ההופעה שהכי נהנתי בה היא...

../images/Emo79.gifההופעה שהכי נהנתי בה היא...../images/Emo79.gif

לאמיר שלנו יש כבר 11 שנות קרירה מצליחות
שכוללות:חבר בלהקת היי פייב להקת הבנים הראשונה בישראל,דיסק סולו, 3 מחזות זמר מצליחים בתאטרון הלאומי הבימה,4 מחזות זמר של חנוכה, מופע משותף עם הזמרת\שחקנית מיכל אמדורסקי,סיבוב הופעות ברשת מלונות פטאל של המופע "מסע בן כוכבים",הנחיה ב
(זאפ קפה,אבק כוכבים,נערת חוף 2003), הנחיית תוכנית הרדיו"גוטמניה"ברדיו דרום,ועוד ועוד...... וכעת אמיר מתחיל דרך חדשה במוזיקה הישראלית עם סינגל קליפ יפיפיים של השיר הראשון "מרגיש" מתוך אלבומו החדש הקרב ובא. כל אחד מוזמן לכתוב איזו הופעה של אמיר שהוא היה בה הוא הכי אהב ונהנה והאם יש לו חויה מיוחדת מאותה ההופעה.

עונה../images/Emo13.gif

טוב אז ככה:במקרה שלי יש כל כך הרבה הופעות והצגות של אמיר שהייתי בהם ולכל הופעה שהייתי בה יש חויה מיוחדת משלה.אבל ההופעה שאני הכי התרגשתי בה והכי מיוחדת הייתה הופעה של היי פייב
שהתקיימה בנצרת עילית בפורים 98. שבסוף ההופעה אמיר הכניס אותי אל מאחורי הקלעים ונפגשתי עם הלהקה הכי אהובה עלי בעולם היי פייב.התרגשתי כל כך והיו לי פרפרים בבטן אני לא אשכח את החיבוק שחיבקתי כל אחד מהם ואת היחס החם והמקסים שקיבלתי מהם.זה היה אחד הימים הכי מרגשים בחיי
.

הופעת הפרידה של היי פייב.

ההופעה הראשונה שלי של הלהקה שהכי אהבתי בעולם! אני לא אשכח אתזה בחיים!!

shay08

New member
פיטר פן../images/Emo9.gif

זה היה בחנוכה לפני שנתיים ..אמיר שיחק את קפטן הוק
ההפקה והסאונד היו מעולים , התפאורה מדהימה..אני אישית מאוד אהבתי אתצ המופע הזה מבין כל המופעים שהייתי

chuti

New member
הלהקה =]

ההופעה היחידה..(
) של אמיר שהייתי בה..

ג ב ש ו ש

New member
באחת מההופעות של היי פייב../images/Emo88.gif

לפני המון זמן..לא זוכר איפה
אבל ממש נהנתי בה..

עונה

האמת,לא הייתי בהרבה הצגות והופעות של היי פייב בכלל או של אמיר בפרט.אני חושבת שההצגה שהכי נהניתי בה מהמעט שהייתי בהן הייתה "מרי לו".זה היה מאוד מרגש ויפה.

למעלה