כסא בטיחות- שאלה

dalias10

New member
../images/Emo79.gifכסא בטיחות- שאלה

אני צריכה לנסוע היום עם בתי ועם ילד נוסף ואמא שלו. הבת שלי נוסעת בכסא בטיחות במושב האחרוני באמצע, היא בת שנה וארבעה חודשים. האם התינוק הנוסף- בן שנה וחמישה חודשים, יכול לשבת על כסא בטיחות מתאים במושב הקדמי? אולי הפוך?

lulyK

New member
אין מקום לחגור את הכסא מאחור?

כדאי לברר את הסוגייה באתר של "בטרם" (חוקית אין בעיה לקשור כסא מקדימה, כל עוד אפשרל נטרל את כרית האוויר. אין לי מושג מה קורה עם קשירה עם הכיוון במושב הקדמי. אם זה אפשרי/חוקי, צריך גם לברר אם הוא עדיין יכול לשבת נגד הכיוון מבחינת המשקל והגובה שלו).

dalias10

New member
הבעיה היא

שאלו כבר כסאות גדולים כאלה ולא בוסטר או סלקל ואני לא בטוחה שאפשר יהיה לשים את הכסאות יחדיו. אין לי קדימה כרית אויר, אז אפשרי?

dalias10

New member
בררתי ב"בטרם"

נאמר לי שמבחינה חוקית ניתן להושיב תינוק נוסף קדימה אך לקחת בחשבון שזה לא מומלץ היות וזהו המקום המסוכן ביותר בזמן תאונה. הבחירה שלי להיום נקבעה אם כן.

POOH*

New member
לנו יש שני כיסאות באוטו...

פשוט שמים משני הצדדים. ולא באמצע ואז נכנסים שני כיסאות גדולים. POOH

מלינדה1

New member
../images/Emo41.gifמנצל"שת בענין מגבלות בסלקל../images/Emo41.gif

האם מישהי יודעת מה מגבלת המשקל והגובה בסלקל קבריו של מקסי קוזי?

lulyK

New member
נסי לבדקו באתר שלהם.

אאל"ט מקסי קוזי הוא בד"כ עד 13 קילו.

emikitty

New member
../images/Emo119.gifלגבי משכל לא יודעת,לגבי גובה

עד כמה שלי ידועה, צריך להישאר 10 ס"מ מהראש עד קצה של הכיסא/סלקל. אבל ברור שתבדקי

מלינדה1

New member
אז מה סגרנו? 10 ס"מ או מ"מ?

כי אם זה בס"מ אז לא נשאר לנו עוד הרבה עם הסלקל... באתר שלהם כתוב רק מגבלת משקל - 13 ק"ג. לא כתוב שום דבר על גובה.

T noki

New member
למיטב זכרוני זה 1 אינץ'

משהו כמו 2.5-3 ס"מ באיזור הראש. אבל תחפשו בהודעות קודמות של ענתש או באתר של "בטרם".

אביטלתל

New member
במקרה כזה

לדעתי צריך לשנות את מיקום הכסא מאחורה כך שכל כסא יהיה ליד החלון זה יותר בטיחותי מאשר אחד הכיסאות מקדימה

למעלה