שיר עפ"י הפורום

inbal287

New member
../images/Emo79.gifשיר עפ"י הפורום../images/Emo79.gif

Razorblade Kiss
שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה?
ושורה שממש מפריעה לכם?
הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר?
אוהבים את הקול של וילה בשיר?
משהו שהייתם מוסיפים לשיר?
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר?
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה?
למי הייתם מקדישים את השיר?
עוד משהו?
ציון לשיר 1-10?
מדגישומטיק

inbal287

New member
שלי../images/Emo9.gif

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה? Only inside I'm free I'm tired of waiting You've got to let me dream inside you baby I'm not afraid to feel I want you to love me [קטע מדהים
] ושורה שממש מפריעה לכם? You on my skin this must be the end פשוט תקועה :$ הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? הייתי רוצה לשמוע את זה בתור בלדה או בגרסה אקוסטית. סתם כדי לראות מה יוצא מזה. אוהבים את הקול של וילה בשיר? רוב השיר לא ממש, רק בקטע האהוב עליי [שאלה 1] הקול שלו מדהים. משהו שהייתם מוסיפים לשיר? סולו!!!!1 אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר? |סכין|
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? אין אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? השם מצוין למי הייתם מקדישים את השיר? כל חלק למישהו אחר, אז לא משנה עוד משהו? נופ ציון לשיר 1-10? 8

נממ נממ

*התחלתי להציף XDD* שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה? The only way you can love me is to hurt me again ושורה שממש מפריעה לכם? Mmhhh mmmhhhh ><" מזכיר לי זבובים הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? אקוסטית זה תמיד טוב D: אוהבים את הקול של וילה בשיר? כברור
משהו שהייתם מוסיפים לשיר? X: אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? נינט
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? X: למי הייתם מקדישים את השיר? לאף אחד. עוד משהו? הידעתם שלדוד מג'קי צאן אין שם?
XDDDDDDD ציון לשיר 1-10? 4 (לא מבין האהובים עלי..)

milkshakit

New member
../images/Emo13.gif

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה? Every time we touch we get closer to heaven And at every sunrise our sins are forgiven Only inside I'm free I'm tired of waiting You've got to let me dream inside you baby I'm not afraid to feel I want you to love me Cause you are the one Cause you are the one Cause you are the one הקטע השקט הזה הוא הקטע שאני הכי אוהבת גם.. פשוט יפה. והקטע הכי יפה בשיר ושורה שממש מפריעה לכם? The only way you can love me is to hurt me again הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? אקוסטית/אלקטרונית אוהבים את הקול של וילה בשיר? מאוד. משהו שהייתם מוסיפים לשיר? כמו שאמרו כבר, סולו. ואולי משנה קצת את הפזמון... הוא מעצבן קצת אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? מרילין מנסון! אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? שם מתאים. למי הייתם מקדישים את השיר? למי שפגע בי עוד משהו? לא מהשירים האהובים עליי
ציון לשיר 1-10? 7

danduuu

New member
ישש סופסוף היא חזרה!הפינה ../images/Emo3.gif

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה? Only inside I'm free I'm tired of waiting You've got to let me dream inside you baby I'm not afraid to feel I want you to love me Cause you are the one ושורה שממש מפריעה לכם? ממש לא קיימת הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? נייט. טוב אולי גרסא אקוסטית, מעניין איך זה ישמע אוהבים את הקול של וילה בשיר?
משהו שהייתם מוסיפים לשיר? אותי
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
->גאונות לשמה האייקון הזה אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר?אף אחד! סתם אולי יונה מנגאטיב
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? How I Raped Ville Valo ( The Story of my life) למי הייתם מקדישים את השיר? למישהו
עוד משהו?אני רוצה לאנוס את וילה
ציון לשיר 1-10?9

xXxHIMCRxXx

New member
האמ וכאלה ../images/Emo9.gif

שורה מהשיר שאתם הכי מתחברים אליה? You on my skin this must be the end The only way you can love me is to hurt me again And again And again And again ושורה שממש מפריעה לכם? אין בדיוק כזאת
הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? השיר, יחסית לHIM, ממש קיצבי. ואם הוא יהיה איטי יותר אני די חושבת שהוא יאבד את זה. אוהבים את הקול של וילה בשיר? כמובןןן
משהו שהייתם מוסיפים לשיר? יותר תופים, אני חושבת. הרבה זמן לא שמעתי את השיר, וזה מה שאני זוכרת שהיה חסר לי. אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
כמובן
אמן שהייתם רוצים לשמוע מבצע את השיר? המ. לא נראה לי. אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? זה הכי מתאים
למי הייתם מקדישים את השיר? לכמה וכמה אנשים. נאמ. המ, כן. עוד משהו? תכף יש בובספוג. ציון לשיר 1-10? 9 וחצי. כי אין דבר כזה 10.

למעלה