החברה שמערבים את אלוהים בשירים .

../images/Emo79.gifשיר מספר 4../images/Emo79.gif

באטל קוטל: כן אני כאן מוכן ומזומן , ואם אתה חושב שאתה מיומן , בא ותתחרה עם האומן , זה פריסטייל שבחיים לא נכתב ביומן , ואנלא מתכונן לדבר על הרומן , אז אם אתה חושב שאתה יכול אתה מוזמן , בלי אקדח בלי רובה , אני עליך יורה , זה לא הגשם היי אחי מה קורה , לא הצלחת להבין מי נגד מי , למה תמערב את עמי , רק שתדע שאני נלחם בדמי , ויורק מעצמי , אני עדיין לא על במה , אפס רק בגללך יש שממה , תתיישר כי המטרה ש`ך עקומה , קהל תודו יש רמה , אלא מה , שהיא רק אצלי , לפי מה שהבנתם ובצדק הכל קורה כאן בגללי , אני אשם בחקירה על רצח מילולי , לא נותן לך את השירות התיפעולי , כל חרוז שלך זה גועל , ועדיין לא יוצא לפועל , אמרו לך לשלוח במסר ושלחת בדואל , ביקשו ממך שיר ובישלת מילים , הציבו תנאים ושברת את הכללים , ולטובתך יש את החברים שמהללים , ולא שמת לב שכולם אותך מקללים , אני עד היום לא חיפשתי דובר , כי אני יודע שעליך אוטומט אני גובר , לא נוסע במהירות ובכל זאת אותך אני עובר , ואם זה היה משחק אז נקודות הייתי צובר , וכשאני ינסה לשתוק , אתה תבין כמה ת`שמוק , מצידי תקח קוק , למה אנלא אחראי על החוק , ואותך לא הולך לבדוק , בסוף נשארת עם חרוז עלוב ואז אתה מנסה לזרוק ? וואט דה פאק , מה נדפק , מי חזק , כמה זמן תמוחזק , יציב ומהודק , עכשיו איתך את הסיפור אני מסיים , בלי לעשות כלום והינך מדמם , אתה מפסידן שישר מתקומם , ורב תודות לכל מי שחושב שאני מהמם

למעלה