ב ו ד ד ו ת

droli

New member
בנות,

הטיול ששאלתי אתכן לגביו, אוהלים וכד' - יוצא לפועל. כרגע התכנית היא ראשון שני צפונה. הבנות ואני בהתרגשות. נוסעת עם חברה מפורום -Y והבנות שלה. איזה כיף לי!! וחני... את לא תאמיני איזה עולם קטן

יום האהבה בפתח ../images/Emo23.gif

את אירועי יום האהבה נפתח באירוח מיוחד של הכוכב העולה בשמי הזמר העברי, הזמר הכי רומנטי בשטח- יוסי אזולאי, שמוציא אלבום חדש ומגיע לענות לשאלותיכם. תפוז LIVE בהנחיית רועי וערן, הערב ב-19:00 בפורום קופסת הלהיטים.
ועוד ברוח האהבה: עמוד אהבה מיוחד ליום האהבה עלה היום בתפוז אנשים- אתם מוזמנים להכנס ולהתאהב
.
ולסיום, קצת פרסים: ריכזנו עבורכם את מיטב התחרויות בקהילות תפוז אנשים. כל הפעילויות, כל החידונים, כל הפרסים, מעתה בעמוד מיוחד- כדאי להכנס ולהתעדכן מידי פעם במה אפשר לזכות! תפוז FUN

rutie

New member
מחפשת ילדה לסרט קולנוע

לסרט קולנוע חדש בבימויו של ינקול גולדווסר אני מחפשת: 1) ילדה ישראלית, בת 4-8 2) ילדה רוסיה, בת 3-9 ילדות אינטליגינטיות וקואופרטיביות, המסוגלות ללמוד טקסט. צילומים במהלך חודשים ספטמבר-אוקטובר. לכל המעונין, נא ליצור קשר דחוף [email protected] לרותי

שחר38

New member
ילקוטים

עד כמה באמת חשובה התמיכה האורטופדית והאם זה לא בולשיט? אתם חושבים שלילדים בכיתות ה' ו' צריך עדיין להקפיד על זה?

../images/Emo41.gifפורומים חדשים בתפוז../images/Emo41.gif

אוהבים לפחד? אוהבים להצטמרר? פורום מתח ואימה
שתי הדיוות הגדולות, מקבלות סוף סוף מקום בתפוז אנשים: פורום ריטה ופורום דנה אינטרנשיונל
לא הכל אופנועים, פורום קטנועים פתוח גם לאלה שאין להם מאות סמ"ק
יש כאלה שאוהבים שקט, או חיות שקטות. פורום דגים גלישה נעימה!

חני ב

New member
עכשיו אני סקרנית

אז אני שמחה שמשהו שתכננת יוצא לפועל. את מדברת על ה- 17-18 לאוגוסט?

מחשבות

New member
בטח לא יזיק. אבל בגיל הזה הם כבר

מספיק בלי מבנה חזק שתיק אורטופדי לא ממש משנה.

פלאפון של חמור

אתמול בערב צלצל לי הפלאפון איזה שלוש פעמים, בפעם שלישית הצלחתי לענות בצד השני מישהי, מבקשת את שולה אני: זה לא שולה היא: אני יודעת שאתה לא שולה אני רוצה את שולה אני: אין פה שולה היא: אבל זה המספר של שולה אני: לא, זה המספר שלי היא: זה מספר XXXXXXXXXX אני: כן היא: כמה זמן יש לך את המספר הזה? אני: שנה וחצי היא: וואלאק אתה חמור אתה, ומנתקת נקרעתי בצחוק וסיפרתי לכל מי שהיה בחדר הבת שלי, האמצעית, בדיוק היתה באמצע שלוק, לא הצליחה לבלוע ויצא לה מהאף גיסתי בדיוק דיברה גם כן בפלאפון, מרוב צחוק נפל לה הפלאפון לתוך הכוס של התה. והמלעונה אמרה שאני חמור........................ כמה צחקנו.

מחפשת דחוף רופא ילים טוב במאוחדת

שלום אני תושבת חדשה ברמת השרון אני מחפשת בנרות רופא ילדים טוב באזור שמקבל מקופ"ח מאוחדת, אשמח מאוד לקבל המלצות. בברכה מילכה

למעלה