רוקסטאר-פרק הופעות שלישי

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo79.gifרוקסטאר-פרק הופעות שלישי../images/Emo79.gif

תרגישו חופשי לפתוח דיון בכל יום.

SHTRUDIDI

New member
אז מה היה אתמול?

ראיתי רק את הסוף. ג'יי די הרס לקווין את השיר. דפנה הרסה את השיר לחלוטין והשמלה בכלל לא התאימה להופעה. מיג היה מעולה, יופי של ביצוע לשיר של נירוונה. ג'סיקה יודעת לשיר אבל היא לא ממש ריגשה או משהו. איך טיי היה אתמול? מי היה הכי טוב לדעתכם? מי צריך לעוף כבר?

NP16

New member
טיי היה הכי טוב.את חייבת לשמוע.וג'סיקה!!

לא יפריע גם אם ברנדון,טארה,ילכו ..

Blue Aura

New member
ראיתי רק אחרי ה-2 הראשונים...../images/Emo189.gif

אז יצא שלא ראיתי את ג'ורדיס. אתם יודעים אם יש איך לראות את ההופעות באינטרנט?

NP16

New member
ביוטוב,כן. הנה ההופעה של ג'ורדיס:

אבל אולי יהיה ספוילרים בתגובות. http://www.youtube.com/watch?v=BiDLYBQIYP0

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif דעותיי

ג'ורדיס הייתה מדהימה לדעתי!סוף סוף היה לה כיף על הבמה והייתה הופעה פשוט נהדרת.אהבתי מאוד. סוזי גם הייתה חביבה מאוד מאוד מאוד.אני אוהב אותה. ג'סיקה כ"כ פרווה ולא מעניינת,שתעוף מהר. מישהו מוכן להגיד לי מה זה הגוף הזה שיש למיג?פאק!כאילו הוא הכי לא נראה בעל גוף כזה וכשראיתי אותו כולי הייתי ככה
|מזיל ריר| והוא היה מעולה! טיי היה מעולה.יש לו קול מדהים ואחלה של נוכחות בימתית.אני עדיין חושב שהביצוע של זאירה היה הרבה יותר טוב. ג'יידי קבר את האמ-אמ-אמא של השיר.פרדי מרקורי התפתל בקברו.טוב שהם לא היו ממש עצורים איתו,אם זה היה מישהו אחר [כמו דפנה] היו אומרים לו שהוא רצח את השיר בדם קר. ואם כבר דפנה,אני מאוד,אבל מאוד אהבתי את ההופעה שלה.אני יכול אפילו להגיד שההופעה בין האהובות עליי.נהניתי כ"כ. בטרפליי גירל רצחה את שריל קרואו.זה היה נשמע כאילו מאיה בוסקילה מנסה לבצע את זה.זוועתי. דיאנה הייתה מדהימה כרגיל.פשוט הורסת. מרטי היה מעולה!!!!לגמרי לא דה בסט ווקל,אבל היה פשוט נהדר.אם משווים אותו לדילאנה,זה היה די אפסי אבל
. את מי שכחתי?ברנדון,ההיא שמוצאת את עצמה בבוטום ולא זוכר מי עוד.לא מעניינים מספיק.

NP16

New member
אין עוד.מסכים חוץ מדפנה../images/Emo45.gif.מיייגג../images/Emo99.gif

דעותיי

ג'ורדיס-כפרעלייה תמיד אהבתי אותה הופעה מעולה! סוזי- מדהימה! היא רק משתפרת ומשתפרת ג'סיקה- בפעם הראשונה שראיתי אותה חשבתי אולי יש סטורם חדשה? וקיבלתי תשובה שלילית הופעה פושרת מיג- מדהים לגמריי הוא יהיה נכס לכל להקה טיי- הכי טוב! לקח שיר של הלהקה האהובה עליי ובדרך כלל אני לא אוהב שעושים לאר אי אם קאברים(חוץ מריאן סטאר המדהים) והוא פשוט היה תותח לגמריי מגיע לו אנקור ג'יידי- לא אוהב אותו יש לו קול וגישה מעצבנים והביצוע היה נוראי על ג'ורדיס זה היה מצליח דפנה- אני שוקל להתחתן איתה אני מאוהב באישה הזאת כל הופעה זהב מדהימה מצידי שתשיר יונתן הקטן ואני יירר והיא הופיעה בארץ לא מזמן לפי מה ששמעתי הת'ר- לא משהו בכלל .... היא יכולה הרבה יותר דיאנה- מדהימה אני חושב שהיא שילוב של ג'יל ודילאנה מרטי- שהאורות היו עמומים הוא הזכיר לי קצת את קורט הוא היה מדהים כרגיל

NP16

New member
דפנה יהודיה כנראה.הופיעה עם חמסחה. המודח/ת:

לדעתי ג'סיקה הייתה צריכה להיות מודחת,בלע.די אהבתי את הת'ר,ודפנה חמודה,אבל לא נורא הן באמת לא היו הכי טובות בשתי ההופעות.(לא שג'סיקה כן)

SHTRUDIDI

New member
וואלה?

דפנה הופיעה פה? נחמד. הת'ר נשמעה לא טוב בהופעה בתוצאות, למרות שיש לה קול מיוחד. ולא אהבתי גם את ההופעה של דפנה בתוצאות או בפרק הופעות, כך שלא הופתעתי שהיא עפה. גם לה יש קול מעניין והופעה מעניינת, השירים פשוט לא ממש התאימו לה כנראה. ומי קיבל אתמול הדרן? פיספסתי את זה...

למעלה