קובסי

שדוניתה

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo26.gif../images/Emo23.gifקובסי../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo36.gif../images/Emo77.gif

קובסייייייי צפונבון שייייליייי ילדון המון המון המון מזל טוייב למומלדת ה-21 שתישאר צעיר לנצח (כמוני) פעורה שכמותי... יפה מתוק מתחשב ומלאך כמו שאתה... מה עוד ... מממ... בלי שטויות
כדי שלא יקרה משו לפנים היפות שלך אז שמור עליך ועליהם שדו שאוהבת הכי הכי הכי בעולם

טלטלונת

New member
מ-ז-ל ט-ו-ב !

מלאנטלפים של מזל טוב... כמה זקן אתה כבר בן 21... יוו יוו יוו.. חחח סתם.. ת ה נ ה !
לוב יו בה ביי..
טלטל

טלטלונת

New member
מ-ז-ל ט-ו-ב !

כוססס אמ´ק..... שעה כתבתי לך ברכה, בתי לשלוח והכל נמחק!!!!!!!!
אז בקציור.. מלאנטלפים מזל טוב!!!!! כמה זקן אתה כבר בן 21.. חחח תהנה המון המון ביומולדת שלך.. לוב יו מלא מלא
ט ל ט ל

טלטלונת

New member
כאילו מה..........?

כאילו מה עושים עליי פה צחוקיות?.... קודם כל תיקון בתי = באתי... (אל תתיחסו פשוט כתבתי כתיבה עיברת.. חחחחחחחחחחחחחחחח) וכנראה שזה כן שלח בסוף.. לא נורא.. שתי ברכות בשבילך... מוווווווואה

שדוניתה

New member
אם את אומרת....

מי אני שאפקפק! איאיאיאי ברכות ואיחולים לבבים שייידו

תודדה לכווווולם

די מיצינו...רק תנו לי להשאר צעיר<בניק הזה> לנצח... וטלטלונת אני מחפש שותפה ללימודים גבוהים את מעוניינת??? <אבל תשני ת´ניק שלך לרינת לפחות...או תעשי פירסינג...> ושדו...אמממ אמממ אממ <חולה עלייך יותר מידיי> צפרדעונית שלייייייי כוסון שמתיימר להיות פיטר פן בצפון 20 !

למעלה