שירשוראוף מאגניב

פיה 504

New member
כמה הבהרות לכולם להיכנס בבקשה

יופי אחרי שנכנסתם ברצוני להודיע כמה הודעות (אוף ממתי אני כול כך רישמית?
ואה כן תמחזרו!!!) ~~דבר ראשון~~ כול החדשים אנחנו מבקשים לא לפתוח הודעות חדשות בשביל שאלה אחת אפשר לנצל"ש אלה עם כן אתם חדשים אז אתם יכולים לפתוח הודעת חדש+פלוס שאלה הנהלת הפורום וחבירוי לא יודעים מתי יוצא הספר השישי אז נא לא לשאול ~~דבר שני~~ חשבתי לעשות מין משהו כזה בפורום נחמד כול אחד כותב משפט שהוא אומר הרבה\מאפיין אותו בפורום למשל אני "זה יכול להמשך עוד הרבה זמן יש לי הרבה מה להגיד..." או משהו דומה ואני או מי שעוד ירצה נוכל להכין סמל
~~דבר שלישי~ הנהלת הפורום מבקשת למחוק אמ....... כמה שירשורים לא סימפטיים במיוחד...... ~~דבר שלישי~~ למנהלים ראיתי במילון איזשהוא טקס שמחלקים פיסלוני זהב לחברי הפורום בקטגוריות שונות (?
) אז אולי נקיים את הטקס הזה? או שהוא כבר היה והפסדתי אותו? *אני לא אבכה* *בוכה חלושות* *מתחילה לרקוע ברגליים ולקפוץ* אבל אני רציתי את התואר של חברת הפורום הכי מזבלת בשכל!!!!!
~~דבר רביעי~~ אה......... פה אין כלום אתם בטח כבר מכירים את החיב שלי לסעיפים ~~דבר חמישי~~ גם כאן אין כלום........ ~~דבר שישי~~ הבעיה איתי זה שאני לא יודעת איך לסיים הודעה........ ~~דבר שביעי~~ לא על תאמרו לי לפסק! ~~דבר שמיני~~ כן אני עוברת גמילה........ ~~דבר תשיעי~~ אבל זה כיף!!!! ~~דברר עשירי~~ הנה זה האחרון שלי מרוצים?

KereN THE AngeL

New member
../images/Emo32.gifחזררררררתי../images/Emo24.gif

אני לא ממש יודעת אם זה מקובל לפתוח שרשור- על זה שאתה חוזר מחופשה... אבל בכולופן- זה יכול להיות גם עוף....
מממ- וול... רק רציתי להגיד שחזרתי מהצפון (למי ששם לב שנסעתי בכלל....
)- ואני ממש שמחה שהפורום מפוצץ בהודעות
חוצמזה- אני שמחה לחזור...
אוהבתותכם

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifרעיון טוב..

(התכוונתי לסעיפים 1-3 כי כל השאר זה באמת סתם זיבולי שכל) לא כל כך הבנתי את הרעיון עם הסמל בסעיף שני
אבל זה נשמעה כמו רעיון טוב..

צודקת ../images/Emo45.gif

סעיף אחד הוא נראה לי הכי חשוב (חברה, לקרוא ולהפנים!!!) סעיף שני אהפתי (תותי 14- נוכל לכתוב מה שכתוב בחתימה שלך..) סעיף שלישי- וואלה רעיון אדיר!!! הכי אהפתי!! (זאת רק אני או שהתלהבתי מהאהפתי הזה?
) אוף... הבוקס הזה תמיד מזכיר לי בורקס... גם אני מתחילה לזבל בשכל..? אופס...

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifחח רעיון טוב..

הבוקס הזה תמיד מזכיר לי מישו זולל שוקולד.. אבל זה ממש לא נראה כמו בוקס..

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifגם זה רעיון..

או שאולי דחפו לו בוץ לפה.. תפוז צריך להתחיל לעבוד על הסמיילים שלהם..

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifחח כנון..

אני בהתחלה חשבתי שזה בורקס כי כתוב בוקס והייתי בטוחה שכתוב בורקס..חח אבל אז ראיתי שכתוב בוקס..

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifנכון! כמו שאמרתי..

זה נראה כמו שוקולד.. או בוץ.. או תפוח אדמה..

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifחח

תפוח אדמה- יאמי שוקולד-יאמי בוץ- יאכסה.. בורקס-יאכסה..

לא נראה לי שזה מצריך הודעה חדשה ../images/Emo4.gif

דבר ראשון - כולם יודעים ומי שלא גם יודע דבר שני - נחמד... תנסי דבר שלישי - המנהלים עושים את וזה ואם לא את מוזמנת לנהל איתם את הדיון ולא פה דבר שלישי (2) - אין שום צורך באוסקר לילדים פופולרים.. זה סתם מטומטם

פיה 504

New member
|כותרת| (נו מה אתם רוצים? נגמרו לי

הרעיונות!) ולוויזית הדבר השלישי השני שכתבתי זה משהו שהופיעה במילון פורום רק רציתי לדעת עם זה עדיין בתוקף......
ובקשר לדבר הראשון מסתבר שהרבה חדשים לא יודעים

LuNa MaJnUnA

New member
הוווווו ^_^../images/Emo29.gif../images/Emo94.gif

הראשון
לא ילך. קשי הבנה
השני
חשבתי דווקא על משהו אחר. אולי כל אחד ישלח במסר את המשפט שהוא הכי הרבה אומר כאן בפורום, וחברי הפורום צריכים לגלות מי אמר מה. זה מגבש וזה נחמד. השלישי
הנהלת הפורום תעשה מה שהיא רוצה. גמני רוצה להיות כחלחלה
רביעי
זה נחמד. לאו דווקא בקטע של יקיר הפורום ודברים כאלה, אלא יותר בכיוון של חולת הנפש של הפורום וכאלה.

U lu

New member
אבל אבל

אבל אם הוא אומר את זה הרבה אז אנשים יעשו חיפוש...

למעלה