Becoming Evanescence

darkDork

New member
../images/Emo79.gifBecoming Evanescence../images/Emo79.gif

כן כן גבירותיי ורבותיי היקרים
הפורום עומד לחזות בסיבוב השני של התחרות הידועה לשמצה- ביקומינג אוונסנס.
מאוד מומלץ לאלה שלא היו שותפים בפורום בתקופה של התחרות הראשונה לפשפש בארכיון ולראות מה בדיוק היה. (כמובן שאני עשיתי את העבודה בשבילכם. קליק.) אמנם התחרות תהיה מאוד דומה אבל יהיו בה כמה דברים שונים- טו ספייס דברים למעלה כפי שאומרים
התחרות תערך כך:
כל המשתתפים יחולקו לקבוצות- לפי בחירה הגיונית כמובן
הקבוצות יענו על המשימות שלהן בעזרת חברי הקבוצה בלבד ללא עזרה מגורם חיצוני
הקבוצות ימלאו משימות ובינהן- הקלטה של קאברים, הרכבת דיסק שימכור ובגדול, הכנת תמונות פרומו, ארגון מידע על סיבוב הופעות, השתתפות בראיון ללהקה- איך הלהקה הייתה עונה? ועוד.
כל מי שרוצה להשתתף בתחרות שישרשר לכאן את הפרטים הבאים:
שם:
במה אוכל לתרום:
(הכוונה לצילום/ עיצוב גרפי/ שירה/ נגינה (יש לציין באיזה כלי) |סביוןהמסנג'ר/ אייסיקיו שלי:
ההרשמה לקבוצות תסגר ביום שבת הקרוב
לאחר פרסום הקבוצות, המשימות יפורסמו בפורום והקבוצות ימלאו אותן
בסוף התחרות כל קבוצה תציג את כל המשימות אותן מילאה וצוות השופטים (שעתיד להביא את התחת שלו למחשב. ישפוט את הקבוצות ויוחלט מי הקבוצה המנצחת
) כמה שיותר משתתפים הרי זה משובח

טוב אז אני הגר ואני כוסית!

ואני גם יכולה לשמש כאיימי בתמונות פרומו ולעזור לבחור שמות וכאלה
ליטי זה טוב?

Prue 4 u

New member
*נרשמת וכאלה*../images/Emo78.gif|חמוס|

שם: רוני [בדר"כ..] במה אוכל לתרום? המ.. צילום ועבודה בפוטושופ [עיצובגרפי משו
D:].. אע, ואני יכולה לספק עוגיות
[שוחד!!!11 שווווחד!!!111 כן.] המסנג'ר: [email protected] [אייסיקיו זה איכ. ^^] *קאפוף*.

NeT NiT

New member
../images/Emo11.gif

שם: נטע
במה אוכל לתרום: צילום, עיצוב גרפי, גיטרה |סביוןהמסנג'ר/ אייסיקיו שלי: [email protected]

Exhibit R

New member
פוווווווווווווווווווק.../images/Emo105.gif

מצאתי את צפרדי ומיצי דרוסים, השיקומים בתהליכים. בינתיים הצלחתי לגרד רק את צפרדי.
שמי: רינט
במה אוכל לתרום: שירותי ליווי (בפסנתר ובגיטרה, סוטים) ועריכת מוסיקה.
מסנג'ר:[email protected]

inbal145

New member
המ. יש לי שאלה. :$

[אני תמיד חייבת להיות זאת עם השאלות המפגרות? ><] זה שאני בחו"ל עד סוף בחודש, אומר שאני יכולה להשתתף או לא?

darkDork

New member
אז ככה..

קודם כל סלסל תרשמי, זה יהיה בסדר. גם את יכולה להרשם סקייטי...תדברו עם הקבוצות ואיתי ככה שהמשימות שבהן ההשתתפות שלכן יותר מרכזית תצא לפועל כשאתן בארץ וכאלו
(תרשמו כולם כן כן.
)

LadyHacksAway

New member
אואואואואו גמאני 'צה!!!

ייאי היה כיף פעם שעברה! :-O אז הממ כן
שם: אור במה אוכל לתרום: גיטרה חשמלית וקלאסית, ושירה. [ייאי אני ניגנתי על גיבסון@$#$^E$&#%$!@$@#%@$#%^$#@% כן כן אני יודעת שרורי כתבה אז? מותר לי להתלהב
]

למעלה