איזה שיר של דניאל הכי..

../images/Emo79.gif איזה שיר של דניאל הכי.. ../images/Emo79.gif

איזה שיר שנמצא באלבום "מה שאת עושה לי" אתם הכי אוהבים? אל איזה שיר של דניאל אתם הכי מתחברים? איזה שיר של דניאל אתם הכי פחות אוהבים (ביחס לשאר)? איזה שיר הכי מרגש אתכם? איזה לחן של איזה שיר אתם הכי אוהבים? אם היתה לכם הזדמנות- איזה שיר הייתם הכי רוצים לשיר עם דניאל כדואט? איזה שיר דניאל צריך לפי דעתכם לחדש? אם היו נותנתים לכם להציג את דניאל בפני עולה חדש שלא שמע אותו מעולם- והיו נותנים לכם שיר אחד בלבד בשביל לקיים את המשימה הזו זה היה השיר:_________ מקווה שאהבתם

עונה :)

איזה שיר שנמצא באלבום "מה שאת עושה לי" אתם הכי אוהבים? זה לא אני.. וכשאת כאן אל איזה שיר של דניאל אתם הכי מתחברים? זה לא אני איזה שיר של דניאל אתם הכי פחות אוהבים (ביחס לשאר)? בנות איזה שיר הכי מרגש אתכם? זה לא אני איזה לחן של איזה שיר אתם הכי אוהבים? אממ כולם חח :) אם היתה לכם הזדמנות- איזה שיר הייתם הכי רוצים לשיר עם דניאל כדואט? כשאת כאן איזה שיר דניאל צריך לפי דעתכם לחדש? אממ לודיעת P: אם היו נותנתים לכם להציג את דניאל בפני עולה חדש שלא שמע אותו מעולם- והיו נותנים לכם שיר אחד בלבד בשביל לקיים את המשימה הזו זה היה השיר: אממ כשאת כאן..

עעונהההההה=]

איזה שיר שנמצא באלבום "מה שאת עושה לי" אתם הכי אוהבים? כשאת כאן , זה לא אני , אלייך אל איזה שיר של דניאל אתם הכי מתחברים? כשאת כאן איזה שיר של דניאל אתם הכי פחות אוהבים (ביחס לשאר)? טעות איזה שיר הכי מרגש אתכם? זה לא אני איזה לחן של איזה שיר אתם הכי אוהבים? אלייך אם היתה לכם הזדמנות- איזה שיר הייתם הכי רוצים לשיר עם דניאל כדואט? כשאת כאן איזה שיר דניאל צריך לפי דעתכם לחדש? סדר יום הוא כבר חידש לא ? חח אם היו נותנתים לכם להציג את דניאל בפני עולה חדש שלא שמע אותו מעולם- והיו נותנים לכם שיר אחד בלבד בשביל לקיים את המשימה הזו זה היה השיר: אלייך וכשאת כאן :)

עוננהה

איזה שיר שנמצא באלבום "מה שאת עושה לי" אתם הכי אוהבים? זה לא אני אל איזה שיר של דניאל אתם הכי מתחברים? נמס איזה שיר של דניאל אתם הכי פחות אוהבים (ביחס לשאר)? כלום חחח איזה שיר הכי מרגש אתכם? זה לא אני ומה שאת עושה לי איזה לחן של איזה שיר אתם הכי אוהבים? כשאת כאן אם היתה לכם הזדמנות- איזה שיר הייתם הכי רוצים לשיר עם דניאל כדואט? אלייך וזמן איזה שיר דניאל צריך לפי דעתכם לחדש? מזתומרתת..!?!? אם היו נותנתים לכם להציג את דניאל בפני עולה חדש שלא שמע אותו מעולם- והיו נותנים לכם שיר אחד בלבד בשביל לקיים את המשימה הזו זה היה השיר: מה שאת עושה ליי אהבתיי.. רעיון חמודדד.. [#

=]

איזה שיר שנמצא באלבום "מה שאת עושה לי" אתם הכי אוהבים? זמן וזה לא אני אל איזה שיר של דניאל אתם הכי מתחברים? זה לא אני איזה שיר של דניאל אתם הכי פחות אוהבים (ביחס לשאר)? ונרקוד איזה שיר הכי מרגש אתכם? זה לא אני איזה לחן של איזה שיר אתם הכי אוהבים? זה לא אני, זמן אם היתה לכם הזדמנות- איזה שיר הייתם הכי רוצים לשיר עם דניאל כדואט? זה לא אני איזה שיר דניאל צריך לפי דעתכם לחדש? שום שיר.. נראה לי טעות... אם היו נותנתים לכם להציג את דניאל בפני עולה חדש שלא שמע אותו מעולם- והיו נותנים לכם שיר אחד בלבד בשביל לקיים את המשימה הזו זה היה השיר: אלייך

no name555

New member
עונה:]

איזה שיר שנמצא באלבום "מה שאת עושה לי" אתם הכי אוהבים? זמן אל איזה שיר של דניאל אתם הכי מתחברים? זה לא אני [יש מישהו שהכרתי בפסטיבל ברעננה כשדניאל שר את השיר הזה..עזבו סיפור ארוך..] איזה שיר של דניאל אתם הכי פחות אוהבים (ביחס לשאר)? אממ לא שמעתי את כל השירים אז אני לא יכולה לדעת :/ איזה שיר הכי מרגש אתכם? זה לא אני איזה לחן של איזה שיר אתם הכי אוהבים? זה לא אני וזמן אם היתה לכם הזדמנות- איזה שיר הייתם הכי רוצים לשיר עם דניאל כדואט? או זה לא אני או זמן איזה שיר דניאל צריך לפי דעתכם לחדש? אפחד! אם היו נותנתים לכם להציג את דניאל בפני עולה חדש שלא שמע אותו מעולם- והיו נותנים לכם שיר אחד בלבד בשביל לקיים את המשימה הזו זה היה השיר: אלייך - זה השיר הכי מוכר..

למעלה