שיר על פי הפורום

Sanguine Sky

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo27.gifשיר על פי הפורום../images/Emo37.gif../images/Emo79.gif

אכן כן! שיר על פי הפורום חוזר... אני יודעת שהרבה זמן לא היה, ואני ממש מצטערת. בכל אופן- מי שכאן- בבקשה לענות!(כן, גם אם אתם לא סובלים את השיר. כולם חייבים.|קשוחה|) והשבוע: Again מהאלבום Alice in Chains. קליפ: http://www.youtube.com/watch?v=lldmOawpzZ8 מילים:http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Again-lyrics-Alice-In-Chains/BD2F204EEC0592CF4825688F0011D48F מתי הייתה הפעם הראשונה ששמעתם את השיר?: שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: שורה מהשיר שמפריעה לכם: אוהבים את הביצוע של ליין בשיר? משהו שהייתם משנים בשיר/מוסיפים לשיר: אייקון תפוזי שמתאים לשיר: המילה הראשונה שעולה לכם בראש בהקשר לשיר: אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרים מבצעים אותו? אם כן-מי? ולמה? ואמן שלא הייתם רוצים לשמוע אותו מבצע את השיר? אם יש כזה, למה? למי הייתם מקדישים את השיר? ציון מ1 עד 10:

MiMiMor

New member
Again

מתי הייתה הפעם הראשונה ששמעתם את השיר?: כשהייתי בכיתה י', לפני שלוש שנים בערך. שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: למרות שכל השיר זה חזרות על מילים והמוזיקה תופסת יותר מקום מהמילים עדיין יש שורה מנצחת וזאת - Hey, Your weak will won't help her heal her heart שורה מהשיר שמפריעה לכם: אני לא חושבת שיש אוהבים את הביצוע של ליין בשיר? אוהבים מאוד משהו שהייתם משנים בשיר/מוסיפים לשיר: אמממ.. לא עולה לי משהו כרגע. הייתי אולי מאריכה אותו קצת. אייקון תפוזי שמתאים לשיר:
(אין כזה אייקון
) המילה הראשונה שעולה לכם בראש בהקשר לשיר: מעלית? (אני כל כך גרועה
) אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? |ראה תשובה קודמת| הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרים מבצעים אותו? אם כן-מי? ולמה? ממש לא, הם וזהו. ואמן שלא הייתם רוצים לשמוע אותו מבצע את השיר? אם יש כזה, למה? כנ"ל למי הייתם מקדישים את השיר? -_- ציון מ1 עד 10: 10 !

everynormal

New member
עונה

מתי הייתה הפעם הראשונה ששמעתם את השיר?: וואו אני אפילו לא זוכרת...לפני שנים רבות חח שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: כל הבית הראשון שורה מהשיר שמפריעה לכם: אין אחת כזאת אוהבים את הביצוע של ליין בשיר? בוודאי משהו שהייתם משנים בשיר/מוסיפים לשיר: כל המוסיף גורע אייקון תפוזי שמתאים לשיר: השם שלו מופשט, ככה שאין אייקון שמתאים לשיר המילה הראשונה שעולה לכם בראש בהקשר לשיר: דמרי אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? לא הייתי נותנת שם אחר הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרים מבצעים אותו? אם כן-מי? ולמה? הסקונד קומינג, הם פשוט נראים לי הלהקה שהכי מתאים לה לבצע שירים של אליס, בגלל שלזמר יש קול שהוא מעין הכלאה של ליין וכריס קורנל ואמן שלא הייתם רוצים לשמוע אותו מבצע את השיר? אם יש כזה, למה? אדי וודר. לא יודעת, יש לי הרגשה שזה לא יישמע טוב משום מה למי הייתם מקדישים את השיר? לא עולה לי כרגע מישו בראש, אז אני לא אהיה מקורית ואגיד דמרי חח ציון מ1 עד 10: 10

Sanguine Sky

New member
ה-Second Coming

אפשר בבקשה לקבל המלצה לשירים/אלבומים שכדאי לשמוע כהתחלה? הרבה זמן אני צריכה לשמוע אותם אבל אני אף פעם לא מחפשת...
בכל אופן, עם מה כדאי להתחיל?

everynormal

New member
ת'אמת,

גם אני לא מכירה ממש שירים שלהם, חוץ מהשיר מחווה שהם כתבו על ליין ודמרי ואני ממש ממליצה לך להתחיל ממנו [h-bomb זה השם], זכור לי ששמעתי בעבר שירים נוספים ביוטיוב, הנה שיר אחד שדרכו תוכלי לשמוע שירים נוספים שלהם [יש קישורים בצד]: http://www.youtube.com/watch?v=5mC8d8M495Y

למעלה