פורום מטאל!

TMWSTW

New member
../images/Emo79.gifפורום מטאל!../images/Emo79.gif

נשמח אם תוכלו להקדיש דקה מזמנכם, לקריאת העצומה להבאת הלהקה The Strokes לישראל, ולחתום על העצומה (כמובן, במידה ואתם מסכימים איתה
) http://www.petitiononline.com/TSI/petition.html (אם תוכלו תרשמו באנגלית, אם תחתמו..)

שמקססן

New member
היי לא רוצה לדכא או משהו

זה יוזמה מבורכת בערך למרות שאני לא ממש שומע את הלהקה, אבל לא נראה לי שזה יעזור במשהו (לעשות עצומה באינטרנט). יש דברים הרבה יותר חשובים ללהקה כשמתכננים הופעה בחו'ל או טור בחו'ל, אני לא חושב שעצומה של כמה אנשים (שחלקם כנראה גם לא ממש שומעים את הלהקה, אם אתה מפרסם את זה ברחבי תפוז) תזיז ללייבל או ללהקה משהו והם אשכרה ישקלו לבוא בעקבות זה. אבל בהצלחה אניווי

TMWSTW

New member
אמרגן שלהם אמר שהם לא

באים כי הם לא רוצים לבוא לארץ בשביל 50 איש, אז אם יחתמו הרבה...

IamAR

New member
נצל"ש../images/Emo41.gif |הדגש| תחרות הלהקות|סגדש|

תחרות הלהקות הגדולה של קומונת ACDC הגיע לסיומה הרשימה הושלמה והתוצאות שלכם ממש כאן

Black Rose

New member
באיזה שעה זה?

הם נראים חמודים, למרות שעד שהם יעלו אני אשים את הטלויזיה על MUTE (או אתאבד... אלוהים איזה זוועה זו התחרות הזו...)

שמקססן

New member
גם השיר שלהם לא מדהים

יחסית לשאר התוכנית זה מצויין וזה בהחלט התקדמות מהLove and World Peace חראפופ שתמיד יש שם, אבל לורדי עצמם משעממים למדי :p

I am Cornholio

New member
הם זכו!!!!!!!!

הם היו גדולים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פעם ראשונה בתולדות האירווזיון שלהקה כזאת זוכה!!! בעזרת השם האירווזיון יהפוך לתחרות רוק!!!!!!! ממש הופתעתי שהם זכו!

למעלה