הופעות קרובות

../images/Emo79.gif הופעות קרובות ../images/Emo79.gif

טוב אז נתחיל בקצת מידע על הופעות..
9.11.05- יום רביעי, מרכז סוזן דלל, במסגרת פסטיבל הפסנתר, בשעה:20:30 מחיר כרטיס: 120 ש"ח. 12.11.05- מוצ"ש,בארבי כפ"ס, בשעה: 22:00 17.11.05- יום ה', מושב חצבה, ב"מופה", בשעה: 22:00 8.12.05- יום ה', קמלוט הרצליה, בשעה: 20:30 למי שעוד לא חווה את החחויה המדהימה של הופעה שלו, צרפתי שלושה מאמרים עם סיקור הופעות קודמות שלו.. מומלץ לקרוא ואפשר גם להגיב...

טולייצ

New member
ותודה לעומר ודר ../images/Emo77.gif

על העזרה הענקית שלהם [אפילו בלי שדר יודעת
] בהכנת סיקור להופעה של מאיר בנאי [23.10] באמפי מרכז הצעירים באר שבע. בזכותכם הכתבה תעלה לאתר הסקיצה פלוס
הקובץ גדול מדי,ולא הצלחתי להעלות אותו לפורום. מי שמעוניין לקורא מוזמן ליצור איתי קשר

מה../images/Emo35.gif

טוב אני מרגישה קצת טמבל
אבל אממ.. מה לא הצלחת להעלות
ומה זה הקישור שנתת
לא לצחוק עליי..

טולייצ

New member
לא הצלחתי

להעלות את הכתבה שהכנתי עליו,הכתבה היא בקובץ word,והקובץ גדול מדי לקיבולת קבצים של תפוז. הקישור שנתתי הוא האתר עבורו הכנתי את הכתבה,אני מאמינה שבשבוע הבא הכתבה תופיע באתר [בעמוד ביקורת הופעות ]. מובן יותר?

טולייצ

New member
ווואו מגניב

עם התמונות זה יצא ממש מגניב,אבל זה עדיין מאמר מקסים! [ושוב תודה לעומר ודר
]

perhaps

New member
עדי-

בברבי יש כסאות או שהקהל בעמידה? ובקמלוט? יש הערכה למחיר כרטיס?

yosis24

New member
תשובה

בבארבי כפ"ס יש כיסאות ויושבים סביב השולחנות. בהופעה הקודמת שלו בבארבי מחיר הכרטיס עלה 75 ש"ח.

אממ..

בשניהם יש מקומות ישיבה.. טלפונים לבירורי המחירים הם: קמלוט הרצליה: מרכזיה/משרד: 09-9578503/2 קופה: 09-9588993 בארבי כפ"ס: טל מרכזיה/משרד: 03-5188123 אני משערת שזה יעלה בסביבות ה-85 שקלים אבל תבררו..

נצל"ש..

רציתי להודות למיכלי [TEENAGER1] על התמונה המ-ה-מ-מ-ת שהיא סידרה לנו בכניסה לפורום, בעמוד הראשי...
תציצו, היא מדהימה
אז תודה מיכלי, אוהבת אותך

TEENAGER1

New member
../images/Emo9.gif

הו. כאן מיכל והפוטושופ החמוד שלה, כל מי שזקוק לשירותינו נא ליצור קשר

../images/Emo7.gif

ואני חשבתי שאני מיוחדת..
"את אחת יחידה, את היית נסיכה.." לא צריך. כל עוד מאיר אומר לי את זה אני בסדר..

TEENAGER1

New member
מה ../images/Emo2.gif

רק לך אני מרשה לבקש לעשות שינויים במה שאני מכינה...
ו.. ורק לך אני עושה דברים מיוזמתי
מרוצה??

למעלה