שרשור ברכות לשנה החדשה

נועם@בת

New member
../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif שרשור ברכות לשנה החדשה

סליחה שאני מתקרצצת, אבל יותר מידי הודעות נזרקות אחורה. תסכימו איתי שלשושי יש זכות מיוחדת
ולכן היא הראשונה
נועם

אז גם אני רוצה לאחל לכל הפורום...

וכמובן לכל עם ישראל שנה טובה שנת אושר ושמחה ושנה שקטה ושלווה
ולכולנו שתהיה - ת ש ס " ג וזה אומר - תהייה שנה 0 (העיגול של ההריון) גדול!!! והרבה
ות

פפושקי

New member
שנה טובה לכולם ../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif|נשיקה

אז הרשו גם לי לאחל לכולם שונה טובה ומתוקה, שנת אושר בריאות, ביטחון ושלום... וכמובן שנה שתביא עמה המון בשורות טובות והמון תינוקות קטנים ומקסימים. הרבה אורח רוח בימים קשים אלה והמון המון אהבה נשיקות פפושקי

לינלין1

New member
מוקדש באהבה לכולכן/ם! ../images/Emo23.gif

שתהיה לכולנו השנה הכי טובה שנת שלום, בטחון, וילדי אהבה
שכל טיפול יסתיים בהצלחה
והדמעות שלנו יהיו רק משמחה
שמכשפות נפגוש רק באגדות
שאותן נספר לילדים ולילדות
שיוולדו לנו בשנה החדשה
אה, ושכל דימום (דש1דש
) יסתיים ב.. השרשה!!
אוהבת,

סקורפי

New member
שנה טובה!../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

שתהיה לכולנו שנה טובה, מתוקה, מאושרת, והעיקר - פוריה!

נטאשה

New member
שנה טובה ומתוקה ../images/Emo74.gif ../images/Emo75.gif ../images/Emo20.gif

הזדמנות פז לאחל לכל יושבי הפורום בנים בנות, הריוניות לעתיד והריוניות מתחילות מזריקות ומזריקים, נשאבות ומוחזרות וכל השאר.... ש נ ה ט ו ב ה וזהו, לא יותר ולא פחות!

limordc

New member
גם אני רוצה...

שנה טובה ומשמחת לכל אחת ואחת מכן!!! ומכם!!! שנה של התגשמות כל המשאלות!! תחל שנה וברכותיה (ומיד אם אפשר..) ובהזדמנות זו-תודה על שאתם כאן, על התמיכה והעזרה והנכונות לעזור- ובעיקר לך נועם יקרה, האמא של כולן... מעומק הלב, לימור

ציקילי

New member
שנה פוריה

אני מאחלת ל כ ו ל כ ן שנה פוריה, שנת שמחה ואושר, שנה שבה כל השאלות תופנינה לכיוון איזו עגלה כדאי לקנות וכל המשתמע מכך. מחבקת אוהבת ומעריצה אתכן.

venus13

New member
שנה טובה ופוריה לכולכן ../images/Emo25.gif

מקווה שעד סוף השנה החדשה יתרוקן הפורום (מהסיבות הנכונות) ותהיה פשיטה על הפורום המתחרים - של הריון אחרי ולידות אחרי. שנה מתוקה לכולכן ונוס

שנה טובה !

שנת פוריות שנה שבה לא משנה איך תגשים את החלום הכי גדול של כולנו שנה שבה נהיה אמא ואבא לילד מקסים ובריא שנה שבה פורופ פוריות יסגר..... שנה שבה נדון רק בבדיקות US ובקניות לקראת לידה שתהיה שנה טובה באמת ! מזאת שכ"כ רוצה...

נועם@בת

New member
וגם ממני- שנה טובה

שנה פוריה, שנה ברוכה. שנה שלא תאבד אשה פרי בטנה. שנת שלום. שנת בריאות. שנת אהבה. שנה שבסופה נסתכל אחורה בסיפוק וקדימה בתקוה. שנה טובה לכולנו. נועם

אופה3

New member
משהו קטן לשנה החדשה שחיברתי לכם

ברצוני לאחל לכם כמה דברים: שהשנה הקרובה תהיה פוריה לכולנו, ונחבוק את ילדנו במהרה, שבשנה הבאה, יתגשמו כל התקוות והמשאלות, ואם רק נאמין זה יקרה שבשנה הבאה עלינו לטובה, כל החלומות יהפכו ממשיים שאת כל הצרות הבעיות והדברים הרעים, נסגור בתוך תיבה שלא יוכלו לפתוח אותה בחיים. שאת כל הכאבים, היסורים והמכאובים, נוכל לרפא לעולמי עולמים. שאת הלבבות השבורים, והדמעות בעינהם, נוכל לאחות אותם, שלא יתנפצו שוב לרסיסים. שנצליח להתגבר על כל אויבנו, ביד חזקה ובזרוע נטועה והכי הכי חשוב כמה דברים שאני רוצה שתרשמו ביומן שלכם: שנקום כל בוקר עם חיוך בלב, וגם על השפתיים, שנסתכל על האנשים שאיתנו נמצאים, ואותם אנחנו אוהבים, ונעריך אותם כפליים שהשמש תחייך אלינו כל יום, ולא ניתן לחושך אל ביתנו לחדור שנאהב את עצמנו ונכבד את עצמנו, שנכיר את כל החדרים בליבנו, ונשחרר את כל הדברים שעלינו מכבידים, שנשכיל לראות תמיד את חצי הכוס המלאה, ולא ניתן לשנאה ולרוע, להרוס את חיינו. לאהוב את יקירנו, ולכל אלה שיש להם ילדים, שנסתכל עליהם ונראה כמה יפים הם ימי הנעורים והילדות, כל כך תמימים כל כך בלתי מזיקים. שנחבק את בני זוגנו, ולאלו הנשואים ביננו, שנזכור את כל המילים היפות שאמרנו ברווקות ואת כל ההבטחות, ואם חלילה שכחנו משהו מהם , זה הזמן לעורר את כל הרגשות והאהבה שקיימת בתוכנו, אך בתוך הגלים של חיינו, לפעמים הם נסחפים הרחק מחוף מבטחים, אז חתרו קצת בסירה והחזירו את כל הדברים הנשכחים לתוך החיים.

רומי 007

New member
קוסמת!!!!../images/Emo77.gif../images/Emo28.gif../images/Emo166.gif

נועם את פשוט קוסמת. ברכה כל כך יפה ומרנינת לב ומסלקת עצבות לא ראיתי ולא שמעתי מזמן. תודה באופן אישי.

נועם@בת

New member
זה בכלל לא מקורי ../images/Emo8.gif

רק שברי דברים שאני זוכרת מתפילות ימים נוראים
ענק נועם

למעלה