שרשור אדמיניסטרציה ב

noyale21

New member
זו שאלה כללית מדי

את צריכה לבדוק בכל אוניברסיטה מהם אפיקי המעבר במסלול של חינוך מיוחד. זה משתנה ממקום למקום

harhanegev

New member
זה מאוד משתנה

ולא תמיד אפשר לדעת מראש. אני מציע לך, כדי להגדיל את הסיכוי להכרה בקורסים, להשקיע טוב טוב טוב בשנה הזאת, כי מי שמצליחה להוצי ציונים מעולים, נפתחות לה הרבה דלתות ויש יותר הכרה בקורסים ויותר התחשבות בכלל. בהצלחה !!!
(אגב, אני סטודנט למתמטיקה וחינוך באו"פ, אם פעם יהיו שאלות אשמח לעזור, אני כבר די קרוב לסוף התואר)

stkachov

New member
חשבונאות בעברית

אני לא מבין משהו באשר ללימודי חשבונאות באונ' העברית. בכל שאר האוניברסיטאות הסכם שצריכים הוא גבוה משמעותית מהסכם קבלה שנדרש באוני' העברית, וזאת למרות שהעברית נחשבת לאחת הטובות בתחום זה. הפער הוא די גדול... תל אביב והעברית שנחשבות לאותה הרמה ואותה יוקרה בערך, בתל אביב אני צריך פסיכו 690 כדי להתקבל, ואילו בעברית גם 640 מספיק לי. פער של 50 נקודות. איך הדבר הזה ייתכן? האם יש סיבה אחרת שמבריחה סטודנטים מללמוד חשבונאות בעברית? תודה לעונים

harhanegev

New member
יתכן,

יתכן שיש ביקוש רב ללימודים באזור תל אביב דווקא, ולכן נוצר המצב הזה ללא שום קשר לאיכות הלימוד. ממש כמו שיש מצבים של קלות יחסית להתקבל לאוניברסיטת בן גוריון למרות שהלימודים בה לא פחות על רמה משאר האוניברסיטאות.

stkachov

New member
או קיי

אבל גם אם משווים למקומות שהם לא תל אביב עדיין הדרישות גבוהות יותר. למשל באונ' חיפה ובבן גוריון צרייכם סביב ה 670, ובעברית כפי שציינתי גם 640 מספיק.

harhanegev

New member
יש לסטודנטים העתידיים

שיקולים שונים. אחד מהם הוא הגאוגרפייה, ויש גם אחרים (למשל שם טוב שקיים או שחושבים שקיים). כמו כן, גם מספר המקומות קובע. כאשר הגדילו ב-50% את הקצאת המתקבלים למשפטים למשל (זה קרה כמדומני לפני כ-14 שנה) סף הקבלה ירד באופן משמעותי.

subatoi

New member
חישוב ממוצע - התחשבות רק בחלקם?

שאלה בשביל מישהו אחר - האם זה נכון שבזמן חישוב הממוצע לקבלה באוניבריסיטה, אם יש מספר מקצועות בחירה מדעיים (לדוג' פיזיקה וכימיה), אז מתחשבים רק באחד מהם, זה עם הציון הגבוה, ולא בשניהם? תודה.

PooKiPsiT

New member
מתחשבים בשניהם

אלא אם כן בלי אחד מהם הממוצע הוא גבוה יותר (אני לא יודעת אם בכל המקומות מתחשבים במקרה כזה).

rasmus girl1

New member
מתחשבים

בגבוה יותר אלא אם כן שניהם (או שלושתם,ארבעתם..) מעלים את הממוצע. כלומר אם אחד מוריד לך את הממוצע לא יתחשבו בו. קוראים לזה ממוצע אופטימלי.

subatoi

New member
אבל מה שאתם אומרים

זה לגבי כל מקצוע בחירה עם ציון נמוך, לא? לא רק לגבי אחד משני אלה. זה מה שגם אני הכרתי, עד ששמעתי את הסיפור הנ"ל.

Yosh Yosh

New member
אם באתר כתוב "קבלה"

במצב הבקשה, זה אומר שהתקבלתי, או שהאינטרנט אומר שכנראה התקבלתי לפי הנתונים, אבל את האמת לאמיתה אגלה רק במכתב בדואר? >.>

gal4it

New member
באיזו אוניברסיטה?

לדעתי מה שזה אומר שכנראה התקבלת אבל האישור הסופי יגיע בדואר.....

Unicorn98

New member
מזל טוב ../images/Emo140.gif

אכן התקבלת. למרות שאכן יש להמתין רשמית לאישור מסודר בכתב של המחלקה.

הרשמה לסמסטר אביב:

כמה שאלות: 1. איזה מועד הכי מאוחר של הפסיכו' רלוונטי לסמסטר אביב? 2. האם הציונים של בחינות הבגרות בקיץ מספיקים להגיע לאונברסיטאות? 3. מתי בדר"כ נפתחת ההרשמה לסמסטר זה?

boziato

New member
מספר שאלות

1 . קיבלתי מכתב לשלם את המקדמה לאת"א. במקרה של ביטול ההרשמה ניתן לקבל את ההחזר במלואו ? 2 . קראתי בידיעון של הפקולטה להנדסה שניתן לקבל ארכה של שנת לימודים אחת בכפוף לאישור של ועדת הוראה. באילו מקרים ניתן לבקש את הארכה ? האם שירות בסדיר תופס ? ( הבנתי שמדעים מדוייקים זה תופס אבל בידיעון של הנדסה לא צויין כלום) . והאם ניתן לבקש את ההארכה מראש ( כלומר לפרוס את למשל את סמסטר א' על פני שני סמסטרים) או שזה נועד למקרים שבהם אני נמצא לקראת סוף הלימודים ואני רואה שמסיבות אילו ואחרות אני לא אספיק לסגור את התואר ? תודה מראש ויום טוב.

gal4it

New member
לגבי קבלה אוטומטית....

אהלן, מישהו יודע אולי תוך כמה זמן מקבלים תשובה מהאוניב' אם הקבלה היא אוטומטית? (שמעתי שכמה שבועות.. מישהו קיבל קודם..?) תודה,

למעלה