שיר נולד
חצי הגמר

../images/Emo79.gif שיר נולד ../images/Emo41.gif חצי הגמר ../images/Emo79.gif

בשלושה שבועות האחרונים, פירסמתי מידי יום שני שיר וסיפור אישי של משורר/ת צעיר/ה מחברי הפורום הבית"רים! היום אתם חברי הפורום, אנוכי (דרורוש) ומשה (המנכ"ל) נבחר את הזוכים בשלושת הקטגוריות- 1) השיר הטוב ביותר. 2) המשורר היצירתי ביותר. 3) הסיפור האישי המרגש/ המעניין ביותר. **להזכירכם, לכם יש 50% משיקלול תוצאות הצבעה. למשה יש 20% מהתוצאות, ולי 30% מהקולות. לכן כל קול קובע! ~!~ תזכורות השירים בקישורים הבאים (השירשורים) : ~!~|סגדש|

עוד משהו קטן שכחתי להוסיף...

קודם כל ב ה צ ל ח ה לכולם!!! דבר שני,עד עכשיו לא ייחסתם לתחרות משמעות רצינית, וזה מאד מעציב אותי... כי כשתגלו מה הפרס לזוכים בגמר, כולכם הייתם מתחילים לכתוב שירים. (לא מגלה לכם...חיחיחי...) אגב, הפרסים ינתנו בטיול בחנוכה! כך שיש לכם עוד סיבה להגיע... (אני חושב שצריכים לתת לי פרס נובל ביחצון!!) ולשאלה הנשאלת: איך מצביעים?!? אז ככה, זה מאד פשוט, שולחים תגובה להודעה, ובתגובה אתם רושמים כך: 1) השיר הטוב ביותר: ___________ (לדוג': שיר מס' 1' [או את שם השיר, או שם המחבר] ) 2) המחבר הטוב ביותר ___________ (אותה שיטה כמו ב- 1) 3) הבנתם את הרעיון כבר... (אני מקווה) מי שלא מעוניים שיראו את הצבעתו, מוזמן לשלוח לי את התוצאות שלו במסר. *** משה, אני מבקש את התוצאות שלך במסר, כי אתה איש ציבור, ואתה מייצג את כל חברי הפורום, וזה לא יהיה יפה אם תפרסם את התוצאות בפומבי.

עמית...

יש 3 קטגוריות: השיר הטוב ביותר, המשורר/ת הטוב/ה ביותר, והסיפור שמאוחרי השיר המרגש/המעניין ביותר. האם הכל לגילי??? או שקטגוריה מסויימת?...

Oded shmilo

New member
התוצאות!!!

1) השיר הטוב ביותר. של עומר! 2) המשורר היצירתי ביותר. עומר! 3) הסיפור האישי המרגש/ המעניין ביותר: גילי..... גילי אני חייב לתת לך משהו שלא תגידי שאני נותן רק לנורי כי הוא חבר שלי אז לא אני פשוט חשוב ככה אבל לך אני נותן כי את במעו"ז ושלא יחשבו שאני פסימי בקטע הזה!

אגב..

נימוק מוצדק ומעניין לבחירה מסויימת יכול לגרום לי או למשה (או גם וגם) לשנות את דעתינו, או לחלק את הניקוד שלנו באופן שונה, מההחלטה הראשונית שלנו. גם מועמדים יכולים לבחור (ולא בעצמם כמובן)

ת ו צ א ו ת ../images/Emo20.gif ב י נ י י ם

חחח נראה לכם??... אבל אני אתן דיווח קטן, על התוצאות עד כה: -בסיפור המעניין/מרגש- הקרב ממש צמוד בין המקום הראשון לשני (2 נק') לכן שווה להצביע- ולהשפיע! -במשורר הטוב ביותר- יש פער גדול בין המקום הראשון למקומות השני והשלישי, כדאי להצביע- אפשר לשנות את זה! -ובשיר הטוב ביותר- יש מאבק די צמוד בין כל המועמדים!! אני מזכיר שתוצאות הגמר יפורסמו בטיול חנוכה, וגם יחולקו שם הפרסים!! מי שרוצה להתמודד בסבב השני של התחרות (עד לחצי הגמר הבא) מוזמן לשלוח לי שירים למסר.

למעלה