"שנה עברה, שנה חלפה, אני כפיי ארימה"

../images/Emo79.gif"שנה עברה, שנה חלפה, אני כפיי ארימה"../images/Emo79.gif

אם יחייבו אתכם לסכם במילה או שתיים בלבד-איך אתם מסכמים את שנת תשע"א שאוטוטו מסתיימת לה?
על איזה שלושה דברים שקרו השנה אתם מודים?
שלוש שאיפות/מטרות שאתם רוצים להשיג/שיתממשו בשנה החדשה שנכנסת בפתחנו. "כל שנבקש לו יהי"....

שוקו בת

New member
עונה

שנה קשה. להודות - לאמא שלי שסבלה אותי כמו כל שנה. לרות מלכה - שהמשיכה להרעיף עלי אהבה למרות הכול. למשפיעה שלי - על השיחות והעידור האין סופי. מה היתי רוצה לשנה הבאה. - תוספת אמונה וביטחון, שיחרור מהמאסר בו אני נמצאת. ומשיח כמובן. שנה טובה

צ'וקו- בעז"ה שבמהרה יתהפך הכל לטובה

שתזכי לצאת מאפילה לאורה השתא בעגלא ובזמן קריב! תמשיכי להקיף את עצמך באהבה ותמיכה וגם אני מרחוק שולחת אינסוף
הרבה נחת מרות!

יפיופה62

New member
וואוו ינסה לסכם את השנה

אז השתנו קצת דברים טובים ולמדתי הרבה דברים חדשים שהנסיכות שלי בריאות הלימודים השתפרו והודיה שלי כיתה א וב"ה ילדה טובה כפרה עליה מודה לו שלומדת הרבה דברים חדשים וקבלתי ביטחון ועוד אחד שיש לי חברות מדהימות ושאנשים חשובים לי אני שומרת קרוב מאוד ושלוש שאיפות : יודעת שהן נראות לא הגיוניות אבל שאחי יזכה להתחתן השנה שאני יהיה בהריון ושיצליח לי בצילום שאני יהיה אמא יותר טובה יותר סבלנית לבנות כי קצת איבדתי את זה ולכולם שנה טובה ומתוקה

יפיופית אמרו שלוש בקשות ולא ארבע../images/Emo3.gif

טוב נוותר לך את חוצניקית אני בימקומך ההיתי מבקש לחזור לארץ

יפיופה62

New member
הלוואי שתקבלי מה שתרצי -מזכירה לי

אחותי בהריון החמישי ויש לה 4 בנות כולם לחוצים שיהיה לה בן זה כזה מצחיק

עלה קטן1

New member
שמחה בשבילך על שנה מעולה שהייתה

ושימשיך לך טוב בהכל. אם אפשר לשאול למה לא הגיוני שאחיך יתחתן?

שתזכי לצלם רק רגעי אושר ונחת

ותגדלי להיות האמא שאת רוצה להיות לנסיכות הקיימות ולנסיכים והנסיכות שיבואו בעז"ה במהרה! (אני מתכוונת כמובן אחד-אחד, לא כולם ביחד
)

יפיופה62

New member
תודה רבה -הלוואי

ותאמיני לי במקום שאני נמצאת ועם המצב שאני בו כרגע אני אמא יחסית די טובה למרות שיש נפילות ובזמן האחרון הרבה אבל משתדלת

עונה

האמת שנה קשה מאוד היתה השנה הזו,פשוט לא נורמאלי.נפל העסק הפסדתי דירה בירושלים,הפסדתי חצי מיליון שח,אשתי עברה שתי הפלות,ניסיונות קשים עם הילדים,עברתי 3 תאונות,עברתי מחלה קשה.בקיצור זה בראשי פרקים.ומה אני מבקש תכלה שנה וקיללותיה,ותחל שנה ובירכותיה.אז דבר ראשון שתגיע הגאולה בימהרה אמן.פרנסה בכבוד ושניזכה אני ואשתי ליבנות ביתנו באושר וברוגע ובשלום.שנהיה מהנותנים ולא מהמקבלים.ותודה לבורא עולם שייסר אותי השנה הזו כדי שאחייה לשנה הבאה.ותודה לכולכם בלי יוצא מהכלל שההיתם איתי וחיזקתם
אותי.

למעלה