"שנה עברה, שנה חלפה, אני כפיי ארימה"

יווו, כמה שהתפללנו עלייך השנה

(במיוחד הבת שלי). המון בריאות קודם כל! לך, לאשתך ולכל הצאצאים. שנה שתבורכו בגשמיות וברוחניות - ללא נסיונות. שנה שתעשה סדר ותביא אתכם למנוחה ולנחלה.

פרומית1

New member
סליחה-קפץ לי

היתה לי שנה לא קלה,והחלטתי להוריד פרופיל אם זה בעבודה או בחברה להתמקד בבית,ב"ה יש תוצאות,החברים של בעלי ניתקו איתו קשרים כי לא נתתי לו לטייל איתם בחו"ל כביכול על חשבונם,לא מאמינה לכל אלה הרגשתי שאני לא מסוגלת לדבר עם כל מיני קוטרים,ועשה לי טוב המרחק מכל אלה מודה על הילדים הנפלאים שלי,שפשוט רואים מה שקרה כאב להם ודיברנו על הנושא,שמצליחים בלימודים מודה על המשפחה התומכת שיש לי,אין כמוהם בעולם שאיפות לשנה החדשה-נחת מהילדים הנפלאים,לצאת ללימודים מיד לאחרי החגים,ושהבעל יקבל הארה שאין כמו משפחה תומכת ולא רק משפחה מקטרת

עלה קטן1

New member
הורדת פרופיך עבור הבית מבחינתי

היא לא הורדה היא מעלה... הצלחה בלימודים עם הילדים והבעל ושכל התפילות על בעלך יעזרו. ומזל טוב לבר מצווה. מתי בע"ה?

פרומית1

New member
אמן

את צודקת לגבי הורדת הפרופיל,אני מרגישה שכל הבית נרגע וישתנה לטובה הבר מצווה ,התאריך הוא הושענא רבא אבל חוגגים בשבת בראשית ובשבוע שלאחר מכן את החגיגה באולם עם המשפחה והחברים

שהקב"ה יברך אותך!

שתהיה שנה של חיזוק וייצוב אדני הבית הפרטי והכללי. הרבה הרבה נחת מכל צאצאייך, שנה שתצמחי ותרווי המון סיפוק עצמי מכל מעשייך!

עונה

בע"ה אם נקרא לשנה על שם סופה, אז הייתי קורא לה "הכאת שורשים" (התחלת יציאת השורשים). גם מעבר הדירה, וגם עבודה יותר יציבה לקשת. אני מודה על עוד שנה של זוגיות טובה עם קשת, על המעבר לדירה החדשה, ועל בריאות טובה. תפילות: שקשת תהיה בהריון, פרנסה בשבילי, ושנמצא חברים באיזור החדש, להשתלב באיזו קהילה. כתיבה וחתימה טובה.

עלה קטן1

New member
איזה משמח לקרוא כ"כ הרבה דברים טובים

שיהיה בהצלחה בהכל. שההריון יבוא בקלותת ובמהירות. ויחד איתו תבוא החברה...

איזה מרגש לעקוב איך ניצן הופך לפרח ../images/Emo20.gif

שהקב"ה יעזור לכם לצמוח ולפרוח ביחד. להעמיק שורשים, לגדול מעלה-מעלה, לפרוח, להתייצב, להשתייך, לאהוב.

בשורות..התקלת אותי..מאתמול חושבת על תשובות..

היתה שנה עמוסה..רגשית,פיזית וכלכלית. קודם כל תודה להקב"ה ששמר על אבא שלי..והוא טופל לפני שקרה משהו..ושבע"ה ירגיש טוב תמיד עד 120 שנה. על זה שב"ה כולנו בריאים ..ושתמיד נשאר ככה ב"ה. וכמובן.על לחם לאכול..בגד ללבוש..דברים שבמצב הכלכלי של היום לא הכי מובנים מאליהם.. שאיפות.... 1.לסיים את הטיפול שיניים. 2.להכנס בע"ה להיריון.תקין בבריאות ובקלות.. 3.להצליח למצוא דרך לתקשר עם הבת הבכורה שלי יותר בקלות......ובאופן כללי ללמוד להסתדר גם עם עצמי... ואם את מאשרת לי עוד בקשה..זה פרנסה בכבוד..ומה שנקרא ברכה בכסף.. שנה טובה ומתוקה לכולם,
תכלה שנה וקיללותיה..תחל שנה וברכותיה!

עלה קטן1

New member
../images/Emo140.gifבהצלחה

נראה לי שהבכורות זו תופעה וכמעט לא הולך איתן עד גיל מסוים... הטיפולים לקראת סיום ואנחנו מחכים לבשורות טובות בקרוב...

טוב, טיפולי השיניים בטוח יסתיימו השנה ../images/Emo6.gif

הם לא יכולים לההמשך לנצח
ואני חוזרת ואומרת שאת ממש, אבל ממש גיבורה.
בעז"ה שהקב"ה יגשים כל משאלות ליבך לטובה ותתבשרי מהרה בשורות טובות!

אמןןןןןן ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

תדעי לך שהעידוד והתמיכה מכם על הטיפולי שיניים באמת עושה את זה יותר קל! אז תודה רבה רבה! וואי אני ממש מרגישה כמו הופלי טופלי...

למעלה