היום בתפוז
אנשים

../images/Emo79.gif היום בתפוז../images/Emo43.gifאנשים ../images/Emo79.gif

ישראל בוחרת אירוויזיון- לכבוד יובל לאירוויזיון, בואו לבחור את שיר האירוויזיון האהוב עליכם ביותר: http://www.tapuz.co.il/eurovi/
תפוז אנשים והליקון מחלקים לכם כרטיסים זוגיים להופעה של פבלו רוזנברג שתתקיים ב-20/10 לפרטים נוספים הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=38372

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifנצל"ש מה עם המפגש פורום?

קבענו תאריך? מי בא?..

Nitzan122

New member
../images/Emo45.gifשאלה טובה...

אבל לא נראה לי ממש שזה יצא כבר בסוכות...

לדעתי זה הכי טוב, אבל אף אחד פה

לא התלהב מהרעיון...
. אני עדיין בעד... איך יום ראשון ה-23??

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gif../images/Emo45.gifגמני בעזריאלי ב23

! נו אנשים אני ממש רוצה לפגוש אתכם! מעיין, מה את עושה בעזריאלי ב23? מפגש פורום...?[איזה?]

IkMfNiY

New member
נ"ש- ../images/Emo58.gif 201 ../images/Emo42.gif

גל אמר לי לכתוב בפורום אחרי שאני אראה את הפרק. טוב, אז קודם כל- פרק אדיר
. לוגן בדלת, שיהיה :X העיקר שאחרי זה ורוניקה ודאנקן ביחד ^^ [למרות שאני מתגעגעת לזקן שהיה לו בסוף העונה הקודמת]. לוגן ואמא של.. אממ.. איך קוראים לו? ביבר? זה כזה ניפ טאק עונה שנייה, בכלל ביבר [?! בטח לא קוראים לו ככה] דומה לפסיכופט מניפ טאק [
], טוב זה לא קשור :X [ומצטערת אם ספיילרתי למישהו :X] ורוניקה עם דאנקן, ייאי ^^ איזה כיף זה שיש פרשה חדשה שתיחקר לאורך העונה! זה כזה כיף! ורוניקה עם דאנקן =+= הסוף של הפרק היה מזעזע :\\\\\ ורוניקה עם דאנקן -_- ומג כועסת מסיבה מוצדקת. ז"א, אוקי, ורוניקה לא אשמה, אבל עדיין... :\ למרות שהיא צריכה לכעוס על דאנקן ולא על ורוניקה, אבל לא חשוב :X פתיחה מצויינת לעונה! נראה שהולכת להיות עונה מעולה =+= [וורוניקה ודאנקן ביחד!] בלילה אני אראה 202, 203, איזה כיף =+= יעל

Lirchu

New member
דייי גאונההה איפה היית עד עכשיו?!

פתאום כל החכמים צצים
דנקן וורוניקה שולטיםםם!!! הם כזה זוג מושלם! אין עליהםםםםםםםםםםםםםם!!!!!! אני פשוט אוהבת אותם יחדדד!!!!!!!!!!! את מצטרפת ברגע זה לפורום או שרק אחרי שתראי פרק תגיבי?

IkMfNiY

New member
הייתי בפורום.. ../images/Emo42.gif

כשורוניקה שודרה באקסטרה הוט P: עזבתי כשזה נגמר, כי לא היה לי על מה לדבר P: ועכשיו- עונה חדשה, אז.. חזרתי P: יעל

buffgirl

New member
לירצ'וּ, לירצ'וּ, לירצ'וּ... אח...

מה נעשה ממך?! איפה רוח ה-LoVe שלך, אה? ככה את עורקת לצד האפל? התביישי לך. בוּשי והיכלמי.

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifוואו איזו הודעה לא מובנת

בקושי הצלחתי להבין אם את בעד או נגד ורוניקה ודאנקן.. זה או שאת עושה שימוש לא נכון בפרצוף -_-.. ואני מניחה שגם ב =+= למרות שאני עוד לא סגורה מה הוא מביע בכלל X__X או שפשוט לא הבנתי אותך ^^"

ברוכה הבאההה!! ../images/Emo13.gif

יעל!!
או ברוכה השבה?
דיי איזה יופיייי שעוד אוהבת DV הצטרפהההה!!! יעל אני שמחה שהצטרפת!
גם אני אוהבת את דנקן וורוניקה המדהימים
למרות שגם אין לי בעיה עם לוגן וורוניקה, הם גם מאוד חמודים ביחד..
אניוואי, וולקאם!

Lirchu

New member
אהאהאהא דנצ'ה!!! ../images/Emo99.gif

תגידי את רוצה להרוג אותי???????? דאמטט איזה מושלמיםםםם!!!!

IkMfNiY

New member
תודה =+= ../images/Emo42.gif

גם לי אין בעיה עם לוגן וורוניקה P: אבל ורוניקה ודאנקן זה מעין meant to be. זה פשוט ברור שהם צריכים להיות ביחד. ותודה על התמונה ^^ יעל

IkMfNiY

New member
פשוט לא הבנת אותי ^^ ../images/Emo42.gif

בואי אני אסביר לך- אני, מכורה לסמיילים P: אגב, אין כזה דבר "שימוש לא נכון בסמיילי", כל אחד רואה בסמיילי מה שמתחשק לו- את רואה בסמיילי הזה "-_-" פרצוף אדיש, אני רואה בו מעין פרצוף מרוצה מעצמו P: וזה- "=+=", סמיילי חיובי, לא מפתיע אותי שאת לא מבינה למה אני מתכוונת P: יעל

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifחח לא בדיוק..

אי אפשר לראות בסמיילי מה שמתחשק לך.. לסמיילים יש משמעות אחת.. ורק אחת אחרת זה טיפשי להשתמש בהם כי בעצם לא יבינו אותך וזה מאבד את הפואנטה. "-_-" כמו הרבה פרצופים אחרים הגיע מן האנימציה... שם בבירור יודעים ורואים שכשלדמות יש פרצוף "-_-" זה פרצוף של אדישות/"אוי נו באמת".. חח תעשי מה שבא לך אבל רק שתדעי שכן יש דבר כזה שימוש לא נכון בסמיילי..

למעלה