השיר שלנו

chiquitito15

New member
../images/Emo79.gifהשיר שלנו../images/Emo79.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

(יעל, גנבתי לך את הפינה להשבוע
) המון שירים שמענו השבוע. תמיד היו כמה שלא יכולנו להפסיק לזמזמם באיזה יום אחד... מכירים את זה?!
אז זה המקום לכתוב את השירים שלכם השבוע
שירים בעברית
שירים באנגלית
שירים בספרדית
או שירים באוזבקיסטנית אם בא לכם
שיהיה שבוע טוב

chiquitito15

New member
עונה../images/Emo168.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

השירים שלי השבוע
שירים בעברית
הצל ואני - מירי מסיקה
לא אומרת כלום - מטרופולין
ביחד - רוי וחברים
שירים באנגלית
Unbreak my heart - Tony Braxton
Somebody told me - The Killers
My lover's gone - Dido
Bring me to life - Evanescence
שירים בספרדית
Custodio de este amor - Pablo Tamagnini
El amor no es eso - Soledad Pastorutti
Mi gran amor le dí - José Alberto

yael69

New member
חחח הכוונה היא ל-

Mi gran amor le dí- José Albert
אני חולה על השיר הזהההההההההההההה

yael69

New member
חחח זה בסדר ../images/Emo24.gif

אני חיכיתי פשוט לקמילה שתפתח את הפינה.. והיא לא באה (איפה את
), כי למעשה את הפינה היא פתחה.. סיידר אענה עוד מעט אאורה
אקומררררררררררר

pablo111

New member
השירים שלי

שיר בעברית-שיר בעיפרון של בית הבובות שיר באנגלית-Can I Have It Like That של גווין סטפני ופרל שיר בספרדית-Donde Hubo Fuego של דדי יאקי

s h a r o n 7

New member
שלי.. ../images/Emo79.gif../images/Emo126.gif

עברית
לאונרדו- עברי לידר סוליקו- אין לי מושג
אנגלית
Kelly Clarkson - Behind These Hazel Eyes
ספרדית
Alex Ubago - a_gritos_de_esperanza

just me155

New member
לאונדרוו

איזה שיר יפה אלוהים... השיר שבגללו התחלתי לאהוב את עברי לידר חיחי שיר ממש יפה

s h a r o n 7

New member
כן../images/Emo99.gif../images/Emo126.gif

"..אם בא לכם להיות חברים שלו בזמן הקרוב, הוא יעשה לכם טוב.."

s h a r o n 7

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo126.gif

יש מצב שאת שמה לי אותו להורדה? פליז פליז פליזזז

s h a r o n 7

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo126.gif

תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה ושוב תודה

s h a r o n 7

New member
אני לא מצליחה../images/Emo126.gif

להוריד
את יכולה אולי להעלות את זה פה?

LemonLimeLilach

New member
../images/Emo27.gif

עברית - כמה פעמים של שירי מימון אנגלית - Behind These Hazel Eyes של קלי קלארקסון ספרדית - Si Supieras של קמילה

yael69

New member
עונה נהנהנהנהנה ../images/Emo79.gif../images/Emo27.gif

שירים בעברית: נינט טייב ועוד כמה בנות מכוכב נולד (שכחתי את שמן) - אם זאת אהבה ציפי משהיד - מישהו הולך תמיד איתי רגד הוד - בתלם אוהבים שירי מימון ושלומי שבת - בכל מקום שרונה פיק - טומי
שירים באנגלית:
Ace Of Base - I Saw The Sign Air - Cherry Blossom Girl Celine Dion - Falling Into You Cranberries - Twenty One Oasis - Stop Crying Your Heart Out Shakespear's Sister - Stay Rihana - Pon De Replay Barbara Streisand - Woman In Love Chantal Kreviazuk - Feels Like Home Henree Feat Nikka.- Naked In The Wind John Lennon - Woman Kelly Clarkson - Break Away Teairra Mari - No Daddy Dido - 07 - My Lover`S Gone Celtique - Secret Garden - Nocturne
שירים בספרדית: A Miragem - Marcus Viana El Clon - Lara Fabian - Meu Grande Amor Mi Gran Amor Le Di
כולם מומלצים

שליייייי../images/Emo79.gif../images/Emo26.gif

שירים בעברית
כמה פעמים-שירי מימון
שירים באנגלית
The Best Day Of My Life-jesse mccartney
Jessica Simpson - A Whole New World
Josh Kelley - To Make You Feel My Love
שירים בספרדית
lu - por besarte
RBD - Solo Quedate En Silencio
כולם