זה היה בסוף הקיץ

../images/Emo79.gifזה היה בסוף הקיץ../images/Emo79.gif

** מה לא הספקתם לעשות הקיץ שהייתם רוצים לעשות? ** מה עשיתם הקיץ? ** מה התיכנונים לחורף?

עונה

** מה לא הספקתם לעשות הקיץ שהייתם רוצים לעשות? ללכת לטבריה ולבקר באילת ** מה עשיתם הקיץ? טיילתי, הכרתי חברים, נפרדתי מהחבר ואיכשהו התגברתי... ** מה התיכנונים לחורף? כמו הדובים "כל החורף נום נום נום..."
לתכנן איך יהיה לי חם
, להתקדם ולהצליח

gilad269

New member
עוד לא נגמר

לא הספקתי לעשותך כלום בקיץ.נגמרו מבחנים ואז מלחמה ושוב הלימודים. ככה זה תמיד אתה לא מספיק שום דבר ממה שאתה רוצה. אין תוכניות לחורף,כבר לא מתכנן כי תמיד מה שאני רוצה נהרס

אני...../images/Emo39.gif

** מה לא הספקתם לעשות הקיץ שהייתם רוצים לעשות?לא הספקתי לקחת לעצמי כמה שעות בודדות של ריגעון..פשוט להירגע קצ מהכל..אולי אפילו ליסוע מפה לכמה ימים..חבל שלא היה זמן.. ** מה עשיתם הקיץ? לא עשיתי כלום..היו מבחנים ועוד מבחנים ועוד מבחנים ואז עבודה ועוד עבודה ועוד עבודה..פרידה מחבר..חזרה לחבר..עכשיו יש סימן שאלה.. ** מה התיכנונים לחורף? הממ..אני בטח אהיה חראגיל באוניברסיטה,בלימודים,עבודה וחברים..לא יהיה לי ממש זמן לנשום..מה שכן צריכה ללכת לקנות את כל המעילים,הבגדים,הסוודרים,צעיפים ומגפיים בחנויות משלוש סיבות: א. יצאה אחלה אופנה השנה ב. אני נורא סובלת מקור אז בכדי להתחמם ג.אין לי משהו ממש עדכני ללבוש בארון

למעלה