מי משותף 2

גוז

New member
לגבי 2 ../images/Emo118.gif

שכחת לציין שהמילה הרביעית (הלפני אחרונה) היא בכתיב מלא... ולגבי הזיהוי עצמו - אצלנו בבריכה - יש שלט.

חלוצה

New member
מצוין שיש שלט ומצוינת ההכמנה

אבל כיצד ניתן לכתוב את הרביעית בכתב חסר?

חלוצה

New member
המילה הרביעית אכן בכתיב חסר

ניתן לכותבה מלא (5) או חסר (4) ותודה לגוזי שהעריתני והאריתני על כך.

גוז

New member
../images/Emo62.gifנורה|../images/Emo62.gif../images/Emo118.gif

בשביל זה משלמים לי...

גוז

New member
לגבי 3 (הודאה בכשלון וחידה)../images/Emo118.gif

טרם מצאתי את השיר ההולם - אבל יש לי שיר אחר, של אותו מכנה משותף - שממש מתאים לרוח החידה - דרך אחרת לתאר את השורה הראשונה באותו שיר תהיה: אין קשר עין כשאני ברמת רחל והוא ברמת שלמה (2, 5, 5, 4, 5, 6, 2) הכמינונא.

חלוצה

New member
רומזת ל - 3

מכיוון שכולם "נתקעים" בה. 1. הכמנתה של ארחית - רמז מצוין: לארחית אין תקשורת עם החידה ואני מבטיחכם שגם להם אין תקשורת אתכם. 2. כתבה: מנהלתנו כמו העייפה. גוזי - לא הצלחתי לפענח את חידתך שלך, מנסה.

אוֹחַ

New member
אל תהיי עצובה, גוז.

הביטי למעלה והושיטי ידך. (אחד האהובים עלי). נ.ב. זה יפהפה. בדקת במפה?

גוז

New member
../images/Emo45.gif ו-../images/Emo45.gif לוצינקה ואוחצ´וק ../images/Emo118.gif

אוחיק תודה. ברור שבדקתי במפה - אין עלי בע"פ כאלה הברקות... ולוצינקה - בפתרון חידה - כפשוטו - מעבורת לא תועיל...
לילה טוב.

אוֹחַ

New member
לאחר שסללו לי את הדרך...

1. יש, רק שהוא לא ממש מעופף - יען. 2. בסוכר, את מתכוונת במקרה ששמים 2 סוכר... 3. מזתומרת אייך? בצניפות. המשותף - מאימתי... שמע בערבית.

חלוצה

New member
יש עוד מישו

שמעוניין לפסוע בדרכי ארחית, רותי, חיננית, גוז ואוח? פתילי הולך ומתקצר, ומחר אתן גילוי נאות. לא רומזת כי כל הפתרונות טובים אלפי מונים מכל רמז שאתן. לילה טוב והמשך נעים למי שממשיך.

יש עוד מישי

רגע, אולי רותי רוצה רמז לשיר השלישי: מתקשרים אפשריים - מה המשותף? 1. שלמה המלך. 2. דוקטור דוליטל. 3. טרזן.

חלוצה

New member
ואלי ארמוזה

כי המקשרים אינם מיתקשרים אלא מתקשרים (צירה במ´). אין כמוך ארחית, על הרמזים ועל התשומת.

רותי מ

New member
אני מבינה את רמזייך../images/Emo39.gif

אך היות ואין לי את השיר השלישי, לשם שינוי, אני מציעה לסגור את הבסטה, חלוצה. מה דעתך? ההגיעה שעת רצון? וכבר ממילא מתכלים ג´ הימים.

רותי מ

New member
לשם אישוש../images/Emo39.gif

יש לי את שם השיר אבל לא את המילים. השיר הוא: בהכמנה, הכפר של בעלי החיים

חלוצה

New member
../images/Emo88.gif סגירה נאותה

בטרם ימלאון ימיה: 1. "אנחנו זן נדיר ציפור נדירה", מתוך זן נדיר של קורין אלאל (מילים ולחן) 2. מה מסתתר בתוך שנייה מתוקה?" מתוך כשזה עמוק של אלאל וענבל פרלמוטר ז"ל. 3. "אין סוסים שמדברים עברית" מתוך אנטארטיקה של אלאל וחנה גולדברג. מימשותף: קורין אלאל שאיתנו למרות המבטא ובזכות היצירתיות, ובזכות הפמינזם ובשם האמנות.

למעלה