הגיע הזמן לחלק מתנות- תחרות!!!

../images/Emo77.gif הגיע הזמן לחלק מתנות- תחרות!!!

אז ככה, פורום חדש ואנחנו רוצים קהילה כמה שיותר גדולה כאן! לכן, אנחנו פותחים במבצע תחרותי ששווה להתאמץ בשבילו... יש לנו פרס אדיר בשבילכם: סט מדהים של חבילות קלפים לקסמים: כולל 2 חבילות מיוחדות לקסמים (סטריפר, סבנגלי) וספרים שילמדו אתכם את כל הקסמים הכי שווים עם החבילות האלה.כל זה יגיע אליכם עד הבית בחינם! שווי החבילה הוא יותר מ -150 ש"ח!!!! מה צריכים לעשות כדי לזכות? כל אחד צריך להביא לפורום כמה שיותר אנשים שמתעניינים בקסמים, מה זה אומר ?! אם יש לכם חברים, הורים, קרובים, משפחה, ידידים, אנשים מהרחוב-בקיצור כל מי שאוהב קסמים, מתעסק ו/או מעניין אותו, זה המקום להביא אותו כדי שייקח חלק פעיל בפורום. החוכמה היא לא להביא סתם אנשים כדי לזכות בפרס אלא להביא אנשים איכותיים שבאמת רוצים לדעת,לדבר ולשתף (וישארו כאן לאורך זמן) בתחום הקסמים. אני כבר מתריע ואומר, המטרה היא להביא אנשים שיגיעו ולא ילכו אחרי ההיכרות הראשונה או יגיבו פעם בחודש אלא אנשים שאוהבים להיות חלק פעיל ממשהו גדול. אם לדוגמא מישהו יביא 6 אנשים ואחרי ההיכרות הראשונית הם כמעט ולא יגיבו ו/או ישתתפו ולעומת זאת, מישהו אחר יביא רק 3 אנשים אבל הם יהיו בפורום מאוד פעילים-לאותו אחד יהיה יתרון על זה שהביא את ה-6. מה שקובע כאן זה האיכות ולא הכמות!!! כל חבר חדש שמגיע צריך לשרשר באשכול הזה פרטים על עצמו (שם, גיל, מה מעניין אותו בקסמים וקצת מסביב) ומי הביא אותו. למשל: שמי דאוס, בן 27 בלה בלה בלה בלה בלה הגעתי לפורום או הביא אותי "משה הקוסם". אני אערוך רשימה מסודרת ובנר ראשונה של חנוכה נודיע על הזוכה המאושר! בהצלחה לכולם! *התמונה להמחשה בלבד.

ofer976

New member
../images/Emo7.gif

אין לי אף אחד: חבר, משפחה, או משהו שאני מכיר שאוהב קסמים

PoeticTragedy

New member
מצטרף^^

נעים[Lord Voldemort] שלח אותי לפה D: בכל אופן, לי קוראים טל ואני בן 13 ^^. וקסמים, תמיד התעניינתי בזה. זה מגניב :)

למעלה