מישהו מהחוג לאקדמיולוגיה?

רתם11

New member
מתחילה ללמוד חינוך ואמנות ../images/Emo80.gif

אני מתחילה תואר ראשון בחינוך ואמנות באונ' חיפה האם כדאי את תעודת ההוראה של השנה השלישית לעשות באוניברסיטה, או במכללת אורנים? שמעתי שיש אנשים שמצטערים שלא עשו את זה באורנים.. תודה, רתם

varui

New member
שלום לכם

אני כותב כאן פעם ראשונה ואני מקווה אתם תעזרו לי אני רוצה ללמוד מיקצועות אבל אני לא יודע איפה להתחיל לקבל מידע על מיקצעות האלו 1. כלכלה מינהל לקוגיסטיקה 2. תיקשורת-כתב עותונאי -צילום חתקרן 3. כ"א אני רוצה לדעת מי כבר מיכר את זה הוא יכול בבקשה לדעת חוות דעת תודה

תוכי 4

New member
לימודי חשבונאות

שלום לכולם! האם יש כאן שמתחיל לימודי ראיית חשבון בבר אילן השנה? לימודי השלמה לחשבונאות לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים או כלכלה. תודה

golum100

New member
התלבטות בבחירת קורסים

שלום רב, אני מתחילה ללמוד השנה משפטים. עליי לבחור קורס אחד מבין שניים. להלן הקורסים: א.משפט רומי וקונטיננטלי. ב.המשפט האירופי, מבנה מוסדי: בין משפט לפוליטיקה. אני מתלבטת בבחירה שלי. אשמח לשמוע מנסיונכם. מה מעניין יותר?

M r s S m i t h

New member
אהלן! בקשר לאדריכלות..

היי, שמי סוזי ואהיה בשנה א' לתואר ראשון באדריכלות באת"א, אז ברצוני לדעת מה עם שיעורי בחירה? כמה שיעורי בחירה אקבל? שאלה נוספת, מישהו יודע איזה קורס מבין קורסי אנתרופולוגיה מלמד בעיקר על סמלים של עמים קדומים? אני מעוניינת לבחור בקורס כזה כקורס בחירה שלי השנה... ואשמח לעוד פרטים על קורס מגדר...

הדס100

New member
תשובה ../images/Emo26.gif

אני מניחה שאת לומדת במכללה. אני ממליצה לך לקחת את רומי כי המרצה שדמלמדת את אירופי ממש מרושעת, וברומי מוציאים ציונים טובים בקלות. (וזה יותר מענין גם)

M r s S m i t h

New member
לפחות תפנו אותי לפורום או אתר נכון?

כי באמת שלא יודעת איפה לגלות איזה קורס מבין קורסי אנתרופולוגיה עוסק בסמלים ישנים של עמים שונים... זה באמת חשוב לי לגלות...

poochpoocha

New member
חפש באינטרנט, תשאל מכרים שעובדים

http://yoram.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=advice/index&cat=3&cat1=1

varui

New member
אני יודע

אני רוצה לשמוע חוות דעת מי כבר נימצא בזה

Unicorn98

New member
../images/Emo77.gifמישהו מהחוג לאקדמיולוגיה?../images/Emo77.gif

שאלות בנושאי חוגים ספציפיים, קורסים, מסלולים, וכיו"ב...

s h i s h a

New member
תואר שני בייעוץ חינוכי

רשום שסטודנטים שלא עשו תואר ראשון בייעוץ זקוקים להשלמה של מס' קורסים, אלא אם כן הם יביאו מסמכים שמעידים על עמידה בקורסים זהים. במידה והם דורשים להשלים קורס X ששווה 2 שש"ס, ועשיתי את קורס X עם 4 שש"ס, אני מניחה שלא תהיה בעיה. אך אם הם דורשים את קורס Y עם 4 שש"ס, ועשיתי את אותו הקורס עם 2 שש"ס..זה מספיק? או שאני צריכה להשלים? (ראיתי שיש כמה קורסים שיש לי יותר שש"ס ממה שהם מבקשים, אבל בחלק יש לי פחות...
) אשמח לתשובה

nicetry

New member
מתלבט בין שני קורסים במשפטים

לומד בעברית. האחד: זכויות אדם - היבטים פילוסופיים ומשפטיים. השני: הדין המסחרי של הקהילה האירופית. מישהו? זקוק לעצה במהרה כי מחר צריך להירשם. תודה מראש.

גֶפילטע

New member
היו פה כמה הודעות אתמול לגבי משפט א

אירופי, אמנם לא דיברו על העברית אבל אולי בכ"ז יעזור - אנא חפש.

kobik15

New member
אני גם רשום לזכויות אדם...

אבל לא יודע אם אני אשאיר אותו או אוריד אותו... כמו שכבר אמרתי, הדין המסחרי של הקהילה האירופית נשמע לי חשוב, בטח אם אתה מתכנן על משרד גדול ומסחרי. גם השכלה כללית וגם רלוונטי. זכויות אדם זה יותר פילוסופי... תחליט מה יותר חשוב לך....

gerbera

New member
צריכה ייעוץ

עוד שלוש חודשים אני משתחררת להנאתי מהצבא, והתחלתי קצת לפשפש ולראות איזו אונ' או מכללה תרצנה לקבל אותי, ומה כדאי ללמוד. באופן כללי, כבר כמה שנים אני סגורה על הכיוון של תולדות האמנות. אבל בגלל שאני קצת חוששת שחוץ ממורה, לא יצא לי הרבה מזה, התחלתי לחשוב לכיוון של לימודי תקשורת. כשהסתכלתי על מה שמציעה מכללת ספיר, מאד התלהבתי. אבל השמועות מכיוון ההורים אומרות שהמכללה לא משהו. אז אני אשמח לקבל דעות נוספות על איכות הלימודים, איכות התואר וכו'. כמו כן, שמעתי גם שהמחלקה לתקשורת בבן גוריון נחשבת לטובה, הנכונים הדברים? באופן כללי, אני מאד לא מעוניינת לדרוך באונ' ת"א. אז אני אשמח לשמוע המלצות על מכללות/אונ' שנחשבות לטובות בתחום התקשורת. [התכנון הוא מסלול של תקשורת ומדיה דיגיטלית או עיצוב גרפי] רב תודות ושבוע טוב! תמר.

kobik15

New member
יכולה לעשות דו חוגי

תקשורת ואומנות למשל באוניברסיטה העברית בירושלים.

מכללת ספיר

המכללה נחשבת כאחת הטובות בתחום לימודי התקשורת. בקשר למחלקה לתקשורת באונב"ג היא אכן נחשבת ביותר אולם לא ניתן ללמוד שם לתואר ראשון אלא אך ורק חטיבה של 28 נק"ז או ללמוד לתואר שני.

למעלה