בא לכם לבקר את מדונה באמסטרדם?

../images/Emo79.gifבא לכם לבקר את מדונה באמסטרדם?

תפוז
אנשים וחברת orange מביאים לכם את המשחק החם של הקיץ
הקימו להקה, החליטו איך היא תיראה והיכנסו לנעליים הגדולות של מנהלי הלהקות. כתבו שירים, צאו להופעות, הוציאו אלבומים, צברו מעריצים וכסף ועשו הכל כדי להגיע לראש הטבלה ולזכות בפרס המטריף של טיסה לאמסטרדם להופעה של מדונה עם שני חברים
לחצו כאן להרשמה למשחק. אז למה אתם ממתינים? מדונה מחכה לכם...!

revi 17

New member
נצל"ש ../images/Emo58.gif222....WTF

אוקי אתמול אחרי שבועות שחיכיתי וציפיתי ואיתפשר כי הייתי בבית(בדר"כ בצבא
) ראיתי את 3 פרקי הסיום. ועד שלא קראתי את השרשורים שלכם לא הבנתי מאיפה לעזעזל יש לורוניקה זיבה (עד שהבנתי שכמו רובכם צפיתי בפרק 20 החסר
).מה שלא מסתדר לי זה איך ביבר הנחש שדי חשדתי בו כי הוא מוזר אנס אותה הבנתי עוד לפני שאמרה בגלל שלוודי היה אבל שראינו בפלשבקים של שנה שעברה רואים בברור כי דנקן הוריד לה ת'תחתונים זה לא הגיוני כאילו סתם דחפו את זה ומי מגלה אחרי שנה וחצי שיש לו זיבה זה פשוט הרג אותי אתמול!!!
למרות שזה עזר לשנוא את ביבר ומזה רציתי שלוגן יקח את האקדר וירה בו הוא יכניס לו קצת מכות
טוב לפחות LOVE ביחד
ואיזה חמודים הם
טוב אחרי שהעונה הייתה קצת עמוסה לטעמי אני מקווה שבעונה הבאה לורוניקה יהיה את הסקובי גנג שלה מאק ואלס וויבל שכולם יופיעו כול הזמן והזוג שלנו יחזיק מעמד ואלוהים היא אכן נאנסה זה לא יוצא לי מהראש אני המומה כבר העדפתי את הסיטואציה שדנקן "אנס" אותה טוב חפרתי מספיק פשוט הייתי חייבת לשתף צ'או

irene17

New member
יכול להיות ש ../images/Emo58.gif222

בקשר לעניין שדאנקן הוריד לה את התחתונים, יכול להיות שביבר החזיר אותם כדי שלא ידעו שהיא נאנסה... למרות שזה דפוק כי היא בעצמה הייתה מרגישה שמשהו לא בסדר יום למחרת... ואני אישית אף פעם לא אשנא את ביבר, מבחינתי הם הפילו את זה עליו. והוא עדיין אחת הדמויות האהובות עלי.

buffgirl

New member
נצל"ש - רק רציתי להגיד

שעשיתי את סרטון הסיום של הכיתה, והשתמשת ב-No sleep tonight כשיר רקע
יצא יפה? ושהחלטתי שאני עושה מרתון עונה שנייה
כי גל לא רוצה לצרוב לי את הראשונה

וואי, מגניב גם את עושה סרטונים?

ומה הסימן שאלה, בטוח שיצא יפה! והשיר הזה מוכר לי מאיפשהו... וגל- לא יפה!
מרתון מהנה! <מובן מאליו עם ורוניקה...>

buffgirl

New member
אפשר לשלוח לך 156 מגה? ../images/Emo3.gif

והסימן שאלה בהודעה שלי מיותר, זה במקום נקודה. נראה לי.. |תוהה|

irene17

New member
נצל"ש - עוד תמונה מהטוני

זה מהנשף שאחרי הטקס בגלל זה היא בשמלה אחרת. וד"א מידע מעניין, מישהו אמר שהדייט שלה לטוני לא היה קווין אלא מישהו בשם שון דולי.

irene17

New member
אני מקווה שלא

ובאחד הפורומים מישהי כתבה שהוא כנראה ידיד שלה מהלימודים (מניו-יורק)...

Miss CMM

New member
../images/Emo41.gifנצל"ש-שאלה../images/Emo41.gif

יודעים אם תהיה עונה 3 לסדרה? תודה

למעלה