מי משותף 2

חלוצה

New member
../images/Emo79.gif מי משותף 2 ../images/Emo79.gif

ולשם איזון, המי משותף הפעם, אינו אלא פמינזם טהור. 1. אין עוד מין מעופף כזה. (5. 2. 4. 5. 5. ) 2. בדקת בתוך שקיעת הסוכר? (2. 5. 4. 5. 5) 3. מענין איך בכ"ז הם מתקשרים בינהם? (3. 5. 7. 5) רותי יקירה
רמז קל ליוצרים: בחלקו יש סירוב כפול. להכמין כמובן, אם שם השיר או את השורה המבוקשת, וגם את המימשותף.

רותי מ

New member
לחלוצה בקר טוב../images/Emo39.gif

1. אתן לך רמז: מופיע שם העוקב שלי (בשורה השניה) 2. בפנים בפנים צריך לחפש את השלישי אני עדיין לא מוצאת היוצר/ת לא חם המטבע שלילי שלילי

רותי מ

New member
נ.ב חלוצה../images/Emo39.gif

אני מאוד מודה לך על ההתחשבות במתן שם היוצר/ת!

חלוצה

New member
רותי רותי

ליוצר.
ל2, את 1 לא הבנתי, ל 3 אמתין בסבלנות, ובשמחה התחשבותי.

חיננית

New member
בוקר שבת חנוכה -אור

2.בסוף מה נשאר לנו ?.הססססססססססססס.(ותרשי לי נקודה אישית) השותף שלה ליצירת השיר היה שכן שלי,אימו מנהלת ביה´ס של דפנה בתי \ עכשיו התרחק דרומה .. 1.טומנים אותו כבת יענה . .מקווה שהבנת ההכמנה .- אחת מהשורות היא אולי חוחית אבל ממ´ש לא שגרתית -שם השיר . היא באמת גדולה החברה הזו שלנו

חלוצה

New member
בוקר אור חיננית

לשניהם רק שהשותף ב - 2 הוא שותף לזמרה ולא ליצירה. השניה שיצרה כבר איננה.

קשה

מספר 3 - אין לי תקשורת עם השיר. שיר מס´ 1: אנו מיקי-מאוסים על עצמינו.. שיר מס´ 2: חורף בלב. משותף - הסרבנית?

חלוצה

New member
אין אין עליך נסיכת הפורום../images/Emo47.gif

שבוע טוב, יקירתי, ואכן כל הארבע נכונות המה.

חלוצה

New member
אהללן ארחית

נסיכותך בעינה עומדת, כמו שלא מחזירין נקודות כך אין מחזיררים תארים. תשובתך ל - 3 פשוט הכמנה מצוינת, קחי אותה שחקי איתה עשי בה כרצונך - ואני בטוחה שתמשיכ לא לתקשר איתה/ם ובכ"ז לקבל את מלוא התואר.

חלוצה

New member
אין עליך נסיכת הפורום../images/Emo47.gif

שבוע טוב, יקירתי, ואכן כל הארבע נכונות המה.

חלוצה

New member
ומכיוון שהקודמת כבר אינה קופצת

אשיב לך כאן ארחית, ליונה וולך שהזכרנו לפני שבוע במשחקון לילי אין אבל אין תחליף, ואם מענין לך לדעת אז אילן וירצברג הבטיח בהופעה שהייתי לא מזמן שהוא מתכוון להעלות את התקליט שלו (ג´וליאן הורוד) על הבמה כבר החורף.

תיקון 2:

מודה בבורותי. לא מכירה כלל את אילן וירצברג. ואת יונה וולך מכירה רק באופן שטחי. ועוד מודה - יש לי כשרון מדאיג להסתבך בכאלה אי הבנות. אני לא שם. מתנצלת.

חלוצה

New member
אי הבנתך אינה מקור לשום הסתבכות

שווה עד מאד להכיר את יורצברג, גיטריסט מחונן. יש לו תקליט ישן (בציר מאוחר כמדומני) שכולו וולך (שגם אותה שווה מאד מאד להכיר) והוא מתכוון להעלותו על הבמה. וזהו.

גוז

New member
1 - ראית פעם ../images/Emo118.gif

את ה- secretery bird??? ממש עוף מוזר...

גוז

New member
אני מנחשת ../images/Emo118.gif

שלמרות המבטא, למכנה המשותף אין מקום אחד לגור בו.

למעלה