שירשור הכרות!!!!

../images/Emo79.gif../images/Emo168.gifשירשור הכרות!!!!../images/Emo168.gif../images/Emo79.gif

אוקיי,אני חדשה פה,אז כדי שאני יכיר אותכם,וגם החדשים כאן כל אחד יענה על השאלון הקצר הזה: שם: גיל: מין: עיר: על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם): איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: יש לכם להקה/צמד?:

עונה

שם:טל גיל:12.5 מין:נקבה עיר:באר שבע על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם):גיטרה,קלאסית ואקוסטית ועוד מעט שנתיים_בצד זאת האקוסטית שלי) איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?:רוק יש לכם להקה/צמד?: לא אבל אני מחפשת אנשים

inbal287

New member
../images/Emo9.gif

שם: ענבלירון גיל: 18 מין: נקבה
עיר: ירושלים על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם): ניגנתי על חליל צד וגיטרה וכרגע אני רק שרה איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: רוק, מטאל יש לכם להקה/צמד?: לא כרגע

itoosh2

New member
שניה לפני הנסיעה...

שם: איתוש (איתמר) גיל: 16 מין: ז עיר: רעננה על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם): גיטרה, תופים, שירה ואני יודע בסיס של קלידים... איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: רוק, ראגיי, Fאנק, פולק ועוד הרבה... יש לכם להקה/צמד?: בדיוק הקמתי הרכב לחומרים שלי...

itoosh2

New member
עכשיו אני יוצא לאילת...

לכמה ימים... ואז חוזר ביום רביעי כדי לטוס בלילה שבין 4 לחמישי לאמסטרדם... ביי לכולם...

mamalala

New member
ברוך הבא!

שם:אלעד גיל:12.5 מין:בן עיר:רעננה על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם):גיטרה.. אין לי תמונה כרגע ואני גם ממהר... איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?:רוק,קברט
יש לכם להקה/צמד?:לא..

aviramskate

New member
שלום טל!

שם : אבירם גיל : 14 וחצי מין : זכר עיר :טבעון (ליד חיפה..) כלי ושנים :פסנתר 6 שנים איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: ה-כ-ל !!!!!! יש לכם להקה/צמד?:להקה - קלידים, 2 גיטרות ותופים וזמרת... ואנחנו חייבים בסיסט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shards

New member
אמממ

שם: עומרי להב גיל: 21 מין: זכר עיר: בנימינה כלים: גיטרות (8 שנים), קלידים (13), באס (5), עוּד (3), אקורדיון (3), מפוחית (4), כלי הקשה (3), חליל אירי (2), ושירה (7). סגנון: משתנה עם הזמן, כרגע פיוז'ן. :) להקה: כרגע איני חבר באף הרכב מפאת עומס עבודה. עומרי.

sok777

New member
יש לי שאלה

איך זה מפוחית? זאת אומרת, זה אולי נשמעת שאלה טיפשית אבל אני מנגן כבר על 3 כלים ואף אחד מהם לא רק מלודי. אני מת לדעת קצת מפוחית. אם אני אקנה מפוחית (200-300 שקל הגיוני, כן?) סביר להניח שאצליח ללמד את עצמי? אני רוצה להרביץ סולואים של בלוז ככה לעצמי בחדר :)

Shards

New member
מפוחית זה כלי מגניבבבבב

ולא מסובך בכלל. אני אישית מנגן בדיאטונית, זה קצת יותר עבודה, אבל אם אתה רוצה עבודה קלה וסתם לאלתר בלוז לנשמה, קנה מפוחית כרומטית. שים לב שכשאתה קונה מפוחית כרומטית אתה מוגבל לסולם אחד, וזכור שבשביל לנגן בלוז בסולם דו אתה צריך מפוחית בסולם סול (!). אם תרצה עוד פרטים פנה אליי חופשי. בהצלחה, עומרי.

Shards

New member
וכפי שידידי יואב הביא לתשומת ליבי

התבלבלו לי המילים, כרומטית היא המפוחית שאני מנגן בה, דיאטונית היא המפוחית שהמלצתי לך לקנות, ולא להיפך כפי שרשמתי בשוגג. :) עומרי.

sok777

New member
אני לא כאן הרבה אבל..

שם: סער גיל: 16 מין: זכר עיר: צפון :) אחלה עיר על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם): גיטרה בערך 5-6 שנים (אקוסטית, חשמלית, קלאסית), קלידים למדתי בערך שנה ואני מנגן כבר שנתיים ובאס לא למדתי אבל אני מנגן. איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: רוק אלטרנטיבי. יש לכם להקה/צמד?: מנסה.

red violin

New member
=]

שם: קיל גיל: 15 מין: נקבה עיר: כפר סבא על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם): כינור, חצי שנה איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: מטאל סמפוני, נאוקלאסי, קלאסי [ורוק ומטאל למיניהם] יש לכם להקה/צמד?: בתהליכי הקמה. דרוש מתופף מהמרכז.

Exhibit R

New member
עונה!

שם: רינת גיל: 18 מין: נקבה
עיר: "עיר"
משגב על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם): פסנתר/קלידים 11 שנים, גיטרה 4 שנים (לא לימודים פורמאליים), שירה חצי שנה (פיתוח קול). איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: רוק (פרוגרסיב בעיקר), פולק, ג'אז, קלאסי. מגוון, אני יודעת יש לכם להקה/צמד?: יש כמה נגנים שאני מלחינה ועובדת איתם, ויש שתיים ששרות. עם אחת עבדתי על כמה שירים ומקווה לעוד, ועם השנייה התחלנו שיר ומקווה שנמשיך אותו. אם אתם תוהים לגבי השעה המוקדמת - אני בעבודה, ואין לי מה לעשות. באמת. כסף חינם

:)

שם: אוּרי גיל: 24 מין: זכר (נשמע כמו שאלון צבאי) עיר: חיפה על איזה כלים אתם מנגנים וכמה זמן?(הוסיפו תמונה של הכלי אם יש לכם): גיטרה (12) קלידים (18 -לימודים פורמלים 4) חצוצרה (2) באס (2 - לא פורמלי) תופים (קרוב לשנה) ואני גם שר (ללא הכשרה, אבל בסדר). איזה סגנון מוסיקה אתם הכי אוהבים?: רוק אלטרנטיבי, פרוגרסיבי, ג'אז וקלאסי (בגדול) יש לכם להקה/צמד?: יש לי צמד (אני וחברה שלי). אפשר לשמוע אותנו כאן - www.myspce.com/nerium

למעלה