שרשור ברכות לשנה החדשה

שושי @:-)

New member
גם לי מגיע פעם לבזבז הודעה ../images/Emo74.gif

למרות שאני לא מוצאת את עצמי בזמן האחרון קפצתי לאחל לכן שנה טובה
שנה של פריחה
שנה של פוריות שגשוג ואהבה
שנה של התעגלות
עם המון בריאות
ושלום
חג שמח
שושי עם התלתל

yala85

New member
שלום לכולן- רציתי להגיד שנה טובה

מי יתן וזו תהיה שנה שבה כל אחת ואחת תגשים את חלומה להיות אמא. ולנועם בנוסף לשנה פוריה גם שנת הוראה מוצלחת. בינתיים להתראות.

shirili1

New member
ניכנסתי לאחל לכולכן שנה טובה

שתהיה לכן השנה הקרובה , שנה פוריה במיוחד. לא חייבים שלישיה, או תאומים נסתפק גם באחד. ( סתם חרוזון) שכל משאלות לבנו יתממשו בקרוב שתהיה לנו שנת שלום אהבה בריאות וביטחון. צוברת אנרגיות לשאיבה הבאה שנקווה שתהיה גם האחרונה .
אוהבת שירלי

אולה *

New member
מתולתלת יקרה! ../images/Emo25.gif

הרשי לי לאחל לך שנת אושר ואהבה, שנה שבה תחבקי את הילד/ה ותהי אמא מאושרת.

נוג

New member
אז עוד ברכה לשנה החדשה

לכל הבנות שנה טובה ,שנת שלום ואחווה ובעיקר שנה של הגשמת משאלות ועוד ועוד . . ת תהיה זאת ש שנה מיוחדת של ס סבלנות אופטימיות והמון כוחות ג גדילת זקיקים וריריות השתרשות והצלחות והמון המון תינוקות המון חיבוקים ונשיקות נוג

מרב.

New member
מי אמר שזה בזבוז ../images/Emo12.gif?

שתהיה שנה טובה ומתוקה שושקה, שתביא איתה הרבה אושר ומשב רוח של תינוקות רכים וחמים, שהמשב הזה יכנס אליכם הביתה דרך החלון...
אוהבת, מרב

orp

New member
שנה טובה ומתוקה ../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

לשושי עם התלתל

באמת, זה בזבוז זה? שתהיה לך (ולכולנו) שנה טובה הרבה יותר מקודמתה שנה שבה צחוק של תינוקות רכים יהדהד בין כתלי הבית שנה שבה תפרח האהבה והשלווה.

שושי חמודה , שנה טובה ומתוקה

מאחלת לך (ולבנות הפורום שלך) ולכולנו כאן שנה טובה ומתוקה רבת ברכות ואיחולים. אני מחכה כבר כל כך לסיום של התשס"ב ה%^&% הזאתי שהיתה לפחות עבורי גרועה מאוד.... תשס"ג בפתח עם הרבה הפתעות טובות ותקוות חדשות. נשיקות

למה בזבוז?../images/Emo15.gif

אין כיף גדול יותר מאשר תקופת החגים.תקופה של התחדשות נפשית וגופנית המתחילה ב
ב
וממשיכה על הרבה
וב
עם
חדש. תודה על הברכות ושישה לכולנו חג שמח ונרים
לקראת הרבה ימי הולדת חדשים
מתולתלת יקרה, שאי ברכה!

עמית@

New member
שושקה וכולן-

שנה טובה ומתוקה עם המון המון הצלחות והתעגלויות. ולך שושי- רק טוב אני לא יודעת כבר מה זה טוב- רגיעה אולי- מנוחה- הצלחה נשיקות אני

א י נ ס

New member
שושיקה וכולן../images/Emo140.gif

רק זאת: תכלה שנה וקללותיה
תחל שנה וברכותיה
ולך שושי מחכה כבר להגיד לך את המזל טוב האולטימטיבי

נועם@בת

New member
לא בזבזת, חסכת ../images/Emo24.gif

שנה טובה שושנה שלי, שנה בלי קוצים. שנה פוריה מלאת אהבה ושמחה. שנה של אבא-אמא-ילד. מעבר לזה כל מילה תהיה מיותרת.
אוהבת אותך נועם

נוג

New member
שושי שפע ברכות ואיחולים לשנה החדשה

והתקווה הכי גדולה שבפעם הבאה שתפתחי הודעה זאת תהיה ההודעה אז שתהיה שנה טובה ופוריה שנת צמיחה וגדילה שנת תוצאות מכל הלב נוג

דיטי1

New member
לכולנו-

שנה של אושר גדול שיגיע סופסוף עם הצלחתו של הטיפול הקרוב (או הנוכחי...) שנה של התעגלות לאורך 9 חודשים שנה בה יתגשמו כל הכיסופים...
ובקיצור קיצורים: שנה שתהפוך אותנו להורים!! תכלה שנה וזריקותיה- תחל שנה וחיתוליה... שנה מאושרת לכולנוווו

למעלה