בא לכם לבקר את מדונה באמסטרדם?

Got XD

New member
מה, ברור.

לשתינו יש גבות אחושרמוטה עבותות. (ג'ניפר קונלי היא אחת הנשים היפות ביותר, לעניות דעתי. תודה לך על שהשווית אותי לאלילה הבלתי מעורערת, אך אני לא מסוגלת לגרד את קרסולייה של הגברת שמתפשטת בכל סרטייה)

mishmishonet

New member
דאמנ,

את מהממת. העיניים שלך כלכך יפות, ואת מנומשת ומקסימה, ואלוהיי, יש לך שפתיים מדהימות.

Got XD

New member
תודה לכולן. D:

(למרות הממ, קצת נסחפתן. זו הצלמת, לא אני, או משהו. מה שכן- הצבעים פה מוצלחים לגמרי, לא אכחיש)

Mooa-Numi

New member
../images/Emo32.gifסיכומים בספרות מורחב

האם יש למישהו על אחד מהבאים? הגלגול/ קפקא מותו של איואן איליץ'/ טולסטוי מחכים לגודו/ נו המחזאי הפסיכי הזה. האמת בעצם על זה אני לא צריכה אודיסאה/ הומרוס אש וכפור/ פרוסט השיר הזה של שייקספיר שהוא ממש יורד על אהובתו פרידה אנאבל-לי (קיצר ה4 המתורגמים) האי של ארתורו/ זאת שכתבה את 'אלה תולדות' תיקון אומנותי/רות אלמוג מאחורי הגדר/ביאליק קולנוע/ אבנר בן נר אימי אפתה לי את כל העולם/ יהודה עמיחי זכרונות חמים/דליה רביקוביץ אני שומע משהו נופל/ נתן זך השיר הזה של ארז ביטון על בך במרוקאית? בעקרון זה הכל המודגשים זה הקריטיים תודה
?

FELIX inc

New member
שייקספיר../images/Emo105.gif

אני לא יודעת ממש, אבל אני יכולה לעזור לך. אז ככה, הסונטה הזאת משמשת כביקורת על סגנון הכתיבה שהיה נהוג בימים ההם.. של סגידה לנערה המושלמת שלא קיימת בכלל. אני כמו סתומה ראיתי בזה ביקורת כלפי מודל היופי הנשי והבלתי מושג, אבל לא נראה לי שחזיר שוביניסטי מהמאה ה-17 רואה את זה כמוני. הוא שובר את הכללים יענו, שהוא מרעיף אהבה על מישהי שסותרת את כול היופי המושלם של אז, ולא רק זה, היא גם בעיניו מכוערת והוא לא עיוור ליופיה. אח"כ הוא משבש את מבנה הסונטה הידוע, כשהוא מקדיש 12 שורות ללגלוגים עליה ואז נזכר ב-2 השורות האחרונות להגיד שהוא אוהב אותה מאוד. ["אם אלות דרכו על אדמתנו, אהובתי הדירה את רגלייה מכך"] בע.

FELIX inc

New member
אה ותכתבי../images/Emo105.gif

על המודל של האישה המושלמת כפי שהיא מצטיירת בעיניי התקופה [בלונדינית, שפתי שני, עור עדין, ריח נעים, קול חלש ונעים, מסובבת ראשים] לעומת הכיעור של הפילגש של שייקספיר [תלתלים, עור צרוד וצורם, חוסר עדינות, שפתיים לא מושכות, ריח רע, פיגורה לא משהו]

Mooa-Numi

New member
היי זה לא נכון

יש פה ביקורת כלשהי,אבל היא לא מכוערת אהובתו הוא מקדיש לאהובתו שיר, והוא אומר: היא לא יפה כמו הזאת והשיער שלה לה כמו הלא יודעתמה, והעיניים שלה לא כמו יהלומים והציציםשלהבסדר והוא אומר שהיא לא אלה אבל הוא אוהב אותה, בניגוד (ואולייותר? לא זוכרת) לכלאישה שקרית שלא קיימת בכלל. היא לא מכוערת היא פשוט אמיתית.

FELIX inc

New member
אבל הביקורת בעצם

מופנית כלפי סגנון הכתיבה ולא כלפי המודל של האישה. זה מה שלימדו אותנו, האישה והסונטה זה רק אלגוריה של הנושא. אבל מצד, איך שאת חושבת שזה נכון. אני רואה את זה כמוך, אבל לא למדתי ככה. אז אין לי ברירה ממש..

aYaLoLy

New member
בהצלחה ../images/Emo13.gif../images/Emo71.gif

סלחי לי על עצלנותי. אין לי כוח להיכנס לתגובה רגילה אנאבל לי http://www.knay.alona.k12.il/SiteFiles/1/266/1316.asp בצד תראי שיש כל מיני קישורים לחלק מהיצירות בכלל. זה אתר מעולה המורה שלנו לספרות רגיל לוקחת משם את הסיכומים שהיא מכתיבה לנו

keds

New member
יש לי

אנאבלי,קפקא,אודיסאה,פרידה,שייקספיר,זכרונות חמים.. אבל לא במחשב אני צריכה להקליד לך.. למתי את צריכה אותם?

Got XD

New member
../images/Emo32.gif תורידו-תורידו-תורידו~

Lovage- Sex (I'm a). אתן תודו לי אחר כך (ואני אפילו מוכנה לשלוח במסנג'ר אם תבקשו ממני יפה). P: (אבוי, אני מעודדת עבירה על החוק, לא נורא) חוץ מזה- מישהי באה לקרב כריות מחר? D:

למעלה