גם אני חדש

אני חדשה../images/Emo47.gif

היי מה קורה...? אני חדשה פה בפורום וכבר עשיתי כמה דוליז אבל משום מה זה לא נותן לי להעלות אותם.....!!!!!
אני חייבת לציין שהדוליז שאתן עושות ממש אבל ממש יפות....! שלי סתם חרא ומכוערות....! ביי

Snow fairy

New member
שלום לכולם../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני חדשה בפורום הזה למרות שהרבה זמן סתם הסתובבתי פה אז... כמה דברים: 1. הוספתי בובה שהכנתי יחסית מזמן ואני אשמח לתגובות 2. אני יודעת שהאיכות של הבובה גרועה, זה בגלל שהיא הייתה קובץ כבד מדי בדרך אחרת. 3. אני יודעת שהשיער של הדולי ממש גרוע ואני לא יודעת איך לשפר אותו אז מי שמאוד, מאוד, מאוד... נחמד שישפר, בבקשה!
4. אני מחפשת בייסים קטנים וחמודים מוזמן להביא לי, אני לא מוצאת כאלה
נ.ב. לי,(הקרויה גם כ-lola91)לא הבאת לי את הבייסים שביקשתי

oLgiTa PuKiTa

New member
היי!!! מה המצב??

אני חדשה כאן בפורום שלכם!! קוראים לי אולגה ואני בת 13 מראשון!! אם תרצו ליצור איתי קשר, אז הינה האייציק שלי: 128075775 אני הייתי בפורום של נענע יותר מחצי שנה והן ממש מגעילות שם, אז אני מקווה שאתן לא תהיו כאלה.. מקווה שיהיה לי כיף!!
אני מצרפת את דולי - מיה שלי..

hen 111

New member
היי חברים אני חדשה..

אני חדשה בכל העיניין הזה של הדוליז.. ואני חייבת עזרה עם השער הוא יוצא לי כמו לא יודעת מה..בבקשה תעזרו לי..

The pox girl

New member
היי כולם אני חדשה ו....

מתה על דוליז (זוליז שולט!!!) אני מקוה להשתלב ובלה בלה בלה... ויש לי בקשה קטנה שתשרשרו לפה את אתרי הבובות שיש שפ אפשרות לבנות זוליז (שהקישור יהיה ישיר שלא צריך לחפש באתר שלם את ה"מפעל" של הבובות) מודה לכם וחג שמח וחפשה נעימה!

../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה!
אז ככה... אני מאוד אשמח להגיד על הדולי שלך, אבל היא צריכה להיות משורשרת בש"ד ח"ם- שרשור דוליז חדש ומסודר. כדי שלא יהיה בלאגן בפורום המנהלות פותחות כל 3 ימים בערך שרשור כזה, ושם מגיבים ומשפרים. רק כדי שתדעי, הנה קישור, שתוכלי לקרוא על תורת השרשור. ולמקרה שעוד לא קראת.. הנה חוקי הפורום. מקווה שתהני בפורומינו הקט!! נ.ב. אני מריאנה, ואת יכולה ליצור איתי קשר באיציק- 298475548

דוליז לשלטון../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif כאילו דע../images/Emo35.gif../images/Emo3.gif

קיצר מותק.... הנה משהו שמאוד יעזור לך
וולקאם
אם את צריכה עוד
אני כאן 24/7
אייציקיוט: 162031384 מסנג'ר: [email protected]

בכל אופן... >_< |שעון|

ברוכה הבאה
ולפני כל החפירה- מילון קצרצר:
דוליז
בובות, Dolls, זה בעצם מה שאנחנו עושים בפורום
. דולי- יחיד, דוליז- רבים.
טיוטוריאל
שיעור המסביר לך איך להכין דוליז. יש המון כאלה ברחבי הרשת!
פַלֵטָה
סדרת צבעים שבעזרתה את מכינה כל חלק בדולי שלך. עכשיו... לא מומלץ לפתוח הודעה חדשה על כל דבר, במקום זה משרשרים! ואם את לא יודעת איך לשרשר ומה זה בכלל
המנהלות- מיכל ומיכל, פותחות כל מיני שרשורים מיוחדים:
ש"ד ח"ם (שדיים חמים, שד"מוס חמ"וס, איך שאת רוצה
)- שרשור דוליז חדשות מסודר
לשם כל מי שרוצה משרשרת את הדולי החדשה שלה, וכמובן שגם לשרשור הזה יש חוקים, הם מופיעים בכל אחד מהם
השרשור הזה נפתח פעם לשלושה ימים!
שרשור בקשות- בדיוק כמו שזה נשמע- צריכה פלטה? טיוטוריאל? עזרה בבניית דולי? זה המקום!
המון בנות עוזרות, וזה שרשור שעונה לך על הבעיה.
זה"ב- זהה את הבייס. את מפרסמת דולי- את חייבת לתת איזכור- קרדיט ליוצר/ת הבייס. אם את לא יודעת- פרסמי את הבייס בשרשור הזה, ויעזרו לך מיד
- שרשור אוף. שם מדברים על כל הדברים שלא קשורים לפורום, אפילו סתם שטויות
מדי פעם נפתחים גם
שרשורי שירים
, למקרה שאת רוצה לשתף אותנו בשירים האהובים עליך
אם את רוצה בייסים, את יכולה לחפש בטאגליינס ובקישורים (שם את גם יכולה למצוא הרבה טיוטוריאלים, פלטות ואתרים), והנה שרשור נחמד
וכאן יש שרשור מעולה של אתרים
מקווה שעזרתי- זוהר

../images/Emo3.gif |שעון|

בד"כ כשאנשים פותחים פה הודעה עם הערה כלשהי על הפורום/דוליז- הם בעצם "מודיעים" שהם הצטרפו לקהילה.. סליחה, לא הבנתי אותך.

חחחחח בכיף מתוקע ../images/Emo9.gif

ואני לא מושלמת...
אף 1 לא מושלם
אבל
והחתימע שלך ממש ממש מאגניבעעעעעע

|בלוןכ../images/Emo65.gifברוכע הבאה../images/Emo102.gif../images/Emo65.gif

מותק, אם את צריכה עזרה בלעשות שיער, או אפילו בלעשות... ציפורניים![
_
] אז... הנה משהו שמאוד יעזור לך
וולקאם
אם את צריכה עוד
אני כאן 24/7
אייציקיוט: 162031384 מסנג'ר: [email protected]

חוץ מהחפירה של עדי (../images/Emo8.gif)- |שעון|

את מוזמנת להכנס לפה- יש שם מש'ו כמו 7 טיוטוריאלים לשיער

עכשיו הזמן לקצת חוקים ../images/Emo123.gif |שעון|

סתם בובע, אל תבהלי- קצת רקע על הפורום לא יזיק, נכון?
דבר ראשון-
ברוכה הבאה
ולפני כל החפירה- מילון קצרצר:
דוליז
בובות, Dolls, זה בעצם מה שאנחנו עושים בפורום
. דולי- יחיד, דוליז- רבים.
טיוטוריאל
שיעור המסביר לך איך להכין דוליז. יש המון כאלה ברחבי הרשת!
פַלֵטָה
סדרת צבעים שבעזרתה את מכינה כל חלק בדולי שלך. עכשיו... לא מומלץ לפתוח הודעה חדשה על כל דבר, במקום זה משרשרים! ואם את לא יודעת איך לשרשר ומה זה בכלל
המנהלות- מיכל ומיכל, פותחות כל מיני שרשורים מיוחדים:
ש"ד ח"ם (שדיים חמים, שד"מוס חמ"וס, איך שאת רוצה
)- שרשור דוליז חדשות מסודר
לשם כל מי שרוצה משרשרת את הדולי החדשה שלה, וכמובן שגם לשרשור הזה יש חוקים, הם מופיעים בכל אחד מהם
השרשור הזה נפתח פעם לשלושה ימים!
שרשור בקשות- בדיוק כמו שזה נשמע- צריכה פלטה? טיוטוריאל? עזרה בבניית דולי? זה המקום!
המון בנות עוזרות, וזה שרשור שעונה לך על הבעיה.
זה"ב- זהה את הבייס. את מפרסמת דולי- את חייבת לתת איזכור- קרדיט ליוצר/ת הבייס. אם את לא יודעת- פרסמי את הבייס בשרשור הזה, ויעזרו לך מיד
- שרשור אוף. שם מדברים על כל הדברים שלא קשורים לפורום, אפילו סתם שטויות
מדי פעם נפתחים גם
שרשורי שירים
, למקרה שאת רוצה לשתף אותנו בשירים האהובים עליך
אם את רוצה בייסים, את יכולה לחפש בטאגליינס ובקישורים (שם את גם יכולה למצוא הרבה טיוטוריאלים, פלטות ואתרים), והנה שרשור נחמד
וכאן יש שרשור מעולה של אתרים
מקווה שעזרתי- זוהר
נ.ב. בקשר למה שחיפשת- זה נקרא דולי-מייקר, ואת מוזמנת לחפש בקישורים (פהההההה [למי שזוכרת את ז'וז'ו חלסטרה
] משחק מילים
).

למעלה