שיר השבוע

../images/Emo79.gifשיר השבוע../images/Emo79.gif

מה השיר שעשה לכם את השבוע? (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) איזו להקה עשתה לכם את השבוע? איזה שיר שמעתם בשבוע האחרון והוא גרם לכם להישבע לא לשמוע אותו יותר בחיים? האלבום שעשה לכם את השבוע (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) מי האמן שעשה לכם את השבוע? משהו טוב/רע שקרה השבוע? ציטוט השבוע? התחדשות השבוע? קליפ השבוע? איזה שיר נתקע לכם היום בראש? איזה שיר אתם שומעים עכשיו? בחרו שיר אקראי. מהי השורה האהובה עליכם מתוכו? תמונת השבוע (לא חייבת להיות שלכם)

עונה..../images/Emo187.gif

מה השיר שעשה לכם את השבוע? (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) Paramore - My Heart נראה לי P: איזו להקה עשתה לכם את השבוע? אממ האמת? לא יודעת X_X איזה שיר שמעתם בשבוע האחרון והוא גרם לכם להישבע לא לשמוע אותו יותר בחיים? השיר פתיחה של פטיטו
אחותי חולה עליו.. האלבום שעשה לכם את השבוע (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) דה בלק פרייד של MCR מי האמן שעשה לכם את השבוע? אממ בריטני ספירס (של פעם) X_X אל תשאלו.. משהו טוב/רע שקרה השבוע? קיבלתי 200 ש"ח
וקיבלנו רק עכשיו תעודות והיה סביר.. ציטוט השבוע? "איזה מילים מוזרות יש בעברית למשל וואטאבר מה זאת המילה הזאת?" חברה שלי ברגע של חולשה.. התחדשות השבוע? מסטיק? קליפ השבוע? אממ לא יודעת.. "-_- איזה שיר נתקע לכם היום בראש? חוששני שאין כזה.. איזה שיר אתם שומעים עכשיו? חוששני שאין כזה.. בחרו שיר אקראי. מהי השורה האהובה עליכם מתוכו? נמ. תמונת השבוע (לא חייבת להיות שלכם) איזה מאמי! 3> אני חולהה על חתולים 3> זאת הייתה תמונת תצוגה שלי בפלאפון מלא זמן ..

MispIaced

New member
נמנמ

מה השיר שעשה לכם את השבוע? (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) poison- alice cooper איזו להקה עשתה לכם את השבוע? אליס קופר O: איזה שיר שמעתם בשבוע האחרון והוא גרם לכם להישבע לא לשמוע אותו יותר בחיים? לא היה האלבום שעשה לכם את השבוע (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) לא יודע מי האמן שעשה לכם את השבוע? אליס קופר משהו טוב/רע שקרה השבוע? לא יודע ציטוט השבוע? התחדשות השבוע? קליפ השבוע? איזה שיר נתקע לכם היום בראש? לא נתקע איזה שיר אתם שומעים עכשיו? שום שיר בחרו שיר אקראי. מהי השורה האהובה עליכם מתוכו? תמונת השבוע (לא חייבת להיות שלכם)

Billy Shirs

New member
עונה.

מה השיר שעשה לכם את השבוע? (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) Keep the Faith - The Apples איזו להקה עשתה לכם את השבוע? התפוחים המושלמיםםםםם איזה שיר שמעתם בשבוע האחרון והוא גרם לכם להישבע לא לשמוע אותו יותר בחיים? שלמה ארצי (כל השירים שלו אותו דבר!) האלבום שעשה לכם את השבוע (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) אני הולכת להיות ממש מקורית עכשיו - "מיץ"
מי האמן שעשה לכם את השבוע? התפוחים (דהה) משהו טוב/רע שקרה השבוע? רע - הפכתי לעבד של מתמטיקה. ציטוט השבוע? לא עולה לי שום דבר כרגע... התחדשות השבוע? חולצה מאגניבה מרנואר ומגפיים ממש זולים קליפ השבוע? קליפ של אדם עם I Will Not Die של 3DG ברקע איזה שיר נתקע לכם היום בראש? לא ממש הספיק להיתקע לי משהו בראש, שמעתי מוזיקה מאז שהתעוררתי בערך. אבל אם כבר אז Kidney Stone כי הסולו סקסופון הזה תמיד תקוע לי בראש איזה שיר אתם שומעים עכשיו? Elias של התפוחים בחרו שיר אקראי. מהי השורה האהובה עליכם מתוכו? "עם גרזן ממורט אחכה אהובי, מצפוני המחליד לא ימנע בעדי, בתוך סבך אהבה אתחבא ממתינה, כשתבוא אל ביתי אהיה מוכנה" (אלמנה - המכשפות) תמונת השבוע (לא חייבת להיות שלכם)

sweet shir

New member
שבוע מדהיםD:

מה השיר שעשה לכם את השבוע? (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) I Can Wait Forever - Simple Plan שיר מדהים.
איזו להקה עשתה לכם את השבוע? סימפל פלאן ומקפליי. איזה שיר שמעתם בשבוע האחרון והוא גרם לכם להישבע לא לשמוע אותו יותר בחיים? השיר המזרחי הזה שחפרו עליו בטיול שנתי: "את משגעתתת עם מבטך אני כלכך רוצה לדעתתת מה בליבךךךךךך". שיר מאוד מתוחכם. האלבום שעשה לכם את השבוע (או שסתם חרשתם עליו כמו מטורפים.) החדש של סימפל. מי האמן שעשה לכם את השבוע? עברי לידר.
משהו טוב/רע שקרה השבוע? טוב: שופינג בת"א, טיול שנתי, על האש עם חברות ובראנץ' במרינה בהרצליה. רע: הורים חופרים ומעצבנים. ציטוט השבוע? ~מעתיקה מפורום סימפל~ ~קוראת מכתבים שעשו לי לטיול שנתי ויש תמונה של מקסי בלי חולצה~ מישהו גיי מהכיתה: "מה זה?!?!" ~אני נקרעת~ חברה שלי: "יופי שיר, עכשיו הוא יהיה חרמן כל הנסיעה!!" ~במסלול~ חברה שלי לילד בכיתה שעמד מאחוריה: "אוף, תום...כבר כואב לי התחת, תעבור קדימה!!!" (הוצא לגמרי מהקשרו
) ~אני רואה גדוד של חנונים הולכים~ אני: "היי, הנה כיתת מדעים הגיעה!" חברה שלי: "שיר, אלה תלמידי ישיבה!!!!" ~נקרעות~ התחדשות השבוע? וואי, הרבה! D: *חופרת* 2 ג'ינסים, סליפון שחורות עם דובדבנים (מושלמות
), שרשרת הלו קיטי, 2 גופיות, חגורת ניטים סקא שחור-לבן, טייץ שחור עם תחרה, לק ורוד, סיכה של דגל בריטניה... וזהו נראהלי.
בזבזתי 1000 שקל חהחהחה. (אמא מימנה 600 אז אחלה<:) קליפ השבוע? ביוטיפול - כריסטינה אגילרה. איזה שיר נתקע לכם היום בראש? וון איים גון & איי קאן וויט פוראבר - ס"פ. איזה שיר אתם שומעים עכשיו? לא שומעת. בחרו שיר אקראי. מהי השורה האהובה עליכם מתוכו? איי קאן ווייט פוראבר~ You look so beautiful today When you're sitting there it's hard for me to look away
תמונת השבוע (לא חייבת להיות שלכם) גיי גוד קפראליו. 3>

talosh1234

New member
ישש מצב את מביאה לי מסן או אייסי

ותשלחי לי עוד שירים שלהם ? XD

Billy Shirs

New member
מקפליי?

ראיתי אותם ב"אני והמזל שלי"
הם כאלה חמודים! הכי אהבתי את הארי, הוא מוש. אבל רק כי הוא מתופף.

sweet shir

New member
"אני והמזל שלי" הסרט הכי גרוע שראיתי בחיים

שלי.
הארי 3>. אבל בסרט הוא נראה לא משהו, לא אוהבת ת'תסרוקת שלו.

sweet shir

New member
חחחחח אולי כי ראיתי אותו מליון פעם... ../images/Emo6.gif

פעם ראשונה חושבים שהוא חמוד, פעם שניה חושבים שהוא סביל, פעם שלישית רוצים לחתוך.
(נו, מה לעשות שפעם הייתי ממש אובססיבית למקפליי אז חרשתי על הסרט P:)

PerfectSP

New member
../images/Emo2.gif ../images/Emo190.gif

גם אני חרשתי עליו בטירוף!!!!!!!!1 XDDDDDDDDDDDDDDDDDD ואיך בא לי עכשיו להשמיד את השיר הזהXD

sweet shir

New member
וואי, את לא מבינה כמה חרשתי עליו חח בטירוף!!

הוא ברצינות אחד השירים המושלמים.
אני שומעת אותו ואני נמסה, סיריוסלי, נמסה!! XD חחחחחחחחחח למה?

פלאפאל

New member
רק רציתי לציין שהרלן קובן נ-ו-ר-א-י, זוועה.

צריך לזרוק את כל הספרים שלו לפח מחזור, בחיי. זהו, סיימתי.

פלאפאל

New member
ואפילו לא ספרים טובים במיוחד!

(אגב, ה"מכונה לכתיבת ספרים" זה לא מחמאה
לא כמו מכונת ריקודים לרקדן וכאלה.)

למעלה